Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zamknięty przez: Dumian
31-07-2009, 18:01
Xiao

Czy Xiao jest przegieta ?
tak
59%
 59%  [ 31 ]
nie
40%
 40%  [ 21 ]
Głosowań: 52
Wszystkich Głosów: 52

Autor Wiadomość
KingKY 
Elite player

Wysłany: 08-02-2007, 20:49   Xiao

Czy wg Was ta mała azjatka jest przegieta w tekkenie 3, zapraszam do glosowania.

Dados 
Master of the Shakers

Wysłany: 08-02-2007, 21:05   

Uważam ze xiao jest lekko przegięta ale jak ktos umie grac to se z nią poradzi

Nadine 
Grand Master
No I Po Co?

P2P Mode: Host & Client
Wysłany: 08-02-2007, 21:19   

no wiesz zalezy po ktorej stronie stoisz :P (czy grasz xiao vs... , czy ...vs xiao)
czasem dla jaj se lubie pograc xio i... pomachac przeciwnikowi :hyhy: bo doskonale wiem ze to wkurza (sama niecierpie jak ktos mi wymachuje xiao przed nosem) :zly: , no ale przyznaje ze na xiao sie ciezko gra, a przede wszystkim dlastego ze jest malutka i szybka

Baro 
Elite player

Wysłany: 08-02-2007, 21:28   

Dalem głos na tak, ale moja opinia o Xiao jest wyrazona graficznie w temacie "Wasze prace w photoshopie, corelu itp."

...pRaWdZiWe ZyCiE ZaCzYnA SiE w EkWaDoRzE...

luc_october 
Friend

Wysłany: 08-02-2007, 21:35   

:) .............oczywiście że tak. jak ktoś chciałby się przekonać to wystarczy zagrać z Gokenem albo ze mną ;) . no w sumie nie widziałem jakiejś innej rządzącej xiajki na honmaru oprócz Gokena więc nie wiem skąd to narzekanie. ;) może poprostu nie potraficie na nią grać, bo trochę się różni od innych postaci. podobna sytuacja jak u eddiego.

KingKY chyba wiem dlaczego założyłeś temat. hehe

Emu 
Master of the Shakers

Wysłany: 08-02-2007, 22:12   

A mnie się wydaje, że ten temat to założony przez to, że ktoś tu zwyczajnie nie potrafi wygrać z jakąś mocną Xiajką ;) Może i jest lekko przegięta - trudno się z nią walczy i jest wkurzająca (ach to jej machanie), a w rękach dobrego gracza to już w ogóle. Jednak bez przesady, nie wyolbrzmiałabym tego aż tak bardzo.

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 08-02-2007, 22:17   

Nie jest. xiao potrafi napsuc krwi, ale dopiero na wyzszym stopniu wtajemniczenia. jej sila tkwi w 'kasaniu' przeciwnika, a przez swoje postawy wszedzie jej pelno co potrafi zirytowac osoby na nia nie ograne. Jednak w generalnej klasyfikacji duzo brakuje jej do miana przegietej. z pewnoscia wymagany jest spory wklad w jej wymasterowanie ktory na szczescie potrafi sie zwrocic z nawiazka jednak aby skutecznie nia dawac rade trzeba korzystac z pelnego arsenalu zagran. imo najlepszy wybor na 'piszczaca azjatke' to Jin, Nina i Law ze wzgledu na spora ilosc skutecznych midow ktore potrafia ja uspokoic do momentu kiedy znow sie nie rozbuja :)

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Wawrzyn 
Grand Master

Wysłany: 08-02-2007, 23:03   

luc_october napisał/a:
:) .............oczywiście że tak. jak ktoś chciałby się przekonać to wystarczy zagrać z Gokenem albo ze mną ;) . no w sumie nie widziałem jakiejś innej rządzącej xiajki na honmaru oprócz Gokena więc nie wiem skąd to narzekanie. ;) może poprostu nie potraficie na nią grać, bo trochę się różni od innych postaci. podobna sytuacja jak u eddiego.

KingKY chyba wiem dlaczego założyłeś temat. hehe

Glosowalem na tak :) Oprocz Gokena jeszcze Yamada niezle kapi xiao :P Wkurza mnie jej WS+2, d+3+4,+3+4 z rds i to ze jak gram z mocna xiao to nie potrafie sie wciac pomiedzy jej ataki :/

Ostatnio zmieniony przez Wawrzyn 04-03-2007, 19:00, w całości zmieniany 1 raz  

-=MASTA=- 
Elite player

Wysłany: 08-02-2007, 23:11   

Jezeli chodzi o mnie to moim zdaniem Xsiajojooo ;) jest jednym z Topow w T3. Mala, szybka, skuteczna z mocnymi i niespecjalnie trudnymi jugglami i zabojczymi customami. Posiada tez chyba najbardziej rozbudowane uniki i mozliwosci obchodzenia przeciwnikow. Gra z nia zmusza do turtlowania a czesto jeden nietrafiony cios kosztuje bardzo wiele z paska energii. Nieprzypadkowo w historii poslkich turniejów Xsjao jako postać zajmowała czołowe lokaty [vide Icek, Kaczka]. Nieprzepadam za gra z ta postacia, zeby nie powiedziec nienawidze :P Ale tez drugiej strony nie jest tak zle, walki z nia wymagaja duzego skupienia, panowania nad nerwami i rozwagi, ale zato przynosza sporo emocji.

K' 
Support

PSN ID: The_K_slash
Wysłany: 08-02-2007, 23:18   

Jak ktoś naprawde potrafi grać to gra sie z nią naprawdę ciężko... Jeśli się za bardzo przy niej zagolopuje to odrazu leci się w powietrze :/ (Łatwe wskakiwanie za plecy ssr b+3+4 itp.) Podstawa to chyba wiedzieć jak na nią grać, aby niepotrzenie nie wyskakiwać z jakimiś zagraniami, które przeciwko niej łatwo odwrócą się przeciwko nam. W trójce chyba nie