Lost connection?

Zapytaj o cokolwiek.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Lost connection?

Post autor: Dumian »

Skoro masz neo to wina jest raczej po stronie twojego systemu. Może masz jakieś wiry, moze jakies programy zamulające neta, trudno powiedzieć musisz pokombinować :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Labik
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 18:22

Re: Lost connection?

Post autor: Labik »

polecacie jakis antyfys na ukryte scierwa? :)
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Lost connection?

Post autor: Aserot »

Format zawsze działa :).
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Sevopu
Student
Student
Posty: 44
Rejestracja: 06-10-2006, 08:47

Re: Lost connection?

Post autor: Sevopu »

no format jest najleprzym programem co usuwa wszystkie wirusy i syfy :) sam z niego kozystałem ostatnio i zmieniłem neta :D. Teraz mi pięknie wszystko smiga :)
ZzackK
Student
Student
Posty: 37
Rejestracja: 26-02-2006, 12:04

Re: Lost connection?

Post autor: ZzackK »

Sevopu pisze:no format jest najleprzym programem co usuwa wszystkie wirusy i syfy :) sam z niego kozystałem ostatnio i zmieniłem neta :D. Teraz mi pięknie wszystko smiga :)
I tu się mylisz :P Są paskudztwa które wytrzymają twój format (w MBR) :P

Spybot ,Ad-aware, Avast, HijackThis + strona do analizy logfila http://www.hijackthis.de/en
Awatar użytkownika
Emu
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 70
Rejestracja: 28-11-2006, 09:24

Re: Lost connection?

Post autor: Emu »

kjack pisze:
Sevopu pisze:no format jest najleprzym programem co usuwa wszystkie wirusy i syfy :) sam z niego kozystałem ostatnio i zmieniłem neta :D. Teraz mi pięknie wszystko smiga :)
I tu się mylisz :P Są paskudztwa które wytrzymają twój format (w MBR) :P

Spybot ,Ad-aware, Avast, HijackThis + strona do analizy logfila http://www.hijackthis.de/en
Format wcale nie jest dobrym rozwiązaniem, format to OSTATECZNOŚĆ (poza tym, tak jak napisał kjack - nie rozwiązuje wszystkich problemów). Ze swojej strony polecam: Spybot, Ad-aware, PestPatrol, EWIDO (!!! koniecznie), dobry antyvir jeśli żadnego nie masz i oczywiście logi Hijacka. Pod żadnym pozorem nie sprawdzać logów na tej stronie!!! Pokazuje błędne wyniki, każe usuwać dobre pliki, a zainfekowane zostawia! Jeśli chcesz, mogę ci posprawdzać.
ZzackK
Student
Student
Posty: 37
Rejestracja: 26-02-2006, 12:04

Re: Lost connection?

Post autor: ZzackK »

Emu pisze: Format wcale nie jest dobrym rozwiązaniem, format to OSTATECZNOŚĆ (poza tym, tak jak napisał kjack - nie rozwiązuje wszystkich problemów). Ze swojej strony polecam: Spybot, Ad-aware, PestPatrol, EWIDO (!!! koniecznie), dobry antyvir jeśli żadnego nie masz i oczywiście logi Hijacka. Pod żadnym pozorem nie sprawdzać logów na tej stronie!!! Pokazuje błędne wyniki, każe usuwać dobre pliki, a zainfekowane zostawia! Jeśli chcesz, mogę ci posprawdzać.
To do ciebie należy sprawdzenie i analiza podejrzanego obiektu. Hijack to jeden z najlepszych programów pomagającym utrzymać ci duży poziom bezpieczeństwa ale ma też jedną duża wadę, wymaga czasu i podstawowej wiedzy na temat windy. Stronka ta jest tylko do pobieżnej analizy a cała robotę zostawia tobie.Sprawdzać logi http://www.hijackthis.de/en, procesy http://www.processlibrary.com/ i używać mózgu a będzie ok :)
Awatar użytkownika
Emu
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 70
Rejestracja: 28-11-2006, 09:24

Re: Lost connection?

