Co was irytuje w T3Online??

Rozmowy związane z rozgrywką sieciową w najlepszą bijatykę online.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fury
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 93
Rejestracja: 29-11-2006, 20:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Fury »

Mnie irytuje, że się 2 pady zjechały. :( i zastanawiam się czy kupić i zjechać 3. :/ ;)
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Lukas »

A mnie padł zasilacz od kompa i byłem odcięty od neta przez 3 dni :/
Awatar użytkownika
Karington
Elite player
Elite player
Posty: 127
Rejestracja: 29-06-2007, 13:06
Lokalizacja: Poznań

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Karington »

zdecydowanie problemy z siecią, bo nawet ze słabym graczem idzie pograć xD zawsze się można nauczyć czegoś nowego ;)
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic "
Inferno
Master
Master
Posty: 218
Rejestracja: 03-10-2006, 23:53
Lokalizacja: Pszczyna
Ogrywam: FEAR, UT, UT3, GRID, CnC 3 Tiberium Wars, Tekken 3/5

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Inferno »

TomU pisze:kolec o Zacnym nicku Masakra :P
Też miałem wątpliwą przyjemność grania z nim :/ Było dokładnie tak samo jak w poprzednim przypadku, zagrac cos na luzie i od razu Cię pojedzie ze się grać nie umie i mu się nie chce z takimi leszczami pogrywac... Żal mi takich ludzi, a niestety jest ich więcej, szkoda jednak że jak się zagra z nimi "na poważnie" to okazuje się że wcale nie są tacy "wielcy i wspaniali"... ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Mr_Editor »

Ha!
I tu cię mam!
vho pisze:A jeśli chodzi o to, o czym mówił nasz zbanowany przyjaciel Mucha ("nie mogę wstać bo on mnie kopie")... to to jest typowy przykład nieznajomości gry.
Nie widziałem żeby on coś takiego pisał. Chyba źle zinterpretowaliście jego intencje. Temat posta to "Co was irytuje w TK3Online" Chłopak się wypowiedział a wy go zjechaliście jak opony dębicy. Nie rozumiem was. Wcale nie powiedział że nie umie wstać tylko wypowiadał się na temat noobów którzy grają tak jak on to przedstawił. Wiem o co mu chodziło bo z nim gadałem i przedstawił mi całą sytuację. Moim zdaniem nie zasłużył na bana. I nawet po części się z nim zgadzam co do tych kur** i innych. Ale to zostawię dla siebie bo dostane bana.

Takie moje pierdolone zdanie.

a moje zdanie odwoluje sie do przestrzegania kultury na forum
Ostatnio zmieniony 02-07-2007, 12:06 przez Mr_Editor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: KRELIAN »

ale zarowno on jak i kazda z osob ktore narzekaja na to po prostu nie potrafi grac , nie potrafi wstac, blokowac , nie zna juggli itp . gralem z tysiacem takich ludzi i naprawde nie znalazl sie chocby jeden wyjatek. zamiast popracowac nad soba lepiej wyjechac z warsztatem kresiarskim czyz nie?

taka gadka zawsze bedzie jalowa ze strony osob ktore nie rozumieja problemu. to ze ktos wypowiada sie na temat jest ok tylko w polowie. dopelnieniem jest jeszcze uzasadnienie tej racji ale do tego trzeba juz dosc samemu albo po prostu dorosnac
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Mr_Editor »

Powiem jeszcze raz ale tym razem czytaj wszystko a nie to co chcesz.
Mucha pisał o tym że go irytują takie nooby co grać nie umią. On osobiście potrafi się ratować w pewnych sytuacjach a to o czym pisał to dwa noobskie zagrania:
1. Ten co kopie po ziemi
2.Ten co nie umi wstać
Uwierz mi że mucha to dobry gracz (choć nie najlepszy) gram z nim od chwili premiery tk3 (to był 1998?) i zdążył się już paru rzeczy nauczyć. Może i jest troche nerwowy a jego posty niekoniecznie wyglądają tak jak on chciał żeby wyglądały ale uwierz mi Ty i wszyscy inni którzy go zjechali tutaj że on nie pisał o sobie.

