Areny w T5

Forum poświęcone piątej odsłonie Tekkena oraz Dark Resurrection.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Areny w T5

Post autor: Ana »

Tekken 1: stadion i arena Michelle najbardziej mi zostały w pamięci
Tekken 2: oj tu prawie wszystkie, lustrzana arena z walki z Devilem, arena Yoshka, arena Jun, arena Michelle, arena ech nie pamiętam Kinga czy Henka- wnętrze dojo czy swiatyni (czegos takiego)
Tekken 3: nie wiem czemu arena Eddyego, Xiaoyu, Leia, Henka
Tekken Tag: ten port taki (?), ta z endingu Julii
Tekken 4: Jungle i tylko to :)
Tekken 5: Moonlit, waterfall, katedra
Tekken 5DR: katedra
Tekken 6: swiatynia


edit: Tag--> wszystkie :)
Ostatnio zmieniony 30-06-2007, 18:31 przez Ana, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Karington
Elite player
Elite player
Posty: 127
Rejestracja: 29-06-2007, 13:06
Lokalizacja: Poznań

Re: Areny w T5

Post autor: Karington »

katedra jest zajumiasta :) no i secret garden też nie pogardze :)
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic "
Holydick
Beginner
Beginner
Posty: 6
Rejestracja: 01-07-2007, 21:53
Lokalizacja: Główna ;]

Re: Areny w T5

Post autor: Holydick »

Moonlit Wildernest bo jest ładnie i klimatycznie, dodatkowo jestem fanem MGS'a i te kwiatki budzą wspomnienia :)
Find something to believe, pass it on.
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Areny w T5

Post autor: Sylvan Wielki »

Najlepsze wg mnie w T5 areny zmagań to :

-Moonlit Wilderness za klimat, design oraz muzykę (najlepszy stage w serii);
-Cathedral t. j. w. ;
Wawrzyn pisze:Dlaczego na turniejach nie gramy na Final stage 1 i 2?Niektozy mowia ze Hells Gate jest za ciemna, co o tym sadzicie?
Bo kilku pseudo organizatorów sobie to ubzdurało a ich wypada słuchać inaczej do grupy śmierci was wrzucą .

Taka bzdura jak granie tylko na "arena" w T4. I tylko w Polsce takie brednie odchodzą.
JędrnyCyc
Beginner
Beginner
Posty: 25
Rejestracja: 01-04-2008, 13:35

Re: Areny w T5

Post autor: JędrnyCyc »

Sylvan Wielki pisze: Bo kilku pseudo organizatorów sobie to ubzdurało a ich wypada słuchać inaczej do grupy śmierci was wrzucą .
Jak zawsze bredzisz, takie rzeczy jak: infinit stifa, finale, jinpaczi. Są banowane z konkretnych powodów. Na finalach jest błąd animacyjny skał (w DR nie ma banów na mapy bo zostało to poprawione).

Ci "pseudo organizatorzy" mają chęć zorganizowania czegoś czasem a nie siedzą i pieprzą co inni źle zrobili. Jak nie podobają ci się to nie musisz przyjeżdżać, wolny kraj.
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Areny w T5

Post autor: Sylvan Wielki »

A czy ktokolwiek raveman pisze o Jinpaczi , czy infinite? Naucz się czytać. To raz.
Dwa, jakoś tylko w Polsce grało się w T4 tylko na "arena" , cały świat nie ma jakoś problemów tylko wy.... Dziwne.

Trzy , co do organizacji, to nie ma być tak jak piszesz "a bo ktoś coś zrobił to już celebrować i nikomu tego negować nie wolno". Poza tym nie jeden , nie dwóch wie dlaczego tak na prawdę banowano te a nie inne plansze. Stąd albo to ci jest znajome i niepotrzebnie pajacujesz, albo nie wiesz i nieświadomie bzdury piszesz.
Awatar użytkownika
AreyPL
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 21-09-2008, 14:29

Re: Areny w T5

Post autor: AreyPL »

Ja tam lubie The final stage bez scian i dobrze sie juggluje
Awatar użytkownika
AreyPL
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 21-09-2008, 14:29

Re: Areny w T5

Post autor: AreyPL »

Ja tam lubie Waterfall,The final stage,Dragon nest itp.

