Co was irytuje w T3Online??

Rozmowy związane z rozgrywką sieciową w najlepszą bijatykę online.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
mateusz3652
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 17-10-2008, 13:20
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: mateusz3652 »

Mnie irytuje Dr. Boskonovic i ten mały szczurek gon
Awatar użytkownika
Ramak
Beginner
Beginner
Posty: 25
Rejestracja: 09-03-2009, 18:38
Lokalizacja: się biorą dzieci ?

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Ramak »

Głównie to turki lagi oosy które zdarzają mi się wcale nie tak rzadko i ludzie którzy chcą grac tylko w tekken ball :P
Pozdrawiam i idę poćwiczyć !
Awatar użytkownika
bartaaz
Grand Master
Grand Master
Posty: 349
Rejestracja: 25-12-2007, 17:06
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Street Fighter 3rd strike
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: bartaaz »

zachowują się jak sahiel i strasznie szybko się rozmnażają :)
I można ładować do jednego wora bo niema niestety wyjątków...
Neji
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 29-04-2009, 14:19

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Neji »

Mnie irytują gracze którzy nie dają wstać po combosie :/ Czytałem poprzednie komentarze i było w nich napisane że porządny gracz potrafi wstać z ziemi:) Oczywiście popieram ale ten przeciwnik nie może być porządnym graczem bo bije leżącego:) taka prawda jestem tu nowy więc nie wiem jakie macie zwyczaje ale gdy widzę że koleś robi Combo zabierające połowę HP i do tego nie da wstać to jaka w tym przyjemność??? Tylko to mnie irytuje ponieważ jestem nowy jak coś jeszcze mnie z irytuje to napiszę:)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Dumian »

Spoko, jesteś nowy i nie musisz od razu wiedzieć takich rzeczy, zauważyłem, że sporo zupełnie świeżych w temacie osób wspomina o "kopaniu leżącego". Prawda jest jednak taka, że to kompletna bzdura, bo to jest gra-bijatyka, która polega na odebraniu przecinkowi jak największej ilości energii, tzw. kopanie leżącego nie różni się od kopania stojącego lub też będącego w powietrzu. Może jeszcze ciosy poniżej pasa (na low) też są nie fair? ;)
Poza tym w zdecydowanej większości nie ma sytuacji, że "nie da się wstać", co najwyżej źle wstajesz. Nie będą się tutaj o tym rozpisywał bo to nie miejsce na takie wywody, na początek odsyłam do tego tematu.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
EasY_PL
Elite player
Elite player
Posty: 145
Rejestracja: 29-04-2007, 10:16
Lokalizacja: sie wziąłem
Ogrywam: modzie na sukces
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: EasY_PL »

mi sie tam zawsze uda jakoś wstać po 10 sekudowym lataniu przez czyjeś juggle...
kwestia przyzwyczajenia... może nie... ale przeważnie do puki sie z trasu nie obudze (zaczne myśleć jak wygrać) to podnosze sie kwadratem zaraz po upadku... jak by nie patrzeć troche sie po tym stepuje i gwarant przy podnoszeniu sie z ziemi nie jest taki pewny...

druga kwestia... jak już widze że ktoś noobuje to już pozwole mu wstawać z litości... ale jeśli on mi nie da to zaraz Heniek i bęcki :P

co mnie jeszcze porusza?

- nie dostępność paru serwerów...
- pełno lam...
- pingi... nawet przy 6mb necie czasami skoczy do 999...
- epsx'owe pluginy nie są już rozwijane... pewnych wad nie da się już pozbyć...
- ludzie zakładający serwery i idący na piwo... (gdy wchodze w wolny szpil i pisze ziomkowi "can i play?" widzę ciszę...
- ludzie opuszczający grę zaraz gdy przegra pare walk (nie rund) i twierdzi że idzie grać z lepszymi ode mnie... (bo ja jestem za dobry)
- ogólnie do grania przez net nadaje sie najlepiej t5:dr na ps3... tam jest mniej noobów... a pro gdy widzą że sie starasz to cię docenią...
piewien koleś pyta laske "dasz?"
a laska backdash
Awatar użytkownika
Maciek7876
Beginner
Beginner
Posty: 6
Rejestracja: 24-03-2009, 20:58
Lokalizacja: Bruksela

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Maciek7876 »

No wiec: mnie najbardziej irytuja gracze ktorzy uwazaja sie za "pro" i po meczu wyzywaja cie od noobow bo to niby "grac sie nie umie". Ja tez mialem pare takich przypadkow nawet na YT pewne pseudo pro skomentowali pare moich filmow (jakis tam Dyzio miedzy innymi) ze to ja niby jestem noobem "bo grac nie umiem". No w sumie ja az takim "noobem" nie jestem, po prostu jestem nowy, mam swoj styl walki ale ze nie uzywam za bardzo juggli znaczy ze jestem noobem ?? Ci debile powinni sie leczyc albo poznac znaczenie tego slowa :/ po naprawde w taki sposob zaczac swa przygode z 3 czescia Tekkena, kiedy wszyscy cie wyzywaja kiedy ty jestes NEWBIE !!!

Za to gralem u kumpla w czesc 5 DRO, nawet niezle mi szlo, gralem z paroma "pro" i tak jak powiedzial kolega wyzej, tam przynajmniej cie doceniaja kiedy sie starasz, a tu wszyscy cie tak chamsko traktuja chodz nie wiem jak bardzo bys sie staral... Po prostu, moim zdaniem tutejsi pro (nie mowie ze wszyscy ale po doswiadczeniu podejrzewam ze tak jest) to banda 10 letnich zasrancow ktorzy nie umieja poslugiwac sie slowem noob i maja gdzies szacunek do innych ludzi. Bo noob to osoba ktora nie dosc ze nie umie grac to sadzi ze wie wszystko (ooo dokladnie jak nasi "pro") i zaraz po 2 - 3 meczach zaczyna cie wyzywac za to ze przez caly czas dowalales im same PERFECT'Y, ta osoba takze ma gdzies innych i interesuje sie tylko soba (hmmm znowu charakterystyka "prosow") a innych wyzywa :P Nie mylic z newbie... co czesto sie zdarza...

(sorry za nie uzywanie polskich znakow ale mam Belgijskiego laptopa z klawiatura AZERTY)
Moj nick to Sd*/Pain, przyjme kazde wyzwanie !

https://www.youtube.com/user/Xarrann (moje Tekkenowe filmy i nie tylko)

Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Dumian »

Nie ma co się przejmować tym co piszą jakieś typki w internecie. Chodzi o to, żeby dobrze się bawić, chociaż powinieneś wiedzieć, że juggle to faktycznie podstawa i warto się ich nauczyć ;)
Maciek7876 pisze:moim zdaniem tutejsi pro to banda 10 letnich zasrancow ktorzy nie umieja poslugiwac sie slowem noob
Tutejsi tzn. którzy? Ludzie na Honmaru? Nie myl przypadkowych ludzi na serwerach z osobami którzy są tak jakby community Honmaru. Raczej wątpię, żeby ktoś stąd pasował do przedstawionego przez ciebie opisu.

I jeszcze jedno. W którymś z tematów padło zdanie
wchodzilem 2x na server : raz jak mnie ktoś krytykowal że Ci ludzie z honmaru sa zadufani w sobie
Też nie bardzo wiem o co chodzi, może dlatego, że już od długiego czasu nie gram na serwerach. W każdym razie kiedy jeszcze grałem, a nawet kiedy zaczynałem to nie przypominam sobie jakiś większych nieprzyjemności, pomijając wspomnianych już krzykaczy na serwerach (oni byli, są i będą ale nie mają zbyt wiele wspólnego z samym Honmaru i nie ma sensu się nimi przejmować). Wydaje mi się, że większość ludzi stąd jest raczej życzliwa, sporo nawet znam i tym bardziej dziwię się takim opiniom. Na forum również jest sporo tematów gdzie można bez problemu uzyskać pomoc w wielu kwestiach. Nawet jeśli faktycznie zdarzają się jakieś przypadki to i tak nie ma co uogólniać bo jestem pewien, że większość jest skora do pomocy i chętnie udzieli rady początkującym. Jeśli jest się w porządku to i na to samo można liczyć z drugiej strony.

Jeśli się mylę to niech ktoś mnie wyprowadzi z błędu, albo doda coś od siebie do tematu bo jak już pisałem, nie gram na serwerach ale to co czasami czytam trochę mnie dziwi.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Yamada »

Oj, chyba stara ekipa musi wrócić do gry i zaprowadzić jedyny słuszny porządek wszechświata :D .
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Dumian »

Tak też czasem myślę widząc co ta dzisiejsza młodzież wyprawia ;D
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Maciek7876
Beginner
Beginner
Posty: 6
Rejestracja: 24-03-2009, 20:58
Lokalizacja: Bruksela

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Maciek7876 »

Maciek7876 pisze:moim zdaniem tutejsi pro to banda 10 letnich zasrancow ktorzy nie umieja poslugiwac sie slowem noob

No moze nie potrzebnie uzylem slowa "tutejsi" otoz nie mialem na mysli forum, bo tutaj sadzac po wypowiedziach ludzie sa normalni no i najwazniejsze zyczliwi, mialem na mysli przypadkowych ludzi ^^
Moj nick to Sd*/Pain, przyjme kazde wyzwanie !

https://www.youtube.com/user/Xarrann (moje Tekkenowe filmy i nie tylko)

Obrazek
Saj
Elite player
Elite player
Posty: 177
Rejestracja: 16-02-2009, 16:51

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Saj »

