Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zamknięty przez: Dumian
07-02-2007, 19:48
Nooby,boty i karmienie trola
Autor Wiadomość
Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 03-02-2007, 23:01   

sahiel napisał/a:
nie wiem o co chodzi z tym Sylvanem?

Sylvan aka Sylvan Wielki - niekiedy uwazany za medium, kiedy indziej za [cenzura], ale osobiście go nie znam :P
Ostatnio zmieniony przez Action 03-02-2007, 23:06, w całości zmieniany 1 raz  

Oen 
Friend

Wysłany: 03-02-2007, 23:03   

sahiel napisał/a:
dziwny problem to jest ja ktoś widzi różowe słonie (zamiast niebieskich)a nie jak ktoś pyta o stronke

[ Dodano: 03-02-2007, 22:50 ]
nie wiem o co chodzi z tym Sylvanem?

No widzisz a ja mam podobny problem co do zdania z rozowymi sloniami ;]

sahiel napisał/a:
a czy ty jesteś spokrewniony z leperem (leper z ang. trędowaty) :wstyd: :wstyd: :wstyd:
:wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd:

Tak jestem nim spokrewniony od strony stryjecznej prababki szwagra mojego brata ktorego nie mam...

No sory koles ale wpadasz na forum i zaczynasz udawac madrzejszego niz jestes...

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 03-02-2007, 23:16   

Daruj sobie sahiel, odpowiedz nt. stronki już dostałeś a teraz robisz tylko niepotrzebny offtop. Miałeś swoje 5 min, ukazałeś wszystkim prawdę (jedyną :D ) o czołówce onlajnowego Tekkena, jednocześnie obnażając swoją niewiedzę w temacie. Od razu widać, że o bijatykach nie wiesz nic a zmiana CPU z poziomem trudności easy na prawdziwych graczy (którzy przecież są i tak bardziej zaprogramowani ^^) spowodowała u ciebie szok i kompleksy oraz uświadomiłeś się o braku skilla, czego nie możesz zaakceptować.

I pamiętajcie, każdy z nas jest tylko pluginem a życie to jeden wielki emulator :lol:

PS. Na koniec mały apel do pozostałych
Kaillera P2P Client

AK 
Grand Master
Dashman

P2P Mode: Client only
Wysłany: 04-02-2007, 00:19   

hehe sorki Dumian ale i ja cos napisze:) swego czasu z Masta wlasnie mielismy kosmiczny ubaw z jednego typa co nas od botow wyzywal i ze gramy na pluginach :D byl pod innem nickiem ale to napewno on :D rozmowa byla kosmicznie barwna posikalibyscie sie ze smiechu :D wycialem cala rozmowe i zapisalem w pliku jest tego maaaaasa do czytania ale w lublinie to jest :D jak bede tam to wkleje tą rozmowe albo plik caly zeby nie smiecic :D doprawdy Typ jest przekozacki :wstyd: :wstyd:

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 04-02-2007, 09:12   

Adriankiller napisał/a:
sorki Dumian ale i ja cos napisze:)

a ja podsumuje :P

sahiel napisał/a:
mam racje czy wam się to podoba czy nie

Wiadomośc dla kolejnych śmiałków probujących coś mu wytłumaczyć - odpuśćcie sobie :rotfl:

sahiel 
Beginner

Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 04-02-2007, 11:32   

każdy ma swój świat i swoje kredki ja nie mam już siły się produkować ani wam tłumaczyć co mam na myśli bo wy albo moich postów nie czytacie albo ich nie rozumiecie (o ile w ogóle się staracie).Ja "A" a wy "B" jak grochem o ścianę . :kwasny:

Adrian(jak można ta dziecko skrzywdzić) masz racje to byłem ja tylko na nicku brata (nie chciało mi się zmieniać)i w tym zapisie znajdziesz całą rozmowę (albo raczej mój monolog) w którym jadę po tobie,nie żeby to było specjalnie skomplikowane (pojechać pryszczatego nastolatka :wstyd: )i jeśli uważasz to za zabawne (bo ja tak :rotfl: ) to powiedz z miłą chęcią pojadę cię po raz kolejny.

AK 
Grand Master
Dashman

P2P Mode: Client only
Wysłany: 04-02-2007, 11:44   

synu nie wiesz co mowisz,wiec zamknij morde NOOBIE, wezcie zbanujcie tego debila bo mi powietrze psuje na honmaru, z takim debilem to sie jeszcze w zyciu nie spotaklem,jebany pseudo inteligent,ładnie walisz glupa myslac ze madrze piszesz :D ale powiem ci jedno ze tu WSZYSCY się z ciebie smieją,ale przecierz połowa jedzie na pluginach więc nie przejmuj sie ich zdaniem,zresztą pewnie sie nie przejmujesz bo jesteś anonimowy,inaczej bys spiewal w realu chłopczyku...pisze ostatni raz bo jeszcze ktos mnie weźmie za spamera :P nara buraku
co bys nię mowił i jakich teorii byś nie tworzył i tak jesteś dla mnie w tekkena zwykła popierdułką :P

Baro 
Elite player

Wysłany: 04-02-2007, 11:49   

sahiel napisał/a:
w tym zapisie znajdziesz całą rozmowę (albo raczej mój monolog) w którym jadę po tobie,nie żeby to było specjalnie skomplikowane (pojechać pryszczatego nastolatka :wstyd: )

Łohohoho powiedz mu to w twarz :] Zobaczymy czy bedziesz taki wygadany :D :D

Pozdrawiam...

...pRaWdZiWe ZyCiE ZaCzYnA SiE w EkWaDoRzE...

Ren 
Friend

PSN ID: RenPL
P2P Mode: Host & Client
Wysłany: 04-02-2007, 12:57   

Po co dyskutować z kolesiem, który o tekkenie ma zerową wiedzę i dla którego nawet legenda ( :rotfl: ) jest zbyt skomplikowana ?

Nie będę komentował twoich wypowiedzi, bo są to śmieszne tezy nooba postawione po jednym dniu grania. Co do Masty to jest to akurat jeden z najbardziej kreatywnych Graczy na online'owej scenie. Gra jak BOT? Fakt, stosuje Bardzo Ofensywną Taktykę :rotfl:

Seth 
Student

Wysłany: 04-02-2007, 13:02   

sahiel napisał/a:
każdy ma swój świat i swoje kredki ja nie mam już siły się produkować ani wam tłumaczyć co mam na myśli bo wy albo moich postów nie czytacie albo ich nie rozumiecie (o ile w ogóle się staracie).Ja "A" a wy "B" jak grochem o ścianę .

No właśnie każdy ma swój świat i kredki, ale ty ciołku starasz się nam narzucić swoje poglądy na temat sposobów grania (cała scena tekkena się śmieje) i oczekujesz jeszcze, że je przyjmiemy :luka: buhehe... Nie podoba ci sie tutaj to spadaj, a swoje mądre "wywody" zachowaj dla siebie...

sahiel 
Beginner

Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 04-02-2007, 19:56   

adrian znowu ci nerw puszcza?jak wtedy co?słaby jesteś,nie nerwuj się tak chłopie bo ci żyłka pęknie a w realu to ja bym z tobą nie gadał tylko zrobił ci tekkena w realu

a co do reszty to przestańcie się oszukiwać

to ostatni post bo więcej nie ma sensu i tak ich nie czytacie tylko widzicie co chcecie zobaczyć

Frizen 
Grand Master

PSN ID: XFrizenX
Wysłany: 04-02-2007, 20:10   

o lol ja tu patrze ZONK a tu noobek chce nam rewolucje zrobic na honmaru. :rotfl:
Nie martw sie i tak jestem tylko botem i mam ustawione pewne kombinacje ale potrzebuje patcha ;/
(buehehe)
PS
Wlasnie to mnie jeszcze irytuje :D
PS2
Tak wogle to ja sie z czasem nauczylem calej legendy ciosow itp. nauczylem sie tylko kierunkow i przyciskow(1,2,3,4) a jak ktos mi podawal cos wiecej to poprostu sie pytalem co to znaczy i git :) . Ale to nie zmienia faktu ze w 1 dzien mozna sie nauczyc calej legendy a nie pisac jakier lolkowate posty.

Dados 
Master of the Shakers

Wysłany: 04-02-2007, 20:23   

Wy nędzne boty!!! Oto przyszedl na honmaru WYBRANIEC, którym jest sahiel!!! On odmieni honmaru, na zawsze... :rotfl: On was wyleczy z tych strasznych pluginów!!! Nie będzie combosów ani juggli!!! Niczego nie będzie!!!

Żółw 
Master

Wysłany: 04-02-2007, 20:40   

Przestańcie w końcu nabijać posty, bo przyjdzie Oen i polecą osty :)
Zjechali kolesia, on już nie napisze i koniec tematu...

Baro 
Elite player

Wysłany: 04-02-2007, 20:40   

Ja mam patcha :D

...pRaWdZiWe ZyCiE ZaCzYnA SiE w EkWaDoRzE...