Odpowiedz do tematu
Pełnometrażowy film Tekken
Autor Wiadomość
Alex_NFS 
Student

Wysłany: 26-02-2009, 22:31   

Taaa... Wszyscy piszą o wyglądzie Kazui, no ale dziecko mądre inaczej po oglądnięciu kilka razy fotek się pyta, który to Kazuya??

kemot722 
Grand Master
Smartfonowy gracz

Wysłany: 26-02-2009, 22:31   

W filmowego Kazuyi wyjdzie chyba jakiś mafiozo, któremu blizna i czerwone oko już nie będą potrzebne do siania grozy - gangsterski klan Mishima :P

Anna wydaje mi sie, że będzie wyglądać nieźle, podobnie Bryan, ale... Poprawić Bryanowi blizne na wyraźniejszą i czupryne na jaśniejszą będzie wygląd extra. Reszta zależy od aktora - musi nauczyć sie ŚMIAĆ, SZATAŃSKO ŚMIAĆ, no jak to Bryan, inaczej rola do kitu :D
Szkoła Sztuk Walki RED DRAGON prowadzi treningi JEET KUNE DO (metoda walki Bruce'a Lee) w Warszawie, przy ul. Zawiszy 13, pn. i śr. 18:30. Zapraszamy!
Ostatnio zmieniony przez kemot722 26-02-2009, 22:35, w całości zmieniany 1 raz  

Alex_NFS 
Student

Wysłany: 26-02-2009, 22:33   

A o gościu grającym Bryana to powiem tyle, że może być, ale... *myśli* czemu mam dzikie wrażenie, że on ma zarost??? A jak nie będzie się śmiał jak prawdziwy Bryan, to ja go wyśmieję równie szatańsko jak on xD

dash 
Beginner

Wysłany: 27-02-2009, 08:34   

Jak dla mnie to Kazuya jest w porządku.Czepiacie się zarostu ...zarost ma to do siebie ,że można go zgolić i już go nie ma .To tylko zdjęcie dające twórcom ,jak i fanom wyobrażenie sobie (mniej więcej owej postaci),a jeśli jakaś postać ma zarost lub nie ...jakie to ma znaczenie..w t 7 pewnei w miarę grania będzie pojawiał się wąs i broda ,nawet owłosienie na nogach w przypadku kobiet.Co do postaci to większośc jest ok ...ale ten Jin ..

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 27-02-2009, 20:18   

Ja się zgadzam z Primo, jak choreografia walk da rade to będzie ok. Zdecydowanie plusem jest to, że w obsadzie są ludzie, którzy naprawdę wiedzą co to martial arts, a nie jakieś kukiełki w stylu "ładnie wygląda na ekranie a walki dorobi się na kompie";).
Kaillera P2P Client
Ostatnio zmieniony przez Action 27-02-2009, 21:00, w całości zmieniany 1 raz  

Alex_NFS 
Student

Wysłany: 27-02-2009, 21:26   

Hehe, przynajmniej ten film będzie z prawdziwymi walkami [a raczej przynajmniej tak myślę], a nie jak np. w "Mortal Kombat" albo w "Dead or Alive" ludzie skaczą na kilka metrów -__-"

dash 
Beginner

Wysłany: 27-02-2009, 22:20   

jakieś efekty specjalne pewnie się pojawią:) ja tam bym bardzo chętnie ujrzał ewgf'a ,a później jeszcze 2 na jugglu:D:D:D ewg'fem i tgf'em też nie omieszkam:D

kemot722 
Grand Master
Smartfonowy gracz

Wysłany: 28-02-2009, 00:50   

Ciekawy jestem jak będą wyglądały dash'ujące uppery (p,d,d/p+LP) :)

BTW: Kto gra miśki? :rotfl:
Szkoła Sztuk Walki RED DRAGON prowadzi treningi JEET KUNE DO (metoda walki Bruce'a Lee) w Warszawie, przy ul. Zawiszy 13, pn. i śr. 18:30. Zapraszamy!

darth_julitka 
Elite player

Wysłany: 28-02-2009, 01:02   

Cytat:
BTW: Kto gra miśki? :rotfl:

Pytanie brzmi: Kogo obsadzili w roli Mokujina? xD

SubZero 
Moderator

PSN ID: subzeropl83
GamerTag: SubZeroPL
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Steam ID: SubZeroPL
Wysłany: 28-02-2009, 01:58   

Grzesia Rasiaka :D

Karate Tradycyjne - Sho Dan

Primo 
Master

Wysłany: 28-02-2009, 11:30   

SubZero napisał/a:
Grzesia Rasiaka :D

haha dobre :)

Ciekawe jak podejdą do tego filmu od strony technicznej, czy będą jakieś rozbłyski przy ciosach (oby nie :/ ), ew nieblokowanych jeśli jakiś się pojawi , bo to w pewnym sensie znak rozpoznawczy serii. Tak samo kwestia juggli, niby nie możliwe do zrobienia a jednak ten kto pamieta początek filmu "The One" z Jetem Li wie że da się coś w tym temacie sensownego zrobić. Ja widzę to tylko w finałowym starciu kiedy Kazuya przemienia się w Devila i masakruje Jina/Heihachiego (?) w powietrzu :]

Niech juz wyjdzie jakiś trailer i rozwieje część wątpliwości no...

kemot722 
Grand Master
Smartfonowy gracz

Wysłany: 28-02-2009, 12:38   

Primo napisał/a:
Ciekawe jak podejdą do tego filmu od strony technicznej, czy będą jakieś rozbłyski przy ciosach (oby nie :/ )

Pamiętamy rozbłysk z Mortal Kombat Movie, kiedy Liu Kang zrzucał Shanga w finale na podłoge z ostrzami. Wyglądało to tak sobie. Może w Tekken Movie nie doświadczymy podobnych pro-game-owych efektów, bo według mnie zbędne. btw: zbłądziłem myślami na Hadoukeny w nowym filmie Street Fighter :P

Lukas 
Grand Master

Wysłany: 28-02-2009, 16:28   

https://www.youtube.com/watch?v=kU1dg30qmLI Może ten typ by się nadał na mokujina (nie wiem co on ma w głowie, ale możliwe, że trociny).
No i ten 'drewniany" odgłos, kiedy jego goleń uderza w cel.

Grzesiek96 
Użytkownik

Wysłany: 28-02-2009, 23:32   

Mokujini będzie komputerowy, ale jak by miał być nim jakiś aktor to nie wiem
i muszą dać tam all postacie !!!!!!! no moze nie wszytskie ( przecierz azyla ( czy jakos tak) nie dadzą ) ale chociarz by dali kinga i jeszcze paru np. ten murzyn reslingowiec
To jest Króliczek, Wielki Władca.
Skopiuj sobie Króliczka do profilu aby pomóc mu
opanować świat.

kemot722 
Grand Master
Smartfonowy gracz

Wysłany: 01-03-2009, 00:48   

"murzyn reslingowiec"? Murzyn to chyba Bruce, ale on ma Muay Thai, nie Wrestling. Marduk nie jest murzynem :oczami: