"Co z tą Polską?"

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: "Co z tą Polską?"

Post autor: JJK »

Niech się ci projektanci od siedmiu boleści w końcu przyjrzą zagranicznym mundurkom, po trochu od nich odgapią (najwięcej za japońskiego oczywiście ;)) i zrobią coś w rodzaju "pokazu mody" w kilku szkołach. Niech wybierają dzieciaki, które będą te mundurki nosić, inaczej to nie przejdzie.
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: "Co z tą Polską?"

Post autor: Ana »

Ta i niech jeszcze katany w zestawie dodadza a wracam do LO xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: "Co z tą Polską?"

Post autor: Sylvan Wielki »

JJK pisze:Niech się ci projektanci od siedmiu boleści w końcu przyjrzą zagranicznym mundurkom, po trochu od nich odgapią (najwięcej za japońskiego oczywiście ;) )
I jeszcze jakby wyglądały one tak jak na Japonkach ^^'
Ana pisze:Ta i niech jeszcze katany w zestawie dodadza a wracam do LO xD
I później we Fakcie będzie napisana "znana userka pewnego forum po złamaniu ndst , chwyciła za swój miecz i .... "

phi , jaki ndst? :P poza tym kto owiedzial ze trafialabym do tego LO?
Ostatnio zmieniony 21-06-2008, 00:08 przez Sylvan Wielki, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: "Co z tą Polską?"

Post autor: Yamada »

Chcecie coś mocnego? To macie xD.

http://wolne-media.h2.pl/?p=11216

Karane posiadanie hentai, ecchi, a być moze nawet i zwykłego schoola / innego anime w którym jest pocałunek :D . Gospodarka upada, tysiące ludzi tracą pracę a oni walą takie rozkminki w sejmie - poddaje sie :D .

Aha i koniecznie przeczytajcie częsć 'od redakcji' xP.
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: "Co z tą Polską?"

Post autor: SubZero »

Obrazek

Po raz kolejny udowadniają mi dlaczego dobrze robię nie interesując się polityką... Gdybym się tym wszystkim przejmował już dawno siedziałbym w pokoju bez klamek...
Ostatnio zmieniony 13-12-2008, 11:13 przez SubZero, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: "Co z tą Polską?"

Post autor: kemot722 »

Ja od jakiegoś czasu średnio interesuję się polityką z założeniem, że nie musze dowiadywać sie kolejnych problemach/chorych pomysłach/wykroczeniach polityków.

Przyjaciel mi powiedział "nie rozmawiajmy o polityce, bo do tego trzeba mocnych nerwów".
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: "Co z tą Polską?"

Post autor: SubZero »

...albo mocnego alkoholu :D
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: "Co z tą Polską?"

Post autor: kemot722 »

przyda sie do piosenek politycznych :D
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: "Co z tą Polską?"

Post autor: Sylvan Wielki »

Politykę w naszym rodzimym kraju można określić następująco :

Koryto jest to samo, tylko się świnie zmieniają.
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: "Co z tą Polską?"

Post autor: Chris »

prawda jest taka,ze w naszym systemie partyjnym,nigdy niebedzie mozliwa sytuacja zmierzajaca do efektywnego rzadzenia,gdyz zawsze bedzie istniec opozycja,ktora niewaznie czy slusznie ,bedzie krytykowac wszystko co chcialby wprowadzic rzad.
Partia ktora wygrywa wybory niebedzie miala wystarczajacej przewagi by przeforsowac swoje ustawy, odrzucac weto lecha,czy zmieniac konstytucje,wiec jak i teraz to widac, bedzie zawiazywac koalicje,czyli innymi slowy ustepowac w kilku bycmoze znaczacych
kwestiach,ktore chciala realizowac przedstawiajac swoj program przed wyborami
Jaki system jest lepszy, jak wiadomo niewiadomo:D ALe z ciekawostek sa jednak ludzie ktorzy uwazaja ze dorze bybylo azeby wladze miala silna jednostka ....
Jakas instytucja nawet przeprowadzala badania gdzie pytano respondentow ,czy chcieliby aby w naszym kraju zostaly wprowadzone rzady silnej reki :D
no nic... bleeeah
Obrazek
Awatar użytkownika
Milly
Elite player
Elite player
Posty: 174
Rejestracja: 27-10-2008, 10:52
Lokalizacja: IRL<->JP
Kontakt:

Re: "Co z tą Polską?"

Post autor: Milly »

powiem tak...odkąd siedzę za granicą (nie mam polskiej tv bo nie chcę, a stronka startowa to 'nie onet') to ciśnienie mi się poprawiło....
mało intersuję się polityką...dlaczego? bo mogę sobie na to pozwolić. W polsce nie mogłam, bo z każdej możliwej strony zasypywana byłam 'nowinkami' czy chcę czy nie chcę... Teraz jest lepiej. Ale powiem jedno...nie wierzę w to co w polsce mówią na temat 'wygnańców' (takich jak ja na przykład)...włos się jeży co za pierdoły gadają (jak tu jest źle i wogóle...)
Do polityki trzeba mieć silne nerwy...aha...
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: "Co z tą Polską?"

Post autor: Sylvan Wielki »

Jak rządzą ludzie pokroju Tuska, czy Wałęsy , to nie ma się czemu dziwić. A moc immunitetu , to już przegięcie większe niż Steve w T5.
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: "Co z tą Polską?"

Post autor: kemot722 »

Immunitety w naszym kraju to nie rzadko unblocki :rotfl:
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: "Co z tą Polską?"

Post autor: Sylvan Wielki »

I to te pierwszoligowe. W ogóle posłowie , to jakieś high tiery (skoro już tak Tekkenowo=) .
Pamiętamy mrs. "ja umiem coś tam, coś tam". A kazdego z nas raczej za 0.2 by zwolniono.
Choć osobiście alkoholu nie pijam , stąd mi to nie grozi ^
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: "Co z tą Polską?"

Post autor: Chris »

nie pierwszy raz cos takiego sie zdarza, nawet jesli to jej pierwszy incydent tego typu to i tak nic jej nie usprawiedliwia,a chcialoby sie powiedziec ze od kogos takiego wymaga sie jednak aby dawala przyklad innym, jak wiecie za czasow pis owa pani byla szefowa krajowej rady radiofonii i telewizji
Z drugiej strony to co media zrobily to juz gorsze niz szmatlawe artykuly z super expresu/faktu
Tak czy inaczej sprawa przycichla, bo to juz nie nie sprzedaje wg mediow, komisja etyki poselskiej mogla zajac sie ta sprawa,ale widocznie na tym sie skonczylo
Za to podobalo mi sie jak to milo i z troska o chora pania przyszli z pomoca jej partyini koledzy, jak muchy do gowna, zeby tyllko zlapc sie w kadrze , i nie byle kto tylko sama gora, hierarchia jest , pewnie nawet mieli wczesniej spotkanie kto ma isc, i obmyslali plan, jarek pewnie zaakceptowal ....
kazdy ma swoja mode na sukces i przezywane wydarzenia niczym sceny z zycia z kaillery pff
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”