Rodzyny

Wszystko z czego można się pośmiać.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Czapol
Elite player
Elite player
Posty: 129
Rejestracja: 16-01-2010, 11:22

Re: Rodzyny

Post autor: Czapol »

Arucardo pisze:czyli dla naszego kolegi Czapola np. gra Boskona czy Knee zalatuje noobstwem
Ok, źle się wyraziłem ,ale tego to akurat nie napisałem, ale mniejsza o to. Trzeba mieć dystans do samego siebie.
Obrazek Obrazek
Zawsze istnieje opcja powrotu.
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Rodzyny

Post autor: Bury »

Kod: Zaznacz cały

<ShozimitsuPL> Dawajcie do mnie serwer No PSX GAME

 ShozimitsuPL created game: No PSX Game (US/C) - SLUS-99999


:D
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Rodzyny

Post autor: mcl »

[Wczoraj 9:20] sla:  trzeba zatem pomyśleć o jakimś konkursie, który zachęci ludzi do przesiadywania tutaj
[Wczoraj 12:20] mcl:  jak na przykład ten z padem 
[Wczoraj 12:38] sla:  jakikolwiek - trzeba się zastanowić, co możemy w ogóle zaproponować na chwilę obecną:)
[Wczoraj 16:07] maksiu194:  headset do xboixa 1
[Wczoraj 16:08] maksiu194:  np ja mogę dostać nagrode prawie cały czas na forum jestem. I admini hehhe
[Wczoraj 19:54] mcl:  dla takich userów mamy specjalną nagrodę: ostrzeżenie, za 3 ban...
[...]
[Dzisiaj 9:49] maksiu194:  a co mam bana?
[Dzisiaj 9:50] maksiu194:  jestem najbardziej aktywniejszym userem i chcesz mnie zabnowac?
Geniusz :P Nie wiem jak można nie wiedzieć, że się ma bana ;P
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Rodzyny

Post autor: Komandos »

Długo trzeba było czekać, ale w końcu mamy nowego mistrza :D
Czikenak pisze:Ja opowiem wam o miom w 5 DR na PSP:Penego dnia nudzilem sie i postanowilem misiem przejsc story.
Pierdzielnelem osmium po ryju, az wreszcie nadszedl czas na Janka.
Dwa razy pod rzad z nim przegralem ale trzeci nie.. jedna ture druga on a w trzeciej ominelem sie za plecuw i ugrazlem mu hida i robilem osemki i story przeszlem.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Rodzyny

Post autor: Yamada »

Nie no, jak długo - 99% nowych postów się tutaj nadaje.
Obrazek
Awatar użytkownika
sQn
Student
Student
Posty: 53
Rejestracja: 07-07-2009, 21:46
Lokalizacja: KMW
Ogrywam: Tekken 3

Re: Rodzyny

Post autor: sQn »

Hajda pisze:Ty i te twoje rodzyny bury , jedynego rodzynka jakiego możesz mieć to ten z mojej dupy ;] Nie znasz mnie nigdy nie gadalismy dluzej ,ewentualnie o tekkenie a wysnuwasz wnioski jakbys byl przynajmniej moim sąsiadem , cale szczescie ze nim nie jestes . Uważasz sie za niewiadomo kogo , co to nie ty , wywyższasz sie a nie jesteś ani odrobine lepszy od dzieci neo. Jesli poczułes sie urażony kiedy powiedziałem "kundel bury" to przykro mi , sam sobie wybrałes taki nick ;D a odpowiadajac do mnie cioto sam prowokowałes do dalszych wyzwisk . Tyle na temat twojej nieskazitelnej kultury i nienagannego savoir vivre ,moj przyjacielu kundlu bury ;D
Hajda to Ty dodałeś tego demota http://demotywatory.pl/1372522/Razem-ze-mna-kundel-bury ? :P Obrazek

No nie mogłem się powstrzymać
Awatar użytkownika
Hajda
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 89
Rejestracja: 20-05-2009, 11:20

Re: Rodzyny

Post autor: Hajda »

sQn pisze:Hajda to Ty dodałeś tego demota http://demotywatory.pl/13...mna-kundel-bury ?
hehe niestety nie ja ale moge polecić buremu żeby sobie to wstawił jako podpis pod postem ;D
lagalize it ;D
Awatar użytkownika
rekkimaru
Elite player
Elite player
Posty: 167
Rejestracja: 21-02-2010, 13:58
Lokalizacja: Netherealm
Ogrywam: The King of Fighters, Street Fighter

Re: Rodzyny

Post autor: rekkimaru »

Pewna rozmowa.
xxxxx:
mam pytanie czy mozna cos zrobic zeby poszla ta gra na PC ?

xxxxx:
musisz miec symulator czy cos takiego ale ja wlasnie niew iem jaki moze ktos by pomogl??

xxxxx:
symulator niechce działać po włączeniu sie menu przy włączeniu start... ciemności ... czy może wie ktoś dlaczego ??
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Rodzyny

Post autor: Action »

W dzisiejszym odcinku, jak rozpocząć flame war na 20 stron forum.

