Odpowiedz do tematu
Seriale
Autor Wiadomość
Kira_Light13 
Beginner

PSN ID: Kira_Light13
Wysłany: 11-06-2009, 15:48   

Najlepszy serial to dla mnie Przyjaciele oglądam znów po raz enty i nadal mi się podoba.
Z tych nowszych obejrzałem 2 sezony Californication z Dawidem Duchownym i serial jest bardzo dobry. Odradzał bym chyba Losta bo tam już chyba sami autorzy nie wiedzą o co chodzi.

Slayer 
Elite player

Wysłany: 11-06-2009, 19:12   

Ja jestem fanem serialu Supernatural. Jakiś czas temu skończył się czwarty sezon i polecam ten serial z całego serca.

Kisiel_i_Ciastka 
Beginner

GamerTag: ZawaL
Wysłany: 29-10-2009, 15:00   

LOST, Supernatural i Flashforward. Te seriale oglądam nałogowo :D Z polskich to 39i pół i od czasu do czasu BrzydUle ;P A seriale komediowe/animowane to jestem miłośnikiem Simpsonów i Futuramy czyli twórczości Matta G. :D

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 29-10-2009, 21:42   

Ja ostatnio oglądam tylko Dextera i House'a. Oba seriale zajebiste, chyba najlepsze z tej cienizny co teraz w TV leci.

kemot722 
Grand Master
Cichy Obserwator :)

Wysłany: 29-10-2009, 22:38   

Ja oglądam od pierwszego odcinka "Naznaczonego". Scenariusz serialu podobno zerżnięty z "David Nolande", podobnie jak "Brzydula, czy "Niania". Mi to jednak wisi, bo serialu "David Noladne" nie obejrzałem ani jednego odcinka, a "Naznaczony" mnie wciągnął.

Zapraszam na Oficjalną stronę serialu NAZNACZONY, gdzie można obejrzeć wszystkie wyemitowane do tej pory odcinki.

Właśnie oglądam odcinek innego serialu, który też oglądam od pierwszego odcinka "Fringe" ("Fringe: Na granicy światów"). Klimat przypominający mi "Z archiwum X" sprawia, że chętnie to oglądam.

Poza tym "House". Jak nie lubić tego serialu? :P Teraz dorywam odcinki sezonu nr 6. Pokochałem ten serial za trudny charakter głównego bohatera i dialogi.

Z innych seriali to czasem jakiś odcinek CSI: Miami/New York/Las Vegas sobie obejrzę.

Jambo 
Student

Wysłany: 18-12-2009, 18:17   

Dwóch i Pół-serial komediowy :rotfl:
Dr. House-wiadomo o co chodzi
Przyjaciele-jeden z najlepszych seriali na świecie
Świat wg. Bundych--kolejny wspaniały serial :rotfl:
[/b]

kemot722 
Grand Master

Wysłany: 30-12-2009, 00:24   

Kto ogląda serial "Układy" ("Damages") i czerpie z tego przyjemność? Ja! :D A kto jeszcze?

Pierwszy polski trailer
Opening
muzyczka z openingu :P
Polsatowa strona serialu "Układy" z galerią zdjęć

Akcja serialu sprawia, że czas szybko przy nim leci. Odcinki w niedziele o 22:05 na Polsacie (po Lotto).

Chris 
Grand Master

PSN ID: NM_Chris_PL
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 30-12-2009, 00:51   

ostatnio ogladam steven seagal : lawman, daje rade

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 30-12-2009, 23:36   

Niedawno zakończony sezon Dextera niezmiennie trzyma poziom, teraz czekam na nowy sezon Lost i to w sumie tyle z seriali, które oglądam w miarę regularnie.
Kaillera P2P Client

kemot722 
Grand Master

Wysłany: 31-12-2009, 01:50   

Chris napisał/a:
ostatnio ogladam steven seagal : lawman, daje rade

Kiedy to leci i gdzie?

JJxenon 
Master

Wysłany: 31-12-2009, 10:03   

U mnie prym wiedzie stary ale dalej konkretny Stargate SG -1 który ma ponad 9 sezonów + kontynuacja Stargate Atlantis - link dla zainteresowanych gdzie można go pobrać z bardzo dobrym polskim rzecz jasna lektorem - http://www.exsite.pl/seri...n-1-dvdrip.html

A poza tym to jeszcze dochodzi Brzydula :)

K' 
Support

PSN ID: The_K_slash
P2P Mode: Host & Client
Wysłany: 31-12-2009, 10:39   

Ostatnimi czasy zapoznałem się z wszystkimi dostępnymi sezonami Housa i potwierdziło się - trzyma poziom praktycznie przez cały czas (Hugh Laurie jest naprawdę świetny i myślę, że praktycznie tylko dzięki niemu ten serial pociągnął aż tak długo.

Dalej widziałem 3 sezon Californication i cóż napisać po dwóch poprzednich mocnych sezonach nastąpił średni coby nie powiedzieć słaby za wyjątkiem kilku dobrych odcinków. Trochę się zawiodłem, ale myślę że serial i tak się sprzeda i jest szansa na 4 serie... No cóż musieli jakoś wybrnąć z scenariuszem, ale wg mnie mogło to być zrobione bardziej zaskakująco co było motorem napędzającym poprzednie 2 sezony.

Na koniec przypomniałem sobie totalny MISTRZ i KLASYK TWIN PEAKS - To, że w tej produkcji maczał palce David Lynch już powinno być znakiem jakości dla koneserów takich klimatów. Ciekawa historia, barwne postacie, genialna muzyka Angela Badalamentie'go, zaskakujące zwroty akcji... jest tam dosłownie wszystko :) Kto nie oglądał powinien być rad na to co go może czekać :) Pozycja obsolutnie obowiązkowa.

Eddie 
Beginner

Wysłany: 01-01-2010, 01:34   

Moim ulubionych serialem to bez wątpienia "Kompania Braci". Serial trzyma poziom w każdym odcinku. Następnymi serialami, które oglądam to Californication (teraz biorę się za 3 sezon), jak trafie to Dr House oraz najlepszy wg mnie polski serial 13 posterunek :D A tak poza tym uwielbiam oglądać skecze Monty Pythona.

Chris 
Grand Master

PSN ID: NM_Chris_PL
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 01-01-2010, 12:21   

kemot: chybana usa A&E ,a takze bedzie na UK Sky crime & investigation i napewno tutaj IMDB

Ostatnio zmieniony przez Chris 03-01-2010, 11:12, w całości zmieniany 1 raz  

kemot722 
Grand Master

Wysłany: 03-01-2010, 02:31   

Ostatnio kogo nie zapytam o jakiś serial, to dostaję w odpowiedzi link na peb.pl. :rotfl: