Sekrety TK3?

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ

Czy Kazuya jest w T3?

Tak
15
14%
Nie
89
86%
 
Liczba głosów: 104

Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Sekrety TK3?

Post autor: Action »

Ostatnio tak sobie szperalem po necie i znalazlem ten o to tekst:

Secrets of Tekken3:
Fight as Disco Gon.
Fight as Gon ten times through the game, then complete Tekken Force Mode four times. Fight as Gon ten times through the game again. If done correctly, Gon will have an afro.

Fight as Queen Nina.
To unlock an extra powerful version of Nina, unlock Doctor Boskonovitch, fight with Nina 500 times. Check this by using the character usage data chart under records in option mode. Then, use King in Tekken Force Mode under the hard difficulty setting. Get to the Darkness stage (Stage 3) and defeat the Boss, which will be Queen Nina. It seems that she can read your mind because she avoids many of your attacks. She will, in some respects, be harder than the final stage (Doctor B.) which makes her extremely difficult to defeat. If you manage to win the battle, continue and complete Tekken Force Mode. Nothing extra will come up on the Tekken Force results screen, but you will find Nina's character Usage Data very hard to beat. Also, Nina will take off a slightly larger amount of energy when fighting against opponents. It is vital you save your progress onto a memory card.
Ktoś coś wie w tej sprawie? :P
Ostatnio zmieniony 03-01-2007, 21:13 przez Action, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Komandos »

Gon z afro na łbie - WTF? A tą Niną to troche przekombinowane, pozatym jakoś nie chciałoby mi się tega sprawdzać (500 walk). Moim zdaniem- bullshit.
Słyszałem jeszcze kiedyś, że jest taki myk, że Lei zakówa w kajdanki i strzela z pistoletu a Nina walczy nożem. Mam nawet screeny w którymś numerze extrima.
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Wawrzyn »

Komandos pisze:Gon z afro na łbie - WTF? A tą Niną to troche przekombinowane, pozatym jakoś nie chciałoby mi się tega sprawdzać (500 walk). Moim zdaniem- bullshit.
Słyszałem jeszcze kiedyś, że jest taki myk, że Lei zakówa w kajdanki i strzela z pistoletu a Nina walczy nożem. Mam nawet screeny w którymś numerze extrima.
Tez slyszalem o tym wszystkim ale prawdziwe jest chyba tylko zakuwanie w kajdanki, napewno ktos z forum wie jak to zrobic wiec czekamy :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Ana »

JinKazama pisze:
Komandos pisze:Gon z afro na łbie - WTF? A tą Niną to troche przekombinowane, pozatym jakoś nie chciałoby mi się tega sprawdzać (500 walk). Moim zdaniem- bullshit.
Słyszałem jeszcze kiedyś, że jest taki myk, że Lei zakówa w kajdanki i strzela z pistoletu a Nina walczy nożem. Mam nawet screeny w którymś numerze extrima.
Tez slyszalem o tym wszystkim ale prawdziwe jest chyba tylko zakuwanie w kajdanki, napewno ktos z forum wie jak to zrobic wiec czekamy :)
LEI NIE ZAKUWA W KAJDANKI, TO ZWYKLY FAKE!

mam nadzieje ze dotarło :suchy: :suchy:
Obrazek
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Wawrzyn »

Ana pisze:
JinKazama pisze:
Komandos pisze:Gon z afro na łbie - WTF? A tą Niną to troche przekombinowane, pozatym jakoś nie chciałoby mi się tega sprawdzać (500 walk). Moim zdaniem- bullshit.
Słyszałem jeszcze kiedyś, że jest taki myk, że Lei zakówa w kajdanki i strzela z pistoletu a Nina walczy nożem. Mam nawet screeny w którymś numerze extrima.
Tez slyszalem o tym wszystkim ale prawdziwe jest chyba tylko zakuwanie w kajdanki, napewno ktos z forum wie jak to zrobic wiec czekamy :)
LEI NIE ZAKUWA W KAJDANKI, TO ZWYKLY FAKE!

mam nadzieje ze dotarło :suchy: :suchy:
Slyszalem to juz wiele razy takze myslalem ze to prawda, tylko po co takie fake'i wymyslac?
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
-=MASTA=-
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 03-09-2006, 22:24
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Sekrety TK3?

Post autor: -=MASTA=- »

Oczywiście, że te wszystkie "tricki" to ściemy. Kazuya w T3, Kajdanki Leia, Gon z afro, Nina z nożem itp. Niektóre z nich sprawdzałem w czasach świetności T3 na psx i nie działalay, tylko sie wkurzyłem. Dajcie sobie spokój i nie próbujcie nawet, szkoda czasu. :) Nie bądźcie naiwni.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Ana »

JinKazama pisze: Slyszalem to juz wiele razy takze myslalem ze to prawda, tylko po co takie fake'i wymyslac?
Niektorym sie nudzi
Obrazek
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Nadine »

-=MASTA=- pisze:...Kazuya w T3...

no to akurat jest prawda, serio widzialam na wlasne oczy, i powiem ze mnie troche zatkało :zdziwko:
Komandos pisze: Mam nawet screeny w którymś numerze extrima.
zapodaj je kiedys :]
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Ana »

Nadine pisze:
-=MASTA=- pisze:...Kazuya w T3...

no to akurat jest prawda, serio widzialam na wlasne oczy, i powiem ze mnie troche zatkało :zdziwko:
Nadine ale to jest awykonywalne :D Widzialas screeny? Lub filmik?
To po prostu fake :)

EDIT: fake`iem sa tez screeny z TTT2 ktore od dawna kraza po sieci (Xiajka na krzyzu, 3 osoby w tagu...)
Ostatnio zmieniony 24-12-2006, 22:35 przez Ana, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Sekrety TK3?

Post autor: AK »

co za bzdury...wezcie sobie darujcie tą dyskusje
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Komandos »

Komandos pisze: Mam nawet screeny w którymś numerze extrima.
zapodaj je kiedys :]
Nie mam jak tego pokazać, ale wczoraj oglądałem to zdjęcie jak Lei zakówa w kajdanki. Jest z wersji automatowej i nie wygląda na fotomontaż, ale niestety nie podali kombinacji jak to zrobić :kwasny:

[ Dodano: 25-12-2006, 10:25 ]
Adriankiller pisze:co za bzdury...wezcie sobie darujcie tą dyskusje
Wiadomo, że bzdury, ale pogadać zawsze można :)
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: KRELIAN »

nie ma kaza w trzeciej czesci , nie ma disco gona, punk niny , bryana faszysty czy leia zakuwajacego w kajdanki - tak TO JEST FAKE , co jest prawda? tekken 3 online (niektorzy do dzis nie wierza)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: Sekrety TK3?

Post autor: czit »

KRELIAN pisze:nie ma kaza w trzeciej czesci , nie ma disco gona, punk niny , bryana faszysty czy leia zakuwajacego w kajdanki - tak TO JEST FAKE , co jest prawda? tekken 3 online (niektorzy do dzis nie wierza)
nic dodać nic ująć
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Dumian »

Dziś Tekken 3 Online, jutro Gon z afro i Kazuya... wszystko jest do zrobienia ^^
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Sevopu
Student
Student
Posty: 44
Rejestracja: 06-10-2006, 08:47

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Sevopu »

Powiem wam ze tyle razy mi przeszło przez uszy ze Lei zakuwa w kajdanki. Niewiem czy byłem naćpany ale pamiętam ze coś takiego widziałem jak Lei zakówa w kajdanki i wyją syreny policyjne razem z murgającymi światłami policyjnymi. ale to być moze był sen :/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”