Odpowiedz do tematu
"Co z tą Polską?"
Autor Wiadomość
Aserot 
Support
Shiranui Whirlwind

PSN ID: Aserot
GamerTag: AserotPl
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: kof 2k2, VF5 (ps3)
Wysłany: 19-01-2007, 23:14   

Arucardo napisał/a:
Dowód? Ostatnio fajna rozmowa między moim kumplem (zwolennik PD, nie lubi PO) a jego dziewczyną:

- Popierasz PO?
- TAK!!!
- A dlaczego? Ich program ci odpowiada czy dlatego, że 90% znajomych ich popiera?
- Dlatego, że ELITA ich popiera!
- Elita... czyli kto?
- Na przykład Kuba Wojewódzki...

Ja padłem jak to przeczytałem :rotfl:
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 20-01-2007, 02:29   

nie wroze im trwalego zwiazku

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Żółw 
Master

Wysłany: 20-01-2007, 09:20   

Cytat:
Aha, jeszcze jedno - ostatnio zauważyłem, że sporo osób z czystego pozerstwa (chcąc uchodzić za "elitę") mówi, że popiera PO. Nie znają się na polityce nic a nic, nawet nie znają programu PO a mówią że ich popierają tylko dlatego, że był orgazm nt. PO w mediach... wstyd

Dlatego PO ma takie poparcie :wstyd: .

Cytat:
- Elita... czyli kto?

Buehehe :lol: Może jeszcze Majewski? :oczami:

Shinhwa 
Elite player

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 20-01-2007, 17:21   

Aserot napisał/a:
Arucardo napisał/a:
Dowód? Ostatnio fajna rozmowa między moim kumplem (zwolennik PD, nie lubi PO) a jego dziewczyną:

- Popierasz PO?
- TAK!!!
- A dlaczego? Ich program ci odpowiada czy dlatego, że 90% znajomych ich popiera?
- Dlatego, że ELITA ich popiera!
- Elita... czyli kto?

Ja padłem jak to przeczytałem :rotfl:

A mi się akurat zrobiło przykro...

Ja akurat wybory śledziłem dość szczegółowo chodź wtedy nie mogłem jeszcze zabrać głosu, a PiS wygrał tylko i wyłącznie agresywną polityka mieszając z błotem cały plan wyborczy PO. Do tej pory pamiętam gdy ten karzeł stał na scenie (widok kamery z dołu, żeby wydawał się wyższy), trzymał kartki i wymachiwał nimi krzycząc "49 nieponumerowanych stron i tak ma wyglądać program wyborczy PO"? :D Ale hołota uwierzyła ich obietnicom 3milionow mieszkań i reklamom z pustą lodówką...
Zresztą zobaczcie jakie klasy społeczne glosowały na nich, zdetronizowani Rydzykiem emeryci, rolnicy, biedota miejska... Inteligentni ludzie po prostu nie poszli na wybory bo mieli to w nosie... Najbardziej śmiać mi się chce z mojej rodziny, która uważałem za ludzi śświatłych i inteligentnych a okazali się zaślepionymi pustymi populistycznymi sloganami

Wawrzyn 
Grand Master

Wysłany: 21-01-2007, 20:59   

Cytat:
Inteligentni ludzie po prostu nie poszli na wybory bo mieli to w nosie... Najbardziej śmiać mi się chce z mojej rodziny, która uważałem za ludzi śświatłych i inteligentnych a okazali się zaślepionymi pustymi populistycznymi sloganami

No pewnie, lepiej nie isc na wybory a potem narzekac... :suchy: :wstyd:
Cytat:
Zresztą zobaczcie jakie klasy społeczne glosowały na nich, zdetronizowani Rydzykiem emeryci, rolnicy, biedota miejska...

Emeryci nie glosowali na PO bo wiadomo czym partia Tuska sobie zaszkodzila, jakimi klasami sa dla ciebie
"rolnicy" i "biedota miejska"? :zdegustowany:

Arucardo_1 
Grand Master
Crusader

Zagram w: FIFA 11/Tekken 6 (offline)
Ostrzeżeń:
 6/3/5
Wysłany: 21-01-2007, 21:12   

Shinhwa napisał/a:
Zresztą zobaczcie jakie klasy społeczne glosowały na nich, zdetronizowani Rydzykiem emeryci, rolnicy, biedota miejska...

Biedota, tak?

Niestety "wyższe sfery" nie głosowały z powodu rzekomego "populizmu" PiSu bo ta partia wcale nie odstawała od reszty, wszystkie prezentowały zbliżony poziom; (inna sprawa, że w te 3 mln mieszkań i tak nikt nie uwierzył) prawda jest taka, że zdecydowana większość tych "dobrze zarabiających" poleciała na ich program podatkowy który dawał im spore oszczędności i tyle...