Wypadałoby przeprosić??
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Ana »

Smierdzi mi to "obroną najlepszego kumpla" lub "zaloze se 2 konto aby sie bronic". Skoro jest taki dobry i w ogole to poradzi sobie z noobami "kopiacymi lezacego". Poradzi sobie z ludzmi grajacymi Edem i Hwo na zasadzie 3,4,3,4,3,4,4,4,3,3,3,3... bla bla bla. Poza tym od 1998? To musialy byc zajebiscie powazne fajty toczone w wieku 6 lat.

Edit: jak widać myślenie podczas gry niektórych boli.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Mr_Editor »

No zajebiście było :)

Przyznam że go trochę bronię ale też nie lubie takich noobów co grają 3,3,3,4,4,4,4,4,3,3,3,3, bla bla bla.

A on radzi sobie z takimi noobami. (zazwyczaj) :D

Ale i tak gra na online to nie to samo co na poczciwym szaraku.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: KRELIAN »

Mr_Editor pisze:Powiem jeszcze raz ale tym razem czytaj wszystko a nie to co chcesz.
Mucha pisał o tym że go irytują takie nooby co grać nie umią. On osobiście potrafi się ratować w pewnych sytuacjach a to o czym pisał to dwa noobskie zagrania:
1. Ten co kopie po ziemi
2.Ten co nie umi wstać
Uwierz mi że mucha to dobry gracz (choć nie najlepszy) gram z nim od chwili premiery tk3 (to był 1998?) i zdążył się już paru rzeczy nauczyć. Może i jest troche nerwowy a jego posty niekoniecznie wyglądają tak jak on chciał żeby wyglądały ale uwierz mi Ty i wszyscy inni którzy go zjechali tutaj że on nie pisał o sobie.

Wypadałoby przeprosić??
w takim razie napisze Ci to jeszcze jasniej. jesli uwazasz/cie ze 'ten co kopie po ziemi' uzywa 'noobowskich zagran' to wroccie tutaj kiedy zrozumiecie ze jest inaczej. natomiast 'ten co nie umie wstac' rzeczywiscie jest noobem ale co do tego to przeciez nie powinno byc watpliwosci. ilosc lat spedzonych przy danej grze nie jest jedynym wyznacznikiem ale o tym juz napisalem na tym forum wystarczajaco. przeprosic owszem wypada z tym ze za chamskie zachowanie a nie odpieranie argumentow.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Mr_Editor »

Rzeczywiście trochę przesadził.

W jego imieniu przepraszam was za to!

E KRELIAN słyszałeś o onlinetournament?

jesli to nazwa jakiegos tura o ktorym nie ma wzmianki na tym forum to nie bardzo, o turniejach online jak najbardziej :oczami:

[ Dodano: 02-07-2007, 14:07 ]
Konkurencyjny serwis którego jestem współzałożycielem
Ostatnio zmieniony 02-07-2007, 12:59 przez Mr_Editor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Ana »

Wiesz Krelian ot kolejna konkurencja z instalkami honmaru. Och prosze Was godnosci troche ludzie
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Mr_Editor »

Ej Ej.

Właśnie wiedziałem że o tym wspomni ktoś.
Dlatego pozmieniałem dane na kartach pamięci i inne takie pierdoły żeby tylko stracić kompatybilność z waszymi wersjami online.
Mam tylko mały problem ale o tym na innym forum.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Ana »

Co nie zmienia faktu ze wykorzystujesz nasza prace
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Mr_Editor »

Ale mam też kilka własnych

Edit: nie wykorzystuję WASZYCH prac. Tylko prace tych którzy stworzyli te wszystkie gry.

O Jezu!!!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :D :D :D :D :D :D :D :D :D

HAHAHAHAHAHAHAHAAAAHAHAHAHAHAAAAA!!!!!!!!!
Weź zaraz spadnę z krzesła o LOL

Jak możecie nazywać te prace WASZYMI???!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o TK3Online”