Ja mam takie zdanie:
Nooby istnieją:P ale są to gracze którzy naprawdę nic nie umieją dopiero zaczynają grac w T3.
Nie oszukujmy się, robią w koło to samo a skuteczności im za grosz.
Jak poznać? Dzielę Noobów na 2 kategorie :
1. Krypto Noob - bierze jakąś tam postać (Jin, King, Lei) jak przegra przerzuca się na Boba albo Edka
2. Noob pełną gebą:P- Bierze Boba albo Edka od razu :D
No jest jeszcze hiper Noob ktory bierze Od samego poczatku Edka:P
Oczywiście nie mam nic do dobrych graczy którzy graja tymi postaciami. Ale ludzi którzy nic nie umia klepią te same kombinacje bo" nogami tak dużo i szybko macha"
A co robią? Bobem oczywiście 3333 albo d+4 4 , a Edkiem klikają nogi na pałe:P
Co mnie denerwuje ? Przede wszystkim hamstwo -
serwery są pełne lamerów oraz hamów co wyzywają innych czy to wygrali czy nie, przeważnie od noobów a sami chyba nie wiedza co to słowo znaczy. Smutne to że ludzie nie mają innych sposobów by się dowartościować , zal mi ich. Hołota i dresiwo jednym słowem.
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Bury »

Saj po pierwsze zajrzyj czasem do słownika,wiesz to nic nie kosztuje,a przydaje sie na przyszlosc.

Po drugie
Saj pisze:przede wszystkim hamstwo -
serwery są pełne lamerów oraz hamów co wyzywają innych czy to wygrali czy nie, przeważnie od noobów a sami chyba nie wiedza co to słowo znaczy
A to dobre..sam wiele razy widzialem, jak wyzywales innym od nobow itp.Cos w stylu reconnect po grze i i zaczynasz lamentowac o ty noobie ty taki ty owaki :D.Tylko mi nie pisz ze ty zaczynasz dopiero jak kto Cie pierwszy tak nazwie, bo kilkakrotnie bylem swiadkiem ze to ty byles pierwszym agresorem.Sam widzisz masz taka wprawe w wyzywanie inny,ze nawet wymysliles kategorie jak podzielic newbie 0-0.
Saj pisze: Smutne to że ludzie nie mają innych sposobów by się dowartościować , zal mi ich. Hołota i dresiwo jednym słowem.
Biorac pod uwage to co napisalem i widzialem sadze ze opisujesz Siebie

PS.Mnie denerwuje to,ze po meczy ,jak wygram :D kolo potrafi wbic na serwer i wpisuje jakis wynik i smieje sie ze przegralem i tak przez 5 minut..


Pozdrawiam .
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Lukas »

Saj pisze:Nooby istnieją:P ale są to gracze którzy naprawdę nic nie umieją dopiero zaczynają grac w T3.
Dzięki, że mnie wyprowadziłeś z błędu, bo byłem przekonany, że noob, to:
W odniesieniu do komputerów, jest to osoba która nie potrafi grac w gry komputerowe, mimo ze gra w nie od jakiegoś czasu, nie umie programować, używa gotowych rozwiązań albo skryptów, odnosi same porażki, nie potrafi niczego samodzielnie zrobić bez wcześniejszego przygotowania.
Newb (z ang. newbe = nowy) dla kontrastu określa osobę która jest rzeczywiście nowa i nic jeszcze nie umie w danej dziedzinie.
źródło: http://www.miejski.pl/slowo-Noob
Saj pisze:serwery są pełne lamerów oraz hamów co wyzywają innych czy to wygrali czy nie, przeważnie od noobów a sami chyba nie wiedza co to słowo znaczy.
Wielu ludzi nie wie co to znaczy "noob" i wyzywa od noobów, sam jesteś tego przykładem.
Btw - słowniki przydają się zarówno przy sprawdzaniu definicji danego słowa, jak i przy sprawdzaniu ortografii.

Nie grałem z tobą, ale zanim przeczytałem posta Burego nasunęła mi się taka sama konkluzja, wyłącznie na podstawie twojej wypowiedzi.
Saj
Elite player
Elite player
Posty: 177
Rejestracja: 16-02-2009, 16:51

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Saj »

Wielu ludzi nie wie co to znaczy "noob" i wyzywa od noobów, sam jesteś tego przykładem.
Btw - słowniki przydają się zarówno przy sprawdzaniu definicji danego słowa, jak i przy sprawdzaniu ortografii.

Nie grałem z tobą, ale zanim przeczytałem posta Burego nasunęła mi się taka sama konkluzja, wyłącznie na podstawie twojej wypowiedzi.[/quote]
Faktycznie NIGDY nie zaczynam pierwszy, Często ludzi rzucają bluzgami na prywacie po czym szybko uciekają ( bo tacy kozacy są hehehe) więc odpowiadam im wszem i wobec:P
Też zaglądaj do słownika to czasem kosztuje ale tylko czas.

Sam się zapętliłeś, podałeś definicję nooba, a że mówisz że ja też tak robię? Otóż nie, raz tak zrobiłem podczas zdenerwowania i przeprosiłem tą osobą( a że to był zwykły idiota, ksywy nawet nie pamiętam, to pienił się dalej to se odpuściłem). Więc nie wypowiadaj się na temat na który nic nie wiesz( bo jak masz wiedzieć nie jesteś mną:)).
Pozdro 600
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o TK3Online”