Odpowiedz do tematu
Pełnometrażowy film Tekken
Autor Wiadomość
Milly 
Elite player

PSN ID: Milly
Wysłany: 01-03-2009, 15:01   

to pewnie portugalczyk który przybył do brazylii bo włączyła my się opcja "spuszczenia wpier-do-lu wszystkim najlepszym wojownikom na świecie" i został bo zakochał się w pięnych plażach i dziewczynach w bikini :P
Grzesiu, ortografia się kłania, nie azyl'a tylko 'azazel'a (nie będzie go bo film już kręcą a gra jeszcze nie wyszła) a king będzie, spokojna głowa :)

Grzesiek96 
Użytkownik

Wysłany: 12-08-2009, 10:33   

Całe szczęście, że kotek będzie :] , sorki za ortografię, bo tamto na szybko pisałem.Przecież gra już jest w Japoni, już dawno !
To jest Króliczek, Wielki Władca.
Skopiuj sobie Króliczka do profilu aby pomóc mu
opanować świat.

Di 
Grand Master

Wysłany: 14-08-2009, 22:10   

O Chanie było już na stronie głównej, ale warto dodać, że Paula zagra Ron Perlman znany z Hellboy'a, a w postać Hwoaranga wcielić się ma James Franco (rodowity Koreańczyk, nie? ;] ), odtwórca jednej z głównych ról w trylogii o Spider-Manie.

Gotix 
Student

Wysłany: 15-08-2009, 08:49   

Witam ponownie. :hyhy:

W moim kręgu chodzą słuchy, iż rolę Tekkenowego Wrestlera, wzorowanego na postaci puroresu (japoński wrestling) zwanego Tiger Mask, King'a, ma zagrać amerykański profesjonalny wrestler - Batista. Cóż, jestem wielkim fanem wrestlingu od nie przerwalnie dwóch lat, więc jestem nieco obeznany w tej dziedzinie. Batista jest słabym wrestlerem, nie posiada żadnej techniki, wszystko zawdzięcza swojej masie mięśniowej (kreatynie or smt..) a przy mikrofonie, można powiedzieć, również ssie. Po za tym, The Animal jest IMO za "wielki" na rolę King'a. Jeśli koniecznie chcą, żeby rolę wrestlera odegrał wrestler, to powinien być to Jack Swagger. Ma dobre umiejętności aktorskie, trochę "sepleni", ale to nie jest ważne z prostego powodu, King nic nie mówi. Drugim kandydatem jest syn legendarnego "The Million Dollar Mana" Teda DiBiase, Ted DiBiase Jr. Zagrał już jednym filmie, który jeszcze nie wszedł na ekrany. Jego tytuł brzmi "The Marine 2", w poprzedniej części zagrał John Cena, równie drewniany w ringu jak Batista, jednak ma mocne aktorskie skille. DiBiase jest młody i jeżeli filmowy King miałby walczyć w ringu, to Ted spokojnie byłby w stanie przeciągnąć rolę King'a.

EasY_PL 
Elite player

PSN ID: BmxRPL1
Zagram w: modzie na sukces
Wysłany: 29-08-2009, 00:45   

a mi sie wydaje że na King'a pasuje jak nikt "The Rock" :P
zawodowo już nie walczy... ale tak... meksykańska karnacja jest... power chłopak ma... i nie jest taki sztywny...

psycho4rent 
Grand Master

Zagram w: UMK3
Wysłany: 29-08-2009, 11:30   

A nie lepiej Rey Misterio. Spójżcie na niego. Wypisz, Wymaluj - King.

Mame Tutorial | Umk3 combo faq
Kto gra w umk3 na p2p?

Mr_Editor 
Support

PSN ID: Mr_Editor-PL
Zagram w: TTT2, T7
Steam ID: mreditorcustomize
Wysłany: 29-08-2009, 12:29   

King nie ma tatuaży :P
https://www.facebook.com/moocha.ziom

Nilphilius 
Użytkownik

Wysłany: 29-08-2009, 14:41   

Witam wszystkich. Mam dla was dość ciekawą informację otóż 28.10.2009 na kanale PLANETE został puszczony program " Sceny z życia kaskaderów " odcinek 9 i 10. Zwracam na to uwagę ponieważ pokazywali sceny z filmu Tekken. Program leciał o 6.45 ale załapałem się na pokaz sceny walki Jina z Yoshimitsu, która była powtarzana kilka razy gdyż aktor grający tego drugiego nie wiedział nic w masce a miał wykonać obrót w powietrzu. Była także scena w której Jin uciekał przed ścigającym go zabójca skacząc z dachu na dach ( 8 metrów wysokości ). Nic więcej nie mogę powiedzieć widziałem tylko końcówkę programu ale może komuś uda się go znaleźć na necie.

Gotix 
Student

Wysłany: 06-09-2009, 11:01   

H! Vltg3 napisał/a:
A nie lepiej Rey Misterio. Spójżcie na niego. Wypisz, Wymaluj - King.

Obrazek

Ryjek jest kurduplem, a King jednak jest trochę wysoki. Wyobraź sobie co by było, jakby Rey stanął przy takim wysokim Heihachim, czy nie wiem kim. Wzrost musi być mniej więcej wyrównany. Po za tym Rey nie ma umiejętności aktorskich, nigdy nie grał w filmie.

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 08-11-2009, 17:50   

Kto by pomyślał, że premiera filmu Tekken odbędzie się tak niespodziewanie, bo pewnie nadal (3 dni po premierze) większość nic o tym nie wie;). Więcej na ten temat tutaj, a nam pozostaje jedynie nacieszyć oko plakatem.

Kaillera P2P Client

K.O.zuya 
Master of the Shakers

Wysłany: 08-11-2009, 20:43   

Najs. Mam nadzieję że film pokaże sie w Polsce, a także że będzie dobry.
Nilphilius napisał/a:
pokaz sceny walki Jina z Yoshimitsu
...mam nadzieje że Yoshimitsu też będzie WYMIATAŁ :)
ps olśnijcie mnie , bo nie moge skojarzyć kto to w lewym górnym rogu?:P

Vegito 
Beginner

Wysłany: 08-11-2009, 22:39   

K.O.zuya napisał/a:
ps olśnijcie mnie , bo nie moge skojarzyć kto to w lewym górnym rogu?:P

Prawdopodobnie Kazuya

Wolalbym zeby stworzyli cos w stylu "FFVII:AC" w wykonaniu komputerowym, przynajmniej nikt by nie nazekal,
ze postacie nie wygladaja tak jak nalezy a glosy podkladaly by osoby ktore to robily do gry. No ale na pewno
nie chcialbym widziec czegos w stylu "Matrix" ktorego chyba nie musze wyjasniac by wygladalo bardziej realistycznie,
niz ow film, mozna pominac fakt iz Kazuya i Jin maja Devil Gen, a Heniek chowa szokery za opaskami,
im mozna by dac jakies sceny rodem fantazy wkoncu nie wiadomo jak taki diabel by sie tlukl w realu ;].

Moze to wrednie zabrzmi i nie przekona o tym ze uwielbiam Tekkena ale z calego serca zycze zeby ten film byl
najwieksza klapa tysiaclecia.

SubZero 
Moderator

PSN ID: subzeropl83
GamerTag: SubZeroPL
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Steam ID: SubZeroPL
Wysłany: 08-11-2009, 22:59   

Vegito napisał/a:
Moze to wrednie zabrzmi i nie przekona o tym ze uwielbiam Tekkena ale z calego serca zycze zeby ten film byl
najwieksza klapa tysiaclecia.

Ciężko będzie, DB Evolution wysoko poprzeczkę postawił :P

Karate Tradycyjne - Sho Dan

Nerobianco 
Beginner

PSN ID: nerobianco123
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Mortal Kombat, TTT2, Soul Calibur V
Wysłany: 10-11-2009, 08:13   

Bez trailera i "żadnych" zapowiedzi, jesteśmy już po premierze ? W ten film muszą nie wierzyć sami twórcy, albo wprost przeciwnie, film jest tak dobry że obejdzie się bez promocji ; ) Próbowałem znaleźć ten program z Planete w internecie ale nic z tego. Wnioskując z plakatów to raczej tak nędznie troche ...

kemot722 
Grand Master
Cichy Obserwator :)

Wysłany: 10-11-2009, 22:08   

Trailer i zapowiedzi były, ale jakieś ciche i ledwo docierały do granic naszego kraju.