Odpowiedz do tematu
Która część najlepsza?
Autor Wiadomość
ManPit 
Użytkownik

Wysłany: 30-10-2008, 13:03   

Ja najbardziej lubie T4 i T5 :cool:

Fenix 
Użytkownik

Wysłany: 24-01-2009, 06:38   

Tekken 3, bo to jedna z pierwszych gier na której zagrałem na ps.
Tekken 5, bo w ogóle jest super.

roy 
Elite player

GamerTag: michuroy
P2P Mode: Client only
Zagram w: Tekken 3 6 TT2, Mortal kombat 9, Crash team racing
Wysłany: 24-01-2009, 07:44   

a mi też najbardziej podoba sie t3 ponieważ to była najlepsza gra jaką miałem na playstation, ah te czasy kiedy cały dzień grało sie w t3 miłe wspomnienia

Phantom 
Elite player

PSN ID: PhantomDelilii
Wysłany: 24-01-2009, 09:57   

TTT - Dlaczego? Masa możliwości, masywne łączone akcje i wymagania skillowe u gracza :chytry:

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 24-01-2009, 10:29   

roy napisał/a:
a mi też najbardziej podoba sie t3 ponieważ to była najlepsza gra jaką miałem na playstation

Uogólniając , nikt inny nie mógł mieć lepszej - chyba, że nie posiadał Tekken3.
Przypominam, iż jest to najwyżej oceniana gra na PSX . Mało tego, jedna z najwyżej ocenianych gier w historii w ogóle.

mmaruda 
Beginner

Wysłany: 24-01-2009, 13:54   

Dalej jest niesamowita, zdecydowania najlepsza cześć serii, może kolejne mają ładniejszą grafę, więcej postaci i bajerów, ale żadna nie była aż takim skokiem do przodu w obrębie tej samej platformy. Przecież nikt już w 1 i 2 nie gra, a 3 dalej żywa. Zobaczycie, jak wyjdzie 6 to o 5 też wszyscy zapomną, ale dalej będzie się grało w 3.

kemot722 
Grand Master
Cichy Obserwator :)

Wysłany: 24-01-2009, 19:11   

mmaruda napisał/a:
Przecież nikt już w 1 i 2 nie gra

Uogólniasz :P - O ile w "jedynkę" kilka razy zagrałem, żeby sie zorientować jak bardzo sie różnii od TK2 i TK3, to w TK2 gram wymiennie z TK3. Bardzo lubię klimat "dwójki", szczególnie soundtrack.

BTW: Czy to tylko moje zdanie, czy w TK1 rzeczywiście, co drugi atak na mid jest unblockable.

mmaruda 
Beginner

Wysłany: 24-01-2009, 21:39   

No fakt kategorie "wszyscy - nikt" są z definicji ogólne ;)

Jak widać mój błąd, ale 3 i tak najlepsza :hyhy:

darth_julitka 
Elite player

Wysłany: 26-01-2009, 19:01   

kemot722 napisał/a:

Uogólniasz :P - O ile w "jedynkę" kilka razy zagrałem, żeby sie zorientować jak bardzo sie różnii od TK2 i TK3, to w TK2 gram wymiennie z TK3. Bardzo lubię klimat "dwójki", szczególnie soundtrack.

Amen :D

Będąc szczera to ja lubie wszystkie czesci :) serio, dla mnie każdy tekken ma w sobie "to coś".

...ale ja maniakiem jestem XD

Pattrick 
Grand Master

P2P Mode: Host & Client
Zagram w: TB, Tekken 7, Skullgirls
Wysłany: 27-01-2009, 14:10   

Nie wiem jak wy ale ja akurat najbardziej lubię T5 , jednak trudno się dziwić skoro nie grałem w T4 ani TTT . Grafika mi się podobała , system mi się podobał no , a muzyka była świetna (np. Intro) . Akurat nie narzekałem na przegięcie postaci , ale to pewnie dlatego , że nie bardzo miałem z kim grać . Fakt , że gra jest wyjątkowo noob friendly (na tej grze nauczyłem się robić multi-throwy Kinga , wcześniej nie miałem bladego pojęcia o co chodzi ) , ale poza tym jest genialna

mcl 

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 07-02-2009, 19:54   

Burning Ranger LOL napisał/a:
część 6- czy to prawda, że ma wyjść też na x360!?

Tiam. Wychodzi na x0 , z czego editor jest bardzo zadowolony( ja mniej :P ) ;)

kemot722 
Grand Master

Wysłany: 07-02-2009, 20:50   

Wystarczyła Billowi głowa do robienia pieniędzy. Tekken 6 pełen nowości w rozgrywce trafi na Xbox360 i będzie to jeden z tytułów, który zachęci graczy do kupowania konsoli Billa. Jemu samemu będzie zielono :P

mmaruda 
Beginner

Wysłany: 07-02-2009, 23:48   

Myślę, że nie trzeba nikogo specjalnie zachęcać, do kupna X360, to raczej kwestia czy kupić konsolę w ogóle, niż którą kupić, bo PS3 jest wielkie, brzydkie i niby super mocarne, ale nie ma w co na tym grać. Już Ace Combat na X360 zapowiadał koniec marzeń o sukcesie PS3, a teraz Tekken 6 to już w zasadzie gwóźdź do trumny plejki.

W sumie to też nadzieja dla serii, bo XBOX jest mniej japońską konsolą, więc może Tekken 6 jakoś obejdzie się bez całego tego japońskiego crapu typu dinozaury, szaleni naukowcy puszczający bąki i ich córki (wbrew temu co widać na trailerach, ale jest czas i można jeszcze wyciąć). Jeśli tak to ma szansę stać się najlepszą częścią serii, bo systemu walki już chyba spitolić się nie da.

kemot722 
Grand Master

Wysłany: 08-02-2009, 08:20   

Nie chodzi mi o samo zachęcanie do kupna X'360, ale większą siłę motywacji do jej zakupu pod wpływem Tekkena 6. Dużo ludzi kupiło, kupuje i kupi X'360, ale kiedy Tekken wkroczy na platforme, to ludzie kupią egzemplarzy konsoli jeszcze więcej ;)

Mr_Editor 
Support

PSN ID: Mr_Editor-PL
Zagram w: TTT2, T7
Steam ID: mreditorcustomize
Wysłany: 08-02-2009, 10:58   

PS3 miało swoją chwilę gdy nie było jeszcze wiadomo, że T6 wyjdzie na x0 to wtedy ludzie kupowali konsolę "na przyszłość" ... teraz x0 jest bardziej opłacalne ale PS3 to przecież dalej dobra konsola i szczerze... to jej design mi bardziej pasi niż x0 ale to już gadka do innego działu

Co do tematu to mi w sumie pasują wszystkie części... ale chyba jedną z tych wyżej postawionych będzie T5dr i t3... t4 za fajne intro i klimat [i za sukienkę Xiao :D ]... a cała reszta jakoś mnie nie kręci tak bardzo... T5 i dr to nie dla mnie :P ale w dr grało mi się o wiele lepiej...
https://www.facebook.com/moocha.ziom