Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Stare, pozamykane tematy dotyczące rankingu oraz archiwalne tabele.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
Mati
Elite player
Elite player
Posty: 117
Rejestracja: 21-07-2006, 17:31
Lokalizacja: Z za krzaka

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: Mati »

Jak nikt nie chce grac? ja chcem codziennie a ty nie chcesz i dupe to mozesz skopac sobie a nie mi... wyrazaj sie troche to poządna knajpa...:/ A nie latwiej napisac: "Mati moj panie, nie chcem stracic pkt wole jeszcze potrenoac" a nie wkrecac wala a z jakims tendetnym filmem?;>

PS. Ostra ta babka:D:D

PEACE!!!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: Dumian »

Mati pisze:Nadine chce byc lepsza (...)
I bardzo dobrze, od chęci do czynówi i efektów dorga jest niewielka. Jednak nie wiem dla kogo wygranie tego rankingu oznacza "lepszość" w czomkolwiek. Dla mnie stanie się lepszym to podniesienie własnych umiejętności i wygranie z kimś w bezpośrednim pojedynku a nie wyprzedzenie go okrężną drogą.
Ren pisze:No bo po co tracić punkty z najlepszym Graczem skoro mozna sobie nabić na noobach?
Chociażby po to aby łyknąć trochę skilla i ograć się z dobrymi graczami.
Ren pisze:Zreszta tego rankingu nikt nie traktuje poważnie
Rankingu nie ma sensu traktować zbyt powaznie bo jego celem jest głównie łączenie graczy i pomoc w znajdowaniu sparing partnerów.
Ren pisze:odmowa gry z dobrymi Graczami to najlepszy i niekaralny wałek w drodze do zwycięstwa.
Zwycięstwa, które nie oznacza praktycznie niczego. Pozycja w tabeli tylko orientacyjnie oddaje umiejętności gracza a w przedziale conajmniej 10 miejsc nie świadczy zupełnie o niczym. Każdy gra dla własnej satysfakcji i to co wyniesie z tych rozgrywek to jego/jej indywidualna sprwa.

Reszta tutaj.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: Yamada »

Jest kilka niedociagniec regulaminu Waszego rankingu, aczkolwiek on ma po prostu połaczyć ludzi w jedno community. Prawdziwy test przyjdzie w turnieju. Teraz po prostu się bawcie i ogrywajcie na postacie.

A to ze Nadine nie chce grać z Matim jest w moim odczuciu jak najbardziej zrozumiałe, bo ja też nie mam ochoty grać z Paul playerami :p.

Zresztą co co się tutaj dzieje po prostu mnie rozkłada na łopatki - jakieś podwójne konta, przekręty, ustawiane walki - co to kurde jest? Dla takich typów nie powinno być ost'ów tylko od razu wykluczenie z rankingu. Do niektórych osób po prostu bardzo pasuje nazwa tego rankingu - "junior" - bo zachowują się po prostu jak dzieci.

Nie wiem jak grała Nadine i jak gra teraz, bo jeszcze nie mialem okazji zagrać z nią VSa, ale jeżeli gra lepiej niż grała na początku to bardzo dobrze swiadczy o jej motywacji i za to brawa (ja do tej janowej gry nie mam sił :P ).

Dumian. troche zjaniłeś zasady mośku :p
Obrazek
Baro
Elite player
Elite player
Posty: 110
Rejestracja: 02-05-2006, 12:29

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: Baro »

Co wy sie klucicie zobaczcie lepiej sobie Henryk'a :P
Obrazek
...pRaWdZiWe ZyCiE ZaCzYnA SiE w EkWaDoRzE...
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: Dumian »

Henryk jest zły, jak bedziecie oszukiwać to przyjdzie do was w nocy i żarty się skończą... :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Mati
Elite player
Elite player
Posty: 117
Rejestracja: 21-07-2006, 17:31
Lokalizacja: Z za krzaka

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: Mati »

Yamada pisze:A to ze Nadine nie chce grać z Matim jest w moim odczuciu jak najbardziej zrozumiałe, bo ja też nie mam ochoty grać z Paul playerami :p.
przeczytaj dokladnie mojego posta z ktorego wynika ze juz nie gram paulem wiec nie gadaj głupot Yamada. Uzywam tylko: Kume, Leia, Kinga, wiec nie pie***l.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: Dumian »

No ale ludziom już została skaza na psychice po tym wieśniaku, więc co sie dziwisz? :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Baro
Elite player
Elite player
Posty: 110
Rejestracja: 02-05-2006, 12:29

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: Baro »

Jeszcze Henryk wykonczy tego Paula zobaczycie, i was przy okazji tez jezeli bedziecie sie dalej oszukiwac :P
Niechcecie miec doczynienia z nim

Henryk:
Obrazek
Obrazek
...pRaWdZiWe ZyCiE ZaCzYnA SiE w EkWaDoRzE...
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: Frizen »

Ostatnio slyszalem ze kelox mowi wszystkim ze on mi nabija pkt. To NIE jest prawda :przestraszony: bo jest to moj qmpel z reala z ktorym sie poklocilem.Pokazalem mu ranking zanim jeszcze sie poklucilismy i powiedzialem jaki mam nick wiec teraz chce mnei zdyskwalifikowac z rankingu. :zdegustowany:
Dziekuje za uwage ;)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: Dumian »

Bez dowodów nikt nikogo nie zdyskwalifikuje więc niepotrzebnie się przejmujesz...
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
CalopS
Student
Student
Posty: 30
Rejestracja: 24-08-2006, 15:29

