PlayStation 3

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Re: PlayStation 3

Post autor: Pattrick »

KRELIAN pisze:grywalny Jinpachi
No to jest tylko grywalny God Tier , który rozwala wszystko i wszystkich w rękach przeciętnego gracza znającego zabójczą kombinację ... Ta postać poprostu niszczy Balans ale pewnie jakby były turnieje Tekken 5 Dark Resurrection to mógłbym się założyć , że jest zbanowana na każdym turnieju
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: PlayStation 3

Post autor: KRELIAN »

okaze sie dopiero jak ps3 u nas bedzie wystarczajaco rozpowszechnione zeby juz mozna bylo przeprowadzic jakis tur (optymistycznie zakladajac za jakis rok?) , jina w tk4 nie zbanowali (steve z tk5 moze mu co najwyzej podawac foremki do piaskownicy) , juz widze te dysputy przy okazji turniejow i te argmunty "ambitnych" przemawiajacych za tym ze Shitpaczi powinien byc grywalny. a ja i tak zostaje przy DJu :P
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: PlayStation 3

Post autor: Frizen »

eee tam kazda postac ma slabe strony :P.
Awatar użytkownika
Phantom
Elite player
Elite player
Posty: 161
Rejestracja: 03-08-2006, 22:35
Lokalizacja: Tyle pytań
Kontakt:

Re: PlayStation 3

Post autor: Phantom »

Napewno do ukazania się wersji na PS3 programiści naprawią swój błąd i Jinpaczi zostanie odpowiednio osłabiony (chodż sam nie mam w to tak wielkiej wiary, jedynie nadzieja mi pozostała bo NAMCO zawsze potrafi strzelić)
Power dream within your finger
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: PlayStation 3

Post autor: Action »

Phantom pisze:Napewno do ukazania się wersji na PS3 programiści naprawią swój błąd i Jinpaczi zostanie odpowiednio osłabiony (chodż sam nie mam w to tak wielkiej wiary, jedynie nadzieja mi pozostała bo NAMCO zawsze potrafi strzelić)
eee... przecie ona juz sie ukazała :P
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: PlayStation 3

Post autor: KRELIAN »

w jap , o ile jeszcze practice moga dodac w us (takie info krazy) tak na oslabienie lub wzmocnienie jakiejkolwiek postaci bym nie liczyl
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: PlayStation 3

Post autor: Ana »

BTW: na PS3 podobno któryś Fajnal nie chodzi.. Po co mi taki grat w domu...
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: PlayStation 3

Post autor: SubZero »

Z tego co się doczytałem FF XI nie działa z powodu problemów z dyskiem. Inna sprawa, że podobno Tekken 5 też ma problemy :D
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: PlayStation 3

Post autor: Oen »

No i dzis mamy premiere PS3 ktora jak dla mnie przeszla bez zadnego echa. Z ciekawosci polazlem se po szkole (no dobra zerwalem sie z 3 ostatnich lekcji bo juz mi sie siedziec nie chcialo :P) do Media Marktu gdzie mym oczom ukazal sie stand z PS3 z odpalonym demem Motorstorm. Gierka generalnie jest swietna czuc nowa jakos ale cholera z drugiej strony oczekiwalem czegos wiecej od next gena (czy doczekamy sie kiedys grafy jak na filmikach renderowanych?) no ale zakladam jednak, ze jesli bym sie walnal na moje lozko i zagral w ta sama gre w domowym zaciszu to by mna pozamiatala kompletnie. W koncu i tak mnie wciagnela na tyle, ze zapomnialem nawet sprawdzic czujniki ruchu w six axis ;] no wlasnie skoro juz mowa o padzie to generalnie jest to stary dobry dual2 z tym ze sprawial wrazenie jeszcze lzejszego, a trigery chociaz calkiem fajne to powinny byc dluzsze i bardziej wklesle, tak czy siak mysle iz w bijatyki da sie grac, a to najwazniejsze :P Co do gierek ktore mozna bylo kupic to byly to same multiplatformowe "hity" pokroju Marvel Ultimate Aliance czy tez jakies tam tasiemce EA czyli jak narazie nic specjalnego. Zbierajac to wszystko w jedna calosc, ten sprzet ma dusze i mozliwosci ale co z tego bedzie to nawet najstarsi indianie nie wiedza. Ja zreszta i tak w tej chwili bardziej sie sklaniam do xboxa360 niz sprzetu sony ale pozyjemy zobaczymy co bedzie dalej. Szkpda tez, ze premiera PS3 zostala w naszym kraju bardzo slabo przeprowadzona (x360 mial o wiele lepsza promocje) zreszta samo to jak siedzialem tam z pol godziny i nikt mi pada nie chcial odebrac, a zainteresowanie bylo znikome powinno wystarczyc jako podsumowanie...
Awatar użytkownika
Gotix
Student
Student
Posty: 49
Rejestracja: 31-12-2006, 09:03

Re: PlayStation 3

Post autor: Gotix »

Mało osób w Polsce ma PS 3 bo drogie jak... A tak jak powiedział Dumian, nie ma co myśleć o Emulacji PS 3, lecz jest już patch do Pcsx2 który umożliwia w pełni funkcjonalą grę, niestety nie pamiętam linka, lecz jak znajdę to dam znać! :)
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: PlayStation 3

Post autor: vho »

Fajna maszyna, ale łatwo kurz łapie :P
I ślady od palców zostają na niej :]
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Soth
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 16-05-2007, 13:55

Re: PlayStation 3

Post autor: Soth »

Ale to 2599 zł przeraża... :[
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: PlayStation 3

Post autor: Jo-Jo »

Ja już wolę kupić Wii......albo X360 + Guitar Hero 2 :)
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: PlayStation 3

Post autor: Sylvan Wielki »

To już wiecie , iż nie jest tak źle. W sieci Saturn bundle pack z GTA IV , to wydatek niespełna 1.6k. A koledze zarekomendowałem ostatnio PS3 ( wahał sie czy czasem x0 nie zakupić, bowiem sprzedawca mu tak doradzał ) I wyszło go niespełna 3oozł więcej niż uprzednio podana przeze mnie cena a sam zestaw dla niego atrakcyjny - PS3, 2x SA, 2 gry ( w tym U:DF ) i jakiś film bonusowo - bodaj Spidley trzeci.

Czy opłaca się? Jak najbardziej, szczególnie ,że różnica pomiędzy x360 zmalała niemal do wartości zero a Wii jakie jest , każdy widzi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”