Shinhwa napisał/a:
Inteligentni ludzie po prostu nie poszli na wybory bo mieli to w nosie...

To był tekst miesiąca :lol:

Żółw 
Master

Wysłany: 21-03-2007, 19:56   

Cytat:
Wrocław: starcie neonazistów z anarchistami

Dwóch neonazistów zatrzymali policjanci po tym, gdy na Rynku we Wrocławiu starły się grupy sympatyków Narodowego Odrodzenia Polski i anarchistów. NOP zorganizował manifestację wymierzoną w imigrantów.

Pod pręgierzem na centralnym placu Wrocławia zebrała się około 100-osobowa grupa neonazistów z NOP. Przynieśli ze sobą flagi i transparenty, na których mieli wypisane hasła: "Biała siła" i "Każdy inny, wszyscy biali".

Mieli także kukłę wyobrażająca Simona Mola (Kameruńczyk, podejrzany o zakażenie wirusem HIV czterech kobiet) w koszulce z napisem "Antyfaszysta roku".

Gdy jeden z aktywistów NOP czytał odezwę wzywającą do odrzucenia "antyludzkiej wizji społeczeństwa wielorasowego", z drugiej strony Rynku ruszyła grupa anarchistów. Skini pobiegli w ich stronę - do zamieszek nie doszło tylko dlatego, że rozdzielili ich policjanci. Zatrzymano dwóch najbardziej krewkich uczestników zajścia. Były jednak przepychanki i słowne utarczki, w stronę skinów poleciały pojemniki wypełnione śmierdzącym płynem.

- Dwaj młodzi ludzie zostali zatrzymani za czynną napaść na policjanta. Demonstracja NOP była zgłoszona, czyli legalna. Natomiast ci drudzy nie zgłosili manifestacji - powiedział nadkom. Artur Falkiewicz z wrocławskiej policji.

Wśród osób obserwujących uczestników demonstracji znalazł się pochodzący z Indii czarnoskóry Raijit Prasad.

- No cóż, mają takie hobby. Widocznie im się nudzi. Mieszkam w Polsce od dwóch lat, mam żonę Polkę, jestem muzykiem. Ani razu nie czułem się tutaj zagrożony, jest tu bezpiecznie - mówił Prasad.

źródło: http://wiadomosci.onet.pl/1506650,11,item.html

:rotfl:

Chyba rzeczywiście im sie nudzi...

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 07-06-2008, 16:06   

Cytat:
1. Nasz wspaniały minister Edyuacje niejaki Romuald wmyślił amnestię sprzeczną z konstytucją i TK mu ją anulował. Ustawa przesatnie działać po 12 miechac od rozpoczęcia, czyli te debile, które nie zdadzą matury w tym roku będą mogli jeszcze się nią cieszyć.

Amnestia faktycznie, fatalny pomysł, ale mundurki już jak najbardziej na plus.

Schaiba 
Master

Wysłany: 07-06-2008, 16:40   

E. Czy to ironia? Co jest dobrego w mundurkach?

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.

mcl 

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 07-06-2008, 17:17   

To że łatwo się palą :mrgreen:

Ana 
Friend

PSN ID: SumireAnn
Zagram w: Dead or Alive 5 Ultimate
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 07-06-2008, 17:35   

Ja tez uważam, że mundurki nie są złe. Nie ma klasowania uczniów względem mody i kasy na ubrania i poza tym widać że jesteś uczniem. Gdyby one były zmyślnie zrobione jeszcze, a nie te patologie jak muszki, kamizelki czy rozciągnięte t-shirty.

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 07-06-2008, 17:44   

Ciekaw jestem czy do mundurków dodadzą łabaki :D

Schaiba 
Master

Wysłany: 07-06-2008, 17:46   

Niektóre mundurki przypominają kamizelki, więc to "klasowanie" też ma miejsce. Tak poza widać, nie widać... Chyba grubo ponad 99% ludzi w wieku do 16 lat się uczy (tzn. jest uczniem =])?

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.

SubZero 
Moderator

PSN ID: subzeropl83
GamerTag: SubZeroPL
Zagram w: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Steam ID: SubZeroPL
Wysłany: 07-06-2008, 17:56   

Action napisał/a:
iekaw jestem czy do mundurków dodadzą łabaki :D

A co nie miałeś w podstawówce? Tylko się to po naszemu nazywało 'obuwie zmienne' :P

Karate Tradycyjne - Sho Dan

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 07-06-2008, 19:06   

W przedszkolu miałem kapcie :D