Post autor: Emu »

Komputer nigdy nie zastąpi człowieka, a wierz mi, że znam wiele osób, które posługując się tymi "wspaniałymi stronami zaopatrzonymi w dostateczne informacje" spieprzyły sobie całą windę.
No ale ok, niech każdy robi sobie co chce.
ZzackK
Student
Student
Posty: 37
Rejestracja: 26-02-2006, 12:04

Re: Lost connection?

Post autor: ZzackK »

Emu pisze:Komputer nigdy nie zastąpi człowieka, a wierz mi, że znam wiele osób, które posługując się tymi "wspaniałymi stronami zaopatrzonymi w dostateczne informacje" spieprzyły sobie całą windę.
No ale ok, niech każdy robi sobie co chce.
Te osoby kasowały wszytko jak leci i dobrze im tak :P
"To do ciebie należy sprawdzenie i analiza podejrzanego obiektu"
"Stronka ta jest tylko do pobieżnej analizy a cała robotę zostawia tobie"
Awatar użytkownika
Emu
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 70
Rejestracja: 28-11-2006, 09:24

Re: Lost connection?

Post autor: Emu »

kjack pisze:"To do ciebie należy sprawdzenie i analiza podejrzanego obiektu"
"Stronka ta jest tylko do pobieżnej analizy a cała robotę zostawia tobie"
Ale jeśli dana osoba się na owej robocie nie zna, to niech tego nie tyka. Bo tak czy tak coś zepsuje :P
Awatar użytkownika
Labik
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 18:22

Re: Lost connection?

Post autor: Labik »

ok a w tym kjack to gdzie jest u mnie ten logfile?

EDIT: juz mam przyczyne, moja karta graficzna jest zrabana albo sterowniki do niej (karta stara sterowniki najnowsze :D )

CS tez mi nie dziala, wywala mnie za duzy ping i sie tnie tak samo jak w t3
Awatar użytkownika
mazurkorn
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 78
Rejestracja: 17-01-2007, 18:15

Re: Lost connection?

Post autor: mazurkorn »

Witam, mi tez wyskakuje i to dosc czesto to przeklete lost connection... :zalamany:
z tym ze ja jestem podlaczony do jakiejs sieci w bloku. Jest nas podlaczonych ok. 15 osob do lacza 4mb. Moze to byc wina tego ze mam poblokowane jakies porty przez administratora?
Help
"Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili pokaż, że sie mylili"
Awatar użytkownika
htm7
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 67
Rejestracja: 22-07-2006, 16:37
Lokalizacja: Sosnowiec
Ogrywam: tekkena

Re: Lost connection?

Post autor: htm7 »

a mi tez chodzilo z 3 miechy nor,malnie cos sie zaczęlo pi/rdolic przeinstalowalem kailere i dalej lost conection(a turniej mam do rozegrania).jest tu jakis hacker do pomocy bo ta kailera jest też wadliwa.
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Re: Lost connection?

Post autor: Pattrick »

mazurkorn pisze:Witam, mi tez wyskakuje i to dosc czesto to przeklete lost connection... :zalamany:
z tym ze ja jestem podlaczony do jakiejs sieci w bloku. Jest nas podlaczonych ok. 15 osob do lacza 4mb. Moze to byc wina tego ze mam poblokowane jakies porty przez administratora?
Help
Możliwe , że masz poblokowane porty. Druga sprawa , że 4 mb to wcale nie jest takie dobre łącze jak na 15 osób , są jeszcze 3 powody :
- nie masz dobrej wersji roma
- wchodzisz do pokojów zatłoczonych lub z kiepskim pingiem
- nie masz dobrego emulatora lub masz inny od przeciwnika
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Lost connection?

Post autor: SubZero »

Pattrick pisze:- nie masz dobrej wersji roma
Pattrick pisze:- nie masz dobrego emulatora lub masz inny od przeciwnika
To raczej odpada, wtedy wogóle by się nie połączył. Najbardziej prawdopodobne jednak jest to, że po prostu serw jest przeciążony (a jako że ostatnio T3online stał się dość popularny to nie jest to takie dziwne).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania & Pomoc”