Ktos gra w t5 na turniejach??
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Areny w T5

Post autor: kemot722 »

AreyPL, mam prośbę o edycję postów. Mamy tutaj taki zwyczaj, jeśli chcemy coś dopisać klikamy przy ostatnim własnym poście na "Edytuj" i dopisujemy to o czym zapomnieliśmy ;)
Awatar użytkownika
darth_julitka
Elite player
Elite player
Posty: 144
Rejestracja: 13-02-2008, 20:43
Lokalizacja: Białystok

Re: Areny w T5

Post autor: darth_julitka »

z piąteczki: Moonlite Wilderness, Poolside (czy mi sie wydaje, czy tam wśród tych babeczek na leżaku jest Lee Chaolan? :D) i ta arenka z płonącym drzewem, nie pamietam nazwy :P

z pozostałych: arena Kazka z T2 (za muze), areny Jina i "szkolna" z T3, (ta co sie pokazuje w practice kiedy wybierzesz mundurek dla Xiajki albo Jina)
Trening czyni rzemieślnika - mistrzem trzeba się urodzic :D
Awatar użytkownika
Primo
Master
Master
Posty: 225
Rejestracja: 02-08-2007, 11:03
Lokalizacja: wwa

Re: Areny w T5

Post autor: Primo »

Sylvan Wielki :

A czy ktokolwiek raveman pisze o Jinpaczi , czy infinite? Naucz się czytać. To raz.
Dwa, jakoś tylko w Polsce grało się w T4 tylko na "arena" , cały świat nie ma jakoś problemów tylko wy.... Dziwne.
Podejrzewam że przyczyną grania tylko na "arenie" był jej regularny kształt przez co nie odchodziło do infinitów które dało się zrobić na innych planszach w stylu d/p+2 i 30 pare punchy w postać zaklinowaną między ścianami. Jeśli gdzieś indziej grali na wszystkich planszach to musieli brać to pod uwagę. U nas pewnie doszli do wniosku że lepiej ograniczyć plansze niż styl gry i uważać żeby ktoś nie posądził cię o nieregulaminowe zagranie, ale to tylko moja teoria...
iTrick2Kill !!!
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Areny w T5

Post autor: Sylvan Wielki »

Tak się składa ,że to właśnie na tej planszy było najwięcej nieskończonych comb - vide Nina i Lee. A że gro graczy łatwo i skutecznie je opanowała i ,ze mieli co nieco do powiedzenia , to grało się tam i co durne , tylko tam.
Primo pisze:U nas pewnie doszli do wniosku że lepiej ograniczyć plansze niż styl gry i uważać żeby ktoś nie posądził cię o nieregulaminowe zagranie
Tak, czyli twórcy tworzą coś kilka lat a grupka ludzi z pol. neguje to i twierdzi, iż cała reszta plansz to tylko tak na ozdobę. Jakoś reszta świata nie miała z tym problemu.
Primo pisze:ale to tylko moja teoria...
To już wiesz, że błędna.
Awatar użytkownika
Sajin
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 83
Rejestracja: 05-04-2008, 07:04

Re: Areny w T5

Post autor: Sajin »

Mi najbardziej podoba się Moonlit Wilderness. Fajna muza i brak ścian :)

__


Sylvan, czy ty masz kompleksy, syndrom wyższości etc. ?
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Areny w T5

Post autor: szyper »

ale Sylwan się nie mądrzył tylko miał racje ;o. Nie grałem w t4 (tzn. mówię o graniu a nie wciskaniu byle co) i teraz jak właśnie o tym myślę to dziwię się ludziom, że banowali plansze. Odpaliłem t4 jakiś czas temu i było tam jeszcze kilka innych, znośnych plansz. Jedna była nawet lepsza (nazwy nie pamiętam, takie dojo jakby).
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Areny w T5

Post autor: vho »

Jedna była nawet lepsza (nazwy nie pamiętam, takie dojo jakby).
Honmaru :D
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 5 oraz Tekken DR”