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: CalopS »

dajcie sobie spokoj z rankingiem i zrobcie sobie lige :suchy: kazdy gra z kazdym robicie przykladowo po iles meczy w tym rewanze i wtedy podliczycie punkty i niebedzie problemow ze ktos obija leszczy czy tam kogos slabszego. Ja w rankingu niegram bo mi szkoda czasu wole sobie od czasu do czasu dobrze przykapic ladnie moge grac tylko in real bo przynajmniej mi ewgf wchodzi a na online to ze tak powiem DOBRA KAPA TO POLOWA SUKCESU gralem z Ndine i spoko panna :zawstydzony: zapytalem i zagrala i zastrzezen niemam kazdy gra z kim chce, ale narombalem posta juz sie zgubielm wiec koncze i posta i piwo
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: Yamada »

Mati pisze:
Yamada pisze:A to ze Nadine nie chce grać z Matim jest w moim odczuciu jak najbardziej zrozumiałe, bo ja też nie mam ochoty grać z Paul playerami :p.
przeczytaj dokladnie mojego posta z ktorego wynika ze juz nie gram paulem wiec nie gadaj głupot Yamada. Uzywam tylko: Kume, Leia, Kinga, wiec nie pie***l.
I Ty masz pretensje do Nadine, że się wyraża "nie teges". Oh well, Paul players're like this anyway. Even those that are ex ;p.
Dajcie sobie juz obaj spokoj. Chcecie sie klocic to macie gg/pm. To naprawde nie miejsce na to.-Ana
Ostatnio zmieniony 29-08-2006, 22:54 przez Yamada, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: Wawrzyn »

Ja uważam, że trzeba zamknąc rank i zakończyć ten burdel!
Lepiej zrobic jakis Junior tournament byle by mial strukture normalnego turnieju, wtedy nie bedzie tych wszystkich przekretow.
No i sprawa w ktorej pisze, moze nie tak kontrowersyjna jak te wyzej :P - wywalajcie po jakims czasie nieaktywnych graczy.Odzywam sie na GG raz, drugi a tu zero odpowiedzi poprostu ignore.
Obrazek
Obrazek
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: Nadine »

Mati pisze:
Yamada pisze:A to ze Nadine nie chce grać z Matim jest w moim odczuciu jak najbardziej zrozumiałe, bo ja też nie mam ochoty grać z Paul playerami :p.
przeczytaj dokladnie mojego posta z ktorego wynika ze juz nie gram paulem wiec nie gadaj głupot Yamada. Uzywam tylko: Kume, Leia, Kinga, wiec nie pie***l.
i tu sie przeliczyles Mati :P
na poczatku TAK, nie grasz Paulem
ale jak tylko zaczynasz obrywac to tylko kapa Paulem non stop.
No moze mi teraz bedziesz tlumaczyc ze skad ja to wiem?
Lecz juz ci mowie ze wielu graczy do mnie pisze i mi mowi o tym ze łamiesz dane slowo i gdy mozasz juz przegrac bierzesz Paula

Po drugie mi nie zalezy na zadnych zwyciestwach a jak juz mam przegrac to w dobrej walce.
Ja wychodze z zalozenia ze sa dwie drogi do osiagniecia zwyciestwa:
1 maxymalna kapucha
2 maxymalne wykorzystanie swoich umiejetnosci bez urzycia kapy

odstawajac kape swidczy to tylko o bardzo niskim poziomie gry
lepiej gdy w grze pokazesz prawdziwy poziom gry (bez kapy)...
wtedy to sie o wiele lepiej gra a ewentualna przegrana nie staje sie porazka tylko
lekcja gry

porazka jest wtedy gdy zginiesz z reki 'kapuściaża"
a wtedy to sie mozna zalamac na maxa

Kiedys pomyslalam 'skoro inni wala kape to czemu nie sprobowac? latwiejsze zwyciestwo"
ale stwierdzilam ze zle bym sie z tym czula gdybym faktycznie wygrala kapucha

Dla mnie to jest cos najgorszego, takie poddanie sie, ze na nic wiecej cie nie stac
i jedyna droga to kapa. takie znizenie sie do parteru.

ja nigdy nie zaczne kapowac chocbym miala przegrac
zabolalo mnie jak przegralam z Pijem PL, przegralam z 'kapucha'
:wstyd: porazka na maxa



Dumian sorka za offtop


oki teraz co drugiej czesci posta
ja tez jeste za zamknieciem Rankingu
bo to co sie tam zaczyna dziac to dziecinada

aby bylo fair trza zrobic normalna lige dla wszystkich
albo na wzor Rankingu lige dla 'nowych' na scsenie T3 online
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Junior's Ranking - skargi i zażalenia

Post autor: Dumian »

Zrozumcie ze cokolwiek by nie zrobic (turniej, lige, ranking, cokolwiek "dla nowych") to zawsze beda problemy, niejasnosci itp. Wszystko to z tego prostego wzgledu ze startuja rozni ludzie, czasem sa przekrety, czasem dzicinada itp. itd. Wlasnie po to jest ten ranking, zeby wylonic solidne, uczciwe osoby, dla ktorych pozniej bedzie jak to nazywacie "normalna liga".

Niezamierzam podejmowac sie organizacji pozadnych rozgrywek, z terminarzem, rozpiska i wszystkim innym dopietym na ostatni guzik, zeby pozniej sie okazalo ze polowa leci w chooja, rezygnuje itd. bo rozgrywki najzwyczajniej sie rozpada.

Ten ranking jak juz pisalem wczesniej spelnia swoje zadanie i nie zamierzam z niego rezygnowac. Juz na dniach bedzie pierwsze podsumowanie i jako takie zweryfikowanie uczestnikow takze bedzie dobrze :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”