Występują:

- Yamada aka Aramis

- Stado rozwścieczonych fanów Halo


Have Fun! :D

Yamada, dawno temu, już nawet nie pamiętam gdzie pisze:Po pograniu u kumpla online utwierdzam sie w przekonaniu szitowatosci Halo 3 - wtfizdat. Gra w której skillem nazywa się znalezienie, innej niż podstawowa, broni, nawiązanie kontaktu z przeciwnikiem i walenie do niego skacząc jak idiota. Sorry, no bonus.

Bijatyki natomiast - trzeba usiąść, przeanalizować i zrozumieć, że nie chodzi tam o wciskanie przycisków aby gość strzelił ogniem a potem go kopniemy, albo walniemy pięścią w zależności który button nam szybciej odczyta cpu gdy walimy w oba randomowo. Te gry są jak matematyka - wszystkie ciosy mają określoną szybkość, stratę na bloku, przewagę na trafieniu, różne właściwości (unik, ogłuszenie itd). W samym VF5 połowę systemu tłumaczy sie wzorami matematycznymi. Do tego dochodzi znajomość postaci, blokowanie ciosów na reakcję i wiele innych rzeczy. Prawda jest taka, że to bijatyki są właśnie najtrudniejsze do wymasterowania na swiatowym poziomie. Graliście w pierwsze Ninja Gaiden? Mięliście problemy z poziomem trudności? No właśnie, bo tam system gry jest bardzo zbliżony do bijatyki - reversale, blokowanie, omijanie ataków na reakcję itd. Gdyby przedstawić pojedynek w takie Halo w 'realiach bijatykowych' starcie 2 graczy wyglądało by tak: świadomie unikasz kul przeciwnika rozpoznajac ich trajektorię poprzez nabyte już doswiadczenie, starasz sie odzyskać inicjatywę i odliczasz ile naboi jeszcze zostało mu w magazynku, po czym wykorzystujesz moment przeładowania rozpoczynając pełną ofensywę.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Rodzyny

Post autor: Komandos »

Nic nowego. Od dawna wiadomo, że Halo to gra dla retardów, a dla prawdziwych mężczyzn są bijatyki ;)
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Rodzyny

Post autor: mcl »

Yamada ma rację, ale tak to jest w realu :P
prościej i szybciej nauczyć się efektywnie pociągąć za spust niż efektywnie kopać dupę :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Rodzyny

Post autor: Yamada »

Ja sam nie pamiętam kiedy i gdzie to pisałem;p.
Obrazek
Awatar użytkownika
psycho4rent
Grand Master
Grand Master
Posty: 318
Rejestracja: 06-10-2008, 07:26
Lokalizacja: Z nienacka.
Ogrywam: UMK3

Re: Rodzyny

Post autor: psycho4rent »

[center]Obrazek

Mame Tutorial | Umk3 combo faq
Kto gra w umk3 na p2p?[/center]
Saj
Elite player
Elite player
Posty: 177
Rejestracja: 16-02-2009, 16:51

Re: Rodzyny

Post autor: Saj »




ZOBACZCIE KONIECZNIE !:D
Ostatnio natrafiłem na to na Facebooku za pomocą profilu Tekken.
Przeżycia bezcenne, a Ryan jaki leszczyk :D
I jaka gra xD nawet SSow nie robia!
Saj
Elite player
Elite player
Posty: 177
Rejestracja: 16-02-2009, 16:51

Re: Rodzyny

Post autor: Saj »

sQn pisze:
Hajda pisze:Ty i te twoje rodzyny bury , jedynego rodzynka jakiego możesz mieć to ten z mojej dupy ;] Nie znasz mnie nigdy nie gadalismy dluzej ,ewentualnie o tekkenie a wysnuwasz wnioski jakbys byl przynajmniej moim sąsiadem , cale szczescie ze nim nie jestes . Uważasz sie za niewiadomo kogo , co to nie ty , wywyższasz sie a nie jesteś ani odrobine lepszy od dzieci neo. Jesli poczułes sie urażony kiedy powiedziałem "kundel bury" to przykro mi , sam sobie wybrałes taki nick ;D a odpowiadajac do mnie cioto sam prowokowałes do dalszych wyzwisk . Tyle na temat twojej nieskazitelnej kultury i nienagannego savoir vivre ,moj przyjacielu kundlu bury ;D
Hajda to Ty dodałeś tego demota http://demotywatory.pl/1372522/Razem-ze-mna-kundel-bury ? :P Obrazek

No nie mogłem się powstrzymać
Dobry burn! :D!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Humor”