Seriale

Dział dla wszystkich lubiących posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć film i zachwycić się sztuką.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kira_Light13
Beginner
Beginner
Posty: 21
Rejestracja: 05-06-2009, 14:39
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: Kira_Light13 »

Najlepszy serial to dla mnie Przyjaciele oglądam znów po raz enty i nadal mi się podoba.
Z tych nowszych obejrzałem 2 sezony Californication z Dawidem Duchownym i serial jest bardzo dobry. Odradzał bym chyba Losta bo tam już chyba sami autorzy nie wiedzą o co chodzi.
Awatar użytkownika
Slayer
Elite player
Elite player
Posty: 141
Rejestracja: 23-04-2007, 15:05

Re: Seriale

Post autor: Slayer »

Ja jestem fanem serialu Supernatural. Jakiś czas temu skończył się czwarty sezon i polecam ten serial z całego serca.
Zawsze niewidoczny na gg.
Awatar użytkownika
Kisiel_i_Ciastka
Beginner
Beginner
Posty: 15
Rejestracja: 27-10-2009, 22:15
Lokalizacja: Stąd ;)
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: Kisiel_i_Ciastka »

LOST, Supernatural i Flashforward. Te seriale oglądam nałogowo :D Z polskich to 39i pół i od czasu do czasu BrzydUle ;P A seriale komediowe/animowane to jestem miłośnikiem Simpsonów i Futuramy czyli twórczości Matta G. :D
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: Komandos »

Ja ostatnio oglądam tylko Dextera i House'a. Oba seriale zajebiste, chyba najlepsze z tej cienizny co teraz w TV leci.
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Seriale

Post autor: kemot722 »

Ja oglądam od pierwszego odcinka "Naznaczonego". Scenariusz serialu podobno zerżnięty z "David Nolande", podobnie jak "Brzydula, czy "Niania". Mi to jednak wisi, bo serialu "David Noladne" nie obejrzałem ani jednego odcinka, a "Naznaczony" mnie wciągnął.

Zapraszam na Oficjalną stronę serialu NAZNACZONY, gdzie można obejrzeć wszystkie wyemitowane do tej pory odcinki.

Właśnie oglądam odcinek innego serialu, który też oglądam od pierwszego odcinka "Fringe" ("Fringe: Na granicy światów"). Klimat przypominający mi "Z archiwum X" sprawia, że chętnie to oglądam.

Poza tym "House". Jak nie lubić tego serialu? :P Teraz dorywam odcinki sezonu nr 6. Pokochałem ten serial za trudny charakter głównego bohatera i dialogi.

Z innych seriali to czasem jakiś odcinek CSI: Miami/New York/Las Vegas sobie obejrzę.
Awatar użytkownika
Jambo
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 14-08-2009, 15:13
Lokalizacja: Kraków

Re: Seriale

Post autor: Jambo »

Dwóch i Pół-serial komediowy :rotfl:
Dr. House-wiadomo o co chodzi
Przyjaciele-jeden z najlepszych seriali na świecie
Świat wg. Bundych--kolejny wspaniały serial :rotfl:
[/b]
Nigdy Się Nie Kłóć Z Głupcem, Bo Ludzie Mogą Nie Dostrzec Różnicy!!!
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Seriale

Post autor: kemot722 »

Kto ogląda serial "Układy" ("Damages") i czerpie z tego przyjemność? Ja! :D A kto jeszcze?
Obrazek

Pierwszy polski trailer
Opening
muzyczka z openingu :P
Polsatowa strona serialu "Układy" z galerią zdjęć

Akcja serialu sprawia, że czas szybko przy nim leci. Odcinki w niedziele o 22:05 na Polsacie (po Lotto).
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: Chris »

ostatnio ogladam steven seagal : lawman, daje rade
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: Dumian »

Niedawno zakończony sezon Dextera niezmiennie trzyma poziom, teraz czekam na nowy sezon Lost i to w sumie tyle z seriali, które oglądam w miarę regularnie.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Seriale

Post autor: kemot722 »

Chris pisze:ostatnio ogladam steven seagal : lawman, daje rade
Kiedy to leci i gdzie?
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Seriale

Post autor: JJxenon »

U mnie prym wiedzie stary ale dalej konkretny Stargate SG -1 który ma ponad 9 sezonów + kontynuacja Stargate Atlantis - link dla zainteresowanych gdzie można go pobrać z bardzo dobrym polskim rzecz jasna lektorem - http://www.exsite.pl/seriale/92583-star ... vdrip.html

A poza tym to jeszcze dochodzi Brzydula :)
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: K' »

Ostatnimi czasy zapoznałem się z wszystkimi dostępnymi sezonami Housa i potwierdziło się - trzyma poziom praktycznie przez cały czas (Hugh Laurie jest naprawdę świetny i myślę, że praktycznie tylko dzięki niemu ten serial pociągnął aż tak długo.

Dalej widziałem 3 sezon Californication i cóż napisać po dwóch poprzednich mocnych sezonach nastąpił średni coby nie powiedzieć słaby za wyjątkiem kilku dobrych odcinków. Trochę się zawiodłem, ale myślę że serial i tak się sprzeda i jest szansa na 4 serie... No cóż musieli jakoś wybrnąć z scenariuszem, ale wg mnie mogło to być zrobione bardziej zaskakująco co było motorem napędzającym poprzednie 2 sezony.

Na koniec przypomniałem sobie totalny MISTRZ i KLASYK TWIN PEAKS - To, że w tej produkcji maczał palce David Lynch już powinno być znakiem jakości dla koneserów takich klimatów. Ciekawa historia, barwne postacie, genialna muzyka Angela Badalamentie'go, zaskakujące zwroty akcji... jest tam dosłownie wszystko :) Kto nie oglądał powinien być rad na to co go może czekać :) Pozycja obsolutnie obowiązkowa.
Eddie
Beginner
Beginner
Posty: 8
Rejestracja: 30-12-2009, 21:44

Re: Seriale

Post autor: Eddie »

Moim ulubionych serialem to bez wątpienia "Kompania Braci". Serial trzyma poziom w każdym odcinku. Następnymi serialami, które oglądam to Californication (teraz biorę się za 3 sezon), jak trafie to Dr House oraz najlepszy wg mnie polski serial 13 posterunek :D A tak poza tym uwielbiam oglądać skecze Monty Pythona.
Ave !
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: Chris »

kemot: chybana usa A&E ,a takze bedzie na UK Sky crime & investigation i napewno tutaj IMDB
Ostatnio zmieniony 03-01-2010, 11:12 przez Chris, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Seriale

Post autor: kemot722 »

Ostatnio kogo nie zapytam o jakiś serial, to dostaję w odpowiedzi link na peb.pl. :rotfl:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sztuka, muzyka, film”