Co was irytuje w T3Online??

Rozmowy związane z rozgrywką sieciową w najlepszą bijatykę online.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
hanys_damned
Beginner
Beginner
Posty: 28
Rejestracja: 10-10-2007, 19:01

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: hanys_damned »

kulturalny pełną gębą hanys damned musi pojechać tabasco bo "coś mi się wydaje że się rozbrykało stadko"(k44).

Moja postać flagowa to Lei. APEL DO TęPYCH PITBULLóW NIE WIDZąCYCH NICZEGO OPRóCZ ATAKU: NIe wkurzacie mnie, lecz maksymalnie wkurwiacie ciagłymi żalemi typu " tu noobie, ty kur**, ty cykorze itp." gdy leżę Lei na ziemi lub czekam w obronie. Przykładem jest pan BURY, który bardzo chętnie ze mna grał dopóki nie dostał klapsów 5-1. Zaczął marudzić że jestem noobem i tak dalej, blokując moje gg:).

Mógłbym też tak pierdolić żale jak wy: "to gówniana gra cały czas wklepywać kosmiczne juggle startery henkiem...itp." ale to jest wybór każdego gracza jak chce grać i kim chce grać. Jak któś jest dobry to da radę na "dead postion" Leie'go bez problemu, a jak dajesz rady i marudzisz że uciekam od gry to jesteś prawdopodobnie tym TęPYM PITBULLEM!
po to sie przegrywa by kto inny mógł wygrać:)
moje gg 11567510 hanys
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Yamada »

Ale czym się przejmujesz Przeklęty Hanysie? To kto z kim chce grać to jego indywidualna sprawa i jak Bury nie chce to co z tego? Masz inne Heńki i innych graczy (np Sahiela który standardowo zmiesza Cię z błotem jaka to lama jesteś, ale i tak będzie z Tobą grał:P). Ze mną wiele osób nie chce grać, ale mam to gdzieś, bo mam graczy którzy są zawsze chętni do gry (Dis, marioitaly, Nadine i inni). Olej i baw się dobrze grając z innymi:).
Obrazek
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: szyper »

to ze z nim nie chce grac to nie znaczy ze musi go obrazac. Pozdro i najlpiej jeszcze pocwicz!
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Schaiba »

Ale z tego wynika, jakby Bury narzekał na te wszystkie "pady" Lei'a, co zdaje mi się wątpliwe, bo Bury raczej spox jest ^^ (gorszy dzień?).

Ja bym raczej radził zastanowić się Drogi Hanysie, czy głównym powodem zdenerwowania drugich graczy jest rzeczywiście to, że leżysz, czy nie co innego.

Bo swoją drogą to trochę głupota grać przeciwko Lei'owi i nie spodziewać się, że może się położyć.
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
Primo
Master
Master
Posty: 225
Rejestracja: 02-08-2007, 11:03
Lokalizacja: wwa

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Primo »

ja rozumiem że to wkurza, ale ludzie, na sposoby są sposoby i jeśli ktoś turtluje to od czego jest ustawiony czas. Chcą czekać, niech czekają tylko jak się robi 10s do końca to jest dopiero zabawnie. Fakt faktem taka gra mi radości nie przynosi, ale jest to jakieś rozwiązanie...


A irytujący to najbardziej są ci wszyscy wyszczekani internetowi wojownicy (hi sahiel), którzy bezpiecznie siedzą sobie przed klawiaturą marszcząc freda bo mogą komuś pojechać nie narażając się na konsekwencje. I TO jest właśnie NAJBARDZIEJ irytujące w T3 online, bo chciałbym zobaczyć takie zachowanie na żywo, na turnieju bądź jakiś zwykłych sparach.
oj chciałbym... :chytry:
iTrick2Kill !!!
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Dumian »

Dobrze piszesz Primo. Tak jest niestety chyba we wszystkich grach online no i nie tylko w grach a ogólnie w internecie. Nie ma to jak pozgrywać cwaniaka w necie, to takie cool :P

PS. Mnie irytują ciągłe zmiany timingu przy przesiadkach serwer -> p2p i odwrotnie, no i walki w lagach co chcąc nie chcąc czasem zdarza się w turach.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: szyper »

ja rozumiem że to wkurza, ale ludzie, na sposoby są sposoby i jeśli ktoś turtluje to od czego jest ustawiony czas. Chcą czekać, niech czekają tylko jak się robi 10s do końca to jest dopiero zabawnie. Fakt faktem taka gra mi radości nie przynosi, ale jest to jakieś rozwiązanie...
kazda postac ma jakies okizame, mishimas helle, law wslizg, czy ogr ff1+2. nie ma sie czym przejmowac :O a jesli nie dajesz z tym rade to po prsotu oznacza ze jestes... pozdro i pociwcz.
hanys_damned
Beginner
Beginner
Posty: 28
Rejestracja: 10-10-2007, 19:01

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: hanys_damned »

Panie Szyper, chyba się nie rozumiemy....
Jeszcze mi się nie zdarzyło obrażać kogoś bez powodu. Jak przegrywam walki to komuś nie pisze że jest "huju zajebany nie umiesz grać ty kur**"( cytat jednego z wielu gówniarzy z serwera), tylko grzecznie dziękuję za walkę.

A Bury jest tylko jednym z wielu przykładów a jeszcze bardziej jak facet nie potrafi przyznać się że CZASEM jest gorszy, bo nie jest tajemnicą że w bilansie Bury-Hanys wygrywa zdecydowanie Bury.


I nie pisz mi tu Panie Szyper że mam więcej ćwiczyć, bo kultury i inteligencji nie idzie zwiększyć na opcji "practice"
po to sie przegrywa by kto inny mógł wygrać:)
moje gg 11567510 hanys
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Schaiba »

Jeszcze raz to samo czyli offencive suckers na servie.

Już wolę kulturalnie zostać zjechany do zera niż mieć wątpliwie przyjemną walkę z jakimś agresywnym młotem.
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: szyper »

Panie Szyper, chyba się nie rozumiemy....
Jeszcze mi się nie zdarzyło obrażać kogoś bez powodu. Jak przegrywam walki to komuś nie pisze że jest "huju zajebany nie umiesz grać ty kur**"( cytat jednego z wielu gówniarzy z serwera), tylko grzecznie dziękuję za walkę.

A Bury jest tylko jednym z wielu przykładów a jeszcze bardziej jak facet nie potrafi przyznać się że CZASEM jest gorszy, bo nie jest tajemnicą że w bilansie Bury-Hanys wygrywa zdecydowanie Bury.


I nie pisz mi tu Panie Szyper że mam więcej ćwiczyć, bo kultury i inteligencji nie idzie zwiększyć na opcji "practice"
Lol, przecież to Ty grasz Leiem. Chodziło mi o to, że ludzie, którzy nie potrafią z Toba grać, ponieważ Ty ciągle przechodzisz Leiem do pozycji leżącej, to tacy ludzie są dla mnie żenujący. Ćwiczyć kazałem ludziom, którzy nie wyrabiają z tak prostą do ominięcia techniką. Na praktisie nie zdobędziesz skilla, radze go zdobywać w walce, najlepiej offline. Nie chodziło mi o to, że to Ty obrażasz ludzi po przegranej walce. Odnosiłem się do tego co napiałeś, że ktoś tam po Tobie jechał bo dostał z Twoim "kapiastym" Leiem.
Ja się przyznaje, raz też mi się to zdarzyło, po walce z Dumianem. Irytowałem się niesamowicie, że Dumian wygrał ze mną kompletnie nie urzywając mózgu (przez lagi oczywiście, uroki online), ale w końcu go przeprosiłem. To tylko gra, wygrał, trudno, następnym razem mi się uda.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: KRELIAN »

Mocno świadome Leie nie powinny skupiać całej swojej strategii na leżeniu, przy takim lawie chociażby ma to średni sens.

Co mnie irytuje? W sumie nic. Chociaż topic: kailera vs p2p coraz mocniej unosi się w powietrzu i niestety póki co ciężko dogodzić każdemu, ale i na to znajdzie się sposób :oczami:.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
hanys_damned
Beginner
Beginner
Posty: 28
Rejestracja: 10-10-2007, 19:01

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: hanys_damned »

"gdy leżę Lei na ziemi lub czekam w obronie" nie znaczy, że leżę cały czas Lei'em.

Poza tym, Lei ma 4 a nie jedną postawę na ziemi i jak się ma dobrego skilla( nie mówię tu o mnie) i w odpowiednich momentach schodzisz do leżenia, to nie jest to jak twierdzisz Szyper "tak prostą do ominięcia techniką"
po to sie przegrywa by kto inny mógł wygrać:)
moje gg 11567510 hanys
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: szyper »

Odpowiedzieć mogę Ci tylko jedni, ale już wiesz co.
| |
| |
| |
V
Shadow
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 04-03-2008, 15:25

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Shadow »

Mnie najbardziej irytuja lagi , eliminuja w pewnym stopniu gre fair ale coz tak bywa , wlasnie to odroznia rogrywke sieciowa od offline'a . Gram od niedawna i troche wyszedlem z wprawy bo nie gralem w TK 3 od dawna , ostatni Tk w jakiego gralem i gram to tekken 5 na ps 2 a jakby nie bylo 3 i 5 roznia sie bardzo od siebie kazdy napewno o tym wie . Dziwne jest to ze widzialem tu komentarze typu "denerwuja mnie nooby" itp itd . Nie pamietacie jak sami bylliscie noobami ??? Nie znam osoby ktora zamiast grzechotki dostala pada do reki szanujmy sie . Druga strona medalu sa kolesie bez kultury ktorzy jak przegrywaja to od razu wyzywaja na maxa itp itd . Peace , over and out ;) Pozdros dla calego forum ;)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Dumian »

Jak ktoś pisze o noobach to chyba właśnie chodzi o typków co wyzywają itp. (ogólnie dzieciarnia która nie dorosła do korzystania z neta) a nie o początkujących graczy, w końcu każdy kiedyś zaczynał. Co do lagów to trudno się nie zgodzić, spróbuj p2p ;)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o TK3Online”