Gry sportowe

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Żółw
Master
Master
Posty: 243
Rejestracja: 24-02-2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Gry sportowe

Post autor: Żółw »

W tym temacie piszcie wszystko na temat gier sportowych :) Czy w ogóle kiedyś graliście w jakiegoś kosza, piłkę nożną czy tylko ograniczacie się do bijatyk itp. ? :)
Na początq chciałbym napisać coś o grach, w które ostatnio grałem.

NBA 2K7 -
Hmm... gra całkiem niezła. Dodano kilka nowych trybów, zagrań, nowy, dużo lepszy system oddawania rzutów, trochę pozmieniane składy. Ogólnie dobrze się gra. Nie wiem, czy NBA Live 07 (największy konkurent) jest lepsze, bo jeszcze nie miałem okazji
sprawdzić...

Pro Evolution Soccer 6 -
Co tu dużo mówić, poprostu genialna gra :] Tylko szkoda, że mam wersję po hiszpańsku... ale to szczegół :P ( Połapałem się, gdzie jest trening :) ) Gra nie bez powodu została okrzyknięta najlepszą piłką nożną wszechczasów :) . Grafika jest wspaniała. Moja ulubiona drużyna to Argentyna :P W sumie to teraz najczęściej gram własnie w peesa z bratem :]

:aikido:
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Gry sportowe

Post autor: SubZero »

Ja ze sportówek gram (aktualnie) głównie w Winning Eleven 10 (czekam na polską wersję PES6) (moja ulubiona drużyna to Wybrzeże Kości Słoniowej :P ), no i ostatnio pociągnąłem sobie FIFę 2k7 ale w sumie tylko po to żeby posłuchać naszej wspaniałej pary komentatorów (Szaranowicz i Szpakowski jakby ktoś nie wiedział :P ).
A tak poza tym to z kumplem gramy praktycznie w każdy sport, jaki istnieje w wydaniu komputerowym, poczynając od typowych dyscyplin jak piłka nożna, koszykówka, hokej poprzez golf, tenis, ping-pong, siatkówkę, bilard, football amerykański, boks, skoki narciarskie (i inne zimowe dyscypliny), kręgle czy rugby :P (rugby rlz :P ).
Aktualnie próbuję gdzieś dorwać nową gierkę (nazywa się bodajrze Winter Games 2007 czy jakoś tak), w której podobno jest dyscyplina, w którą zawsze chcieliśmy zagrać na kompie, czyli .... curling :D
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Gry sportowe

Post autor: Oen »

Ol dzizas a idz pan w **** z grami sportowymi jedyne jakie lubie to gry pokroju Tonego Hawka czy cos ze stajni EA Big (glownie SSX) cala reszta posysa i rok rocznie jest prawie taka sama, amen
Awatar użytkownika
Żółw
Master
Master
Posty: 243
Rejestracja: 24-02-2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gry sportowe

Post autor: Żółw »

Tony Hawk's Project 8
Tony Hawk’s Project 8 jest symulatorem jazdy na deskorolce, należącym do popularnej serii. Pragnąc wykorzystać moc, drzemiącą w konsolach starszej i nowszej generacji, developerzy stworzyli engine do podstaw. Zadbali o zaawansowaną fizykę, realistyczny model jazdy i rozbudowaną animację każdego tricku (w tym celu przeprowadzili sesję motion capture z dwunastoma profesjonalnymi skateboardzistami).

Na gracza czeka duże miasto, po którym może się swobodnie poruszać. Wraz z postępem w grze uzyskujemy dostęp do kolejnych jego rejonów. W porównaniu do poprzednich części teren jest bardziej zróżnicowany - pomiędzy poszczególnymi ulicami zdarzają się spore różnice wysokości, dzięki czemu możemy np. rozwijać duże prędkości korzystając ze stromych wzniesień.

Gracz na swojej drodze napotyka różnych entuzjastów deskorolki, przechodniów, reporterów etc. Wielu z nich stawia przed naszym bohaterem rozmaite wyzwania. Podejmując się ich wykonania, wybieramy stopień trudności (standardowo są trzy). W ten sposób możemy wiele razy podchodzić do jednego zadania, dostosowując je odpowiednio do naszych umiejętności. W grze zawarte zostało również wiele ukrytych przejść, misji pobocznych i mini-gier.

Autorzy zadbali o większą interakcję z otoczeniem, przez co przechodnie i inni zawodnicy żywiołowo reagują na nasze zachowanie. Jeśli decydujemy się na wykonywanie rozbudowanych i efektownych tricków, to możemy liczyć na brawa i słowa pochwały. Jeśli natomiast nie udaje nam się popisać przed innymi, zostajemy wyśmiani. Poza tym na terenie miasta znajduje się wiele elementów, które możemy przemieszczać, tworząc w ten sposób własny tor przeszkód.

Postawiono na maksymalny realizm jazdy na deskorolce, w związku z tym nie mamy co liczyć na znane z wcześniejszych odsłon serii bieganie i skakanie po ścianach. Zamiast tego otrzymaliśmy szeroki wachlarz znanych z rzeczywistości akrobacji, które możemy łączyć w efektowne serie.
źródło: gry-online.pl

Dzisiaj w to pierwszy raz grałem. Niewątpliwie, najlepsza część z serii. Zarąbisty soundtrack, bardzo dobra grafika i ogólnie fajna gra :padam: Zrobiłem jakiegoś punka z irokezem i jestem już w drugiej planszy :hyhy: . Będę miał co robić przez te ferie :P
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gry sportowe

Post autor: Action »

Nie zauważyłem tego tematu Oo

NBA Live 06 - Najlepsza wersja koszykówki na PC (07 się chowa :p) a Online to po prostu cudo jest :) (jezeli ktoś mysli, ze jest matser w Slam Dunk Contest to czekam :>)

Street Hoops - Najlepsza gra Streetballowa for ever....co by tu powiedzieć aby was do tego tytułu zachecić... hmm... powiem tak - Jeżeli kochasz streetball to na pewno znasz AO, Half Amazing, Future czy Hot Sauce :> to teraz wyobraz sobie gre s-ballowa, w której mozesz nimi pokierować, używać ich trickow (i nie tylko banalne headpop czy ball on boomerang), mozesz pograc na najpopularniejszych w USA boiskach (Shakespeare Park, Madison Square...) a do tego mozna odblokować Mixtape'y AND1 (!) od 1-3. Tak wiec fani S-Balla nie macie wyboru :p na dlugie zimowe wieczory tylko 'Street Hoops' :P
Awatar użytkownika
Hakuzaijo
Master
Master
Posty: 283
Rejestracja: 27-02-2007, 09:04
Lokalizacja: Z Japonii

Re: Gry sportowe

Post autor: Hakuzaijo »

Nie przepadam za grami sportowymi, ale jeżeli miałbym wybierać to chyba Pro Evo 6. Dlaczego? Bo to fajna odskocznia od ciągłego grania w Tekkena :)
Nowa, kuźwa, mania :/ Widzicie poniżej :3
-------------------------------------------------------
nihonsun.net - wbijać tu panowie; wbijać;)
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Gry sportowe

Post autor: Ren »

W gry sportowe grałem głównie na Dreamcascie.
Virtua Tennis to absolutne mistrzostwo świata, więcej pisać nie trzeba :).
Poza tym zaliczyłem kilka sezonów w NBA 2K2.
Co do PESa to lubię tylko jego PSX-owe odsłony. Nie wiem jak można grać w PES 6 - ta gra to totalny RANDOM!
Do dzisiaj gram jeszcze w stare THPSy na psx.

P.S. Sub, kiedy znowu zagramy online? :D
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Gry sportowe

Post autor: SubZero »

Ren pisze:Nie wiem jak można grać w PES 6 - ta gra to totalny RANDOM!
Co przez to rozumiesz? Jak dla mnie WE 10 (aka PES 6 chociaż grałem/gram głównie w to pierwsze) to jedna z najlepiej oddanych 'kopanych' na chwilę obecną. Oczywiście grałem tez w stare odsłony (ISS'98 rlz) ale jednak technicznie nowsze są zdecydowanie lepsze.
Ren pisze:P.S. Sub, kiedy znowu zagramy online? :D
Wystarczy zagadać na IRCu :P Jak będę miał czas to pewnie zagram ;)
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Gry sportowe

Post autor: Ren »

Chodzi mi o to Sub, że bramkarze potrafią odwalić ładną paradę by za chwile wpuścić mega-szmate. W ogóle gdy gram z bratem to bramki wpadają w tak głupich sytuacjach, że szkoda gadać...

Poza tym w PES6 nie podoba mi sie widoczna przewaga napastników nad obrońcami co przecież jest wielką bzdurą i nie ma nic wspólnego z prawdziwym futbolem.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Gry sportowe

Post autor: KRELIAN »

w PES6 wpada masakrycznie duzo bramek z 30 metrow - juz sam fakt strzalu jest randomem , pomijam zmienny wskaznik kondycji zawodnikow i warunki pogodowe gdzie czasem pilkarze bardziej slizgaja sie w sloneczna pogode niz w deszczu :P

generalnie PES to Imo 50 % skilla / 50% randomu a mowi wam to aktualny miszcz powiatu brzeskiego :P
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Phantom
Elite player
Elite player
Posty: 161
Rejestracja: 03-08-2006, 22:35
Lokalizacja: Tyle pytań
Kontakt:

Re: Gry sportowe

Post autor: Phantom »

Fizyka też czasami potrafi zdenerwować :/
Power dream within your finger
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Gry sportowe

Post autor: Yamada »

PE6 hohoho naprawdę sporo randomu w niej jest.

Dokładnie tak jak napisał Ren - golkiper czasem broni takie strzały że masakra, a czasem wpuszcza taką okrutną szmatę, ze szkoda gadać. Poza tym tą grę męczy to co bijatyki namco - BALANS. Przecież kurcze taki Inter ze swoim Adriano to jakiś żart. Gość jest kufa cyborgiem który idzie ma w du$%e obrońców.

Tak, Inter mnie wqrwia bo mój brat nim kapi :P .
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gry sportowe

Post autor: Action »

Yamada pisze:Gość jest kufa cyborgiem
Odpal WE2002 i obadaj Brazylie i jej Ronaldo. :D
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: Gry sportowe

Post autor: czit »

Yamada pisze: taki Inter ze swoim Adriano to jakiś żart. Gość jest kufa cyborgiem który idzie ma w du$%e obrońców.
wole Toniego którym wystarczy biec przed siebie i swoją siłą potrafi przepchać trzech obrońców ;)
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
Phantom
Elite player
Elite player
Posty: 161
Rejestracja: 03-08-2006, 22:35
Lokalizacja: Tyle pytań
Kontakt:

Re: Gry sportowe

Post autor: Phantom »

Tyle się tu można rozpisywać, ale najwiekszy realizm maja gry sportowe na eye toyu :P
Power dream within your finger
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”