Sekrety TK3?

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

Czy Kazuya jest w T3?

Tak
15
14%
Nie
89
86%
 
Liczba głosów: 104

Awatar użytkownika
TomU
Elite player
Elite player
Posty: 127
Rejestracja: 07-07-2006, 13:53
Lokalizacja: Kalisz

Re: Sekrety TK3?

Post autor: TomU »

ja ostatnio wklepalem Zajebisty Kod i Yoshi Zamiast Miecza mial Wielki Wibrator A jak zrobilem powera wlozyl go ninie w **** jak Stala tylem :D
G-I-R-L---P-O-W-E-R
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Komandos »

Sevopu pisze:ale to być moze był sen :/
Raczej za dużo zioła albo Goken ci dał recepte na te swoje tabletki. :P
Awatar użytkownika
gizi
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 06-09-2006, 00:02
Lokalizacja: Przysucha

Re: Sekrety TK3?

Post autor: gizi »

Macie konto na gronie ?? Jak tak to wejdzcie w na forum Tekken tam di i paweł dają info o Benie Mishima jakiemus kolesiowi. Przyjemnie sie to całkiem czyta a związane niewątpliwie z danym topiciem :>
Aloha :)
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Arucardo_1 »

Wawrzyn pisze:
Ana pisze:LEI NIE ZAKUWA W KAJDANKI, TO ZWYKLY FAKE!

mam nadzieje ze dotarło :suchy: :suchy:
Slyszalem to juz wiele razy takze myslalem ze to prawda, tylko po co takie fake'i wymyslac?

Ja słyszałem, że to było po prostu wymyślone jako IRONICZNA riposta na jakimś zagranicznym forum gdy ktoś upierał się, że po 1000 walkach Jinem odblokujesz Kaza :P


Ktoś jak widać nie umiał zrozumieć ironii i masz... poszło w świat :P


BTW> Temat chyba powinien się nazywać "Mity T3" albo jakoś tak... wtedy byłaby to jakaś nowość bo temat o sekretach gdzieś już jest... (chyba :P )

gizi pisze:Macie konto na gronie ??
Pardon, gdzie? Zarzuciłbyś linkiem? ;)
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Gotix
Student
Student
Posty: 49
Rejestracja: 31-12-2006, 09:03

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Gotix »

Teraz jak jest Tekken 3 Online v0.1 tam są nowe stroje więc teraz możliwe jest zrobienie tych postaci do Tekkena 3 - Afro Gona, Kazuyi, Punk Niny. (fajnie by było!!) :padam:
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Ren »

Gotix pisze:Teraz jak jest Tekken 3 Online v0.1 tam są nowe stroje więc teraz możliwe jest zrobienie tych postaci do Tekkena 3 - Afro Gona, Kazuyi, Punk Niny. (fajnie by było!!) :padam:
Nie można ingerować w zmiany brył 3d. Jedynie można sie pobawic w zmiane wzorków i kolorków ;)
Awatar użytkownika
Gotix
Student
Student
Posty: 49
Rejestracja: 31-12-2006, 09:03

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Gotix »

Nie można ingerować w zmiany brył 3d. Jedynie można sie pobawic w zmiane wzorków i kolorków ;)
W naszych czasach WSZYSTKO jest MOZLIWE ....... Moze wynajda taki program - (jak zrbili tekkena to sie da!!) ;)
Awatar użytkownika
sz3fu
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 20-12-2006, 11:46
Lokalizacja: Łódź

Re: Sekrety TK3?

Post autor: sz3fu »

ja tam sie nie znam na combosach
ale jeszcze jak mialem konsolke w domu to bylo jakies 5,6 lat temu moze wiecej moze mniej,to kupowalem czasopismo nie pamietam nazwy i bylo napisane ze lei potrafi zakuwacw kajdanki był screen pokazany a obok ze tylko tworca gry potrafi to zrobic... niewiarygodne?? :P pytanie tylko czy prawdziwe ;)
"Zanim zaczniesz rządzić ,naucz się najpierw posłuszeństwa"
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: SubZero »

To pewnie numer kwietniowy był :P
sz3fu pisze:tylko tworca gry potrafi to zrobic...
Który? Twórców "kilku" było i nawet gdyby coś takiego zaimplementowali to wątpię żeby się to długo w tajemnicy utrzymało.
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Wawrzyn »

Pytanie do tych ktozy maja t5 a z nim ofkoz arcade'owa wersje t3.Wybralem Anne w arcade(nie ma jej na screenie wyboru postaci) ktora walczy jak Nina :zdziwko: a na obrazku wyglada innaczej niz w wersji na psx - WTF?Jak to zobaczylem to mi szczena opadla, mialem wazna sprawe wiec wylaczylem gre a teraz nie wiem jak to wczesniej zrobilem :( To jest jakis dodatkowy stroj czy co? :szok: Jezeli ktos wie cos o tym to napiszcie bo w necie nic nie ma a ja lubie takie smaczki :)

PS. To zadna sciema
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Gotix
Student
Student
Posty: 49
Rejestracja: 31-12-2006, 09:03

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Gotix »

Raz na Epsxe wlaczylem Tekken 3 i PEC zeby nie odblokowywac postaci mialem wersje US i Niechcacy wybralem wersje JAP no i wzialem zeby byly odblokowane dodatkowe stroje. OK kazdy wie ze nie ktore postacie maja zloty pasek pod imieniem TZN. Dodatkowy stroj, nie tym razem, otóż tym razem KAZDA postac posiadala dodatkowy stroj, jednak to nie zadna kolorystyka tylko cialo innego bohatera polaczane z innym bohaterem i w pewnym momencie WTF? TRUE OGRE Z CIOSAMI PAULA, MOKUJIN WYDAJE DZWIEKI, JINOWI GLOWA WYSTAJE POZA EKRAN...... a co sie, co sie stao?? Pomocy
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Ana »

Anna jets pod startem jak najedziesz na Nine, w wersji Arcade była tylko "dodatkowym strojem Niny", cos jak Miharu dla Xiajki w T4, Eddy dla Christie w T4 i 5
Obrazek
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Sekrety TK3?

Post autor: luc_october »

to nic nadzwyczajnego. poprostu anna w arcadowej wersji to druga nina. namco dopiero w wersji psxowej ją ztuningowało i chwała im za to, bo moim zdaniem jest to jedna z najlepszych postaci w tk3 :)



hehe ana niezły refleks :) spóźniłem się z postem kilka minut.
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Dumian »

Gotix, Action Replay czy tam Game Shark jak kto woli czynią cuda :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Nadine »

Dumian pisze:Gotix, Action Replay czy tam Game Shark jak kto woli czynią cuda :P
wiem bo sama mam az dwie takie kostki :P
czasami fajnie sie tym pobawic
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”