Odpowiedz do tematu
Podszywanie pod graczy na Kaillerze
Autor Wiadomość
Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 08-02-2007, 17:52   Podszywanie pod graczy na Kaillerze

Otóż ostatnio zauważyłem, że na Kaillerze ma miejsce bardzo nieprzyjemne zjawisko a mianowicie podszywanie się pod innych graczy. Już nie pierwszy raz spotkałem na serwerze jakiś frajerów, którzy siedzą na kogoś nicku i robią z siebie debili, wyzywają innych itd.

Najlepszą metodą sprawdzenia czyjejś wiarygodności jest po prostu zagadanie na GG, umówienie się na IRCu itp.

Podsumowując, jeśli następnym razem zobaczycie jakiś świrujący pawiana na Kaillerze, znany z tego forum nick to pamiętajcie, że nie zawsze musi to być osoba za którą dany delikwent się podaje.
Kaillera P2P Client

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 17-02-2007, 00:29   

dzis mialem podobna sytuacje na kailerze , ktos wszedl i gral na moim nicku (dzieki Tygrys za info)

jesli ktokolwiek bedzie mial watpliwosci co do wiarygodnosci mojej osoby / podejrzanej gry niech rowniez mnie powiadomi na gg . poki nie ma mozliwosci rejestracji nicka na kailerze takie przypadki wystapia jeszcze niejednokrotnie bez zadnych konsekwencji co mam nadzieje z czasem sie zmieni

a do osoby ktora bawi dowartosciowywanie sie w ten sposob napisze tylko tyle : nie ma takiej opcji zeby sie podemnie podszyc poniewaz mam okreslony i niepodrabialny system zachowania w trakcie gry takze pograzaj sie dalej psychicznie majac swiadomosc ze nigdy nie dorosniesz mi do piet nie wspominajac o moim poziomie, na zdrowie :zdrowko:

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Żółw 
Master

Wysłany: 17-02-2007, 08:10   

Ja też niedawno widziałem jakiegoś żółwia, no ale przecież nie tylko ja mogę mieć taki nick :P Dlatego nie można odrazu osądzać o podszywanie, zwłaszcza jak ktoś ma popularny pseudonim.

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 10-04-2007, 19:20   

Pametajcie - jezeli zobaczycie na kaillerze Actiona grajacego w TK3 to odrazu dajcie mi cynk ;)

Lukas 
Grand Master

Wysłany: 10-04-2007, 19:29   

Ja też wiele razy widziałem innych Lukasów na serwie... ale z moim nickiem dziwne byłoby, gdybym takowych nie widział. :D

Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 14-04-2007, 14:18   

Dziś miałem taka akcje. Gosć dostał w pupe to zmienil na moj nick i zaczal wyzywac ludzi. Zaprawde ta instalka to byl zly pomysl :P

Cytat:
a do osoby ktora bawi dowartosciowywanie sie w ten sposob napisze tylko tyle : nie ma takiej opcji zeby sie podemnie podszyc poniewaz mam okreslony i niepodrabialny system zachowania w trakcie gry takze pograzaj sie dalej psychicznie majac swiadomosc ze nigdy nie dorosniesz mi do piet nie wspominajac o moim poziomie, na zdrowie

No Krelian grajacy Xiajką to faktycznie była by podejrzana sprawa :P

Ren 
Friend

PSN ID: RenPL
P2P Mode: Host & Client
Wysłany: 18-04-2007, 16:54   

no jeżeli jakiś Krelian gra xiao to nie jest to na 100% "ten" Krelian :D
nie spotkałem się jeszcze z podszywaniem pod Graczy (standardowo można spotkać MDJ-ów, Leedych itd. ale to jest oczywiste i równie głupie )

Swoją drogą kiedyś grajłem pod nickiem "noname" a Yamada zczaił z kim ma do czynienia :D

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 21-04-2007, 12:38   

jakis tydzien temu wybralem pierwszy raz w zyciu Xiao online na jedna walke jak gralem ze Stiflerem ale nie lekajcie sie , nie dane wam bedzie ja zobaczyc ponownie w moim wykonaniu - tak , bylem trzezwy :P

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Yamada 
Moderator
The Undying

Wysłany: 21-04-2007, 14:56   

Cytat:
Swoją drogą kiedyś grajłem pod nickiem "noname" a Yamada zczaił z kim ma do czynienia

No tylko jeden gracz kuma tak Edka :)

...

I tylko jeden stosuje takie patterny jak <handstand>2, WS+4, d+4 :p

Nie było mowy o pomyłce :P

Arucardo_1 
Grand Master
Crusader

Zagram w: FIFA 11/Tekken 6 (offline)
Ostrzeżeń:
 6/3/5
Wysłany: 03-05-2007, 16:47   

ja od baaaardzo długiego czasu nie gościłem na Kailerze, jeśli zatem widzieliście gdzieś Arucardo to na pewno była podróba

Yamada 
Moderator
The Undying

Wysłany: 08-09-2007, 09:30   

dobra - w ciagu kilku ostatnich dni na aep przesiaduje moj klon któremu prawdopodobnie stary wchodzi w nocy do łóżka i przez to czerpie satysfakcję z wywalania ludzi z gier. Zeby nikt nie miał watpliwości - TO NIE JESTEM JA. Nie podniecają mnie takie szczeniackie zabawy. Jako, ze niestety kailera śmierdzi pałą - nie można rejestrować nicków więc na upartego na serwie mogą się znajdować same Yamady, Kreliany, Dumiany itd. Oszusta poznacie po pingu - ja mam zawsze w przedziale 83-95. On z kolei z tego co sam widziałem ma albo ok 35 albo 120. Zresztą ten gość nie zna polskiego chyba (pomijajac fakt, że swojego angielskiego też do konca nie zna chyba:P) więc wątpię aby Wam odpowiedzial jak do niego po polsku zagadacie.

Pozdro

Chinczyk 
Elite player

Wysłany: 13-10-2007, 00:23   

Nie wiem czy to dobry temat ale chciałbym poinformować ze pojawiła sie moja podróba,która na dodatek w ogóle grac ni umie i bardzo laguje gra chyba eddym.Pisze ciągle ze jest dobry bo jest 1 w rankingu i takie tam durnoty.I jeszcze dziwna rzecz przez cały czas myślałem ze na serwerze może być jedna osoba o danym nicku,a dzisiaj razem byliśmy pod nickiem Chińczyk w tym samym momencie :zdziwko:

yarosh 
Grafik

Wysłany: 13-10-2007, 21:31   

no raczej ktoś kto was zna to pozna po tym jak gra ten kto się podszywa że to nie wy jakby pod taką miernotę jak ja się ktoś podszył to pewnie nikt by nie zauważył :D

trening czyni mistrza ale nie z każdego (to chyba o mnie ^^)

Phantom 
Elite player

PSN ID: PhantomDelilii
Wysłany: 18-10-2007, 19:38   

Ja też mogę od razu powiedzieć, że jeżeli spotkacie kogoś o moim nicku lub spotkaliście w przeciągu dłuższego czasu to nie byłem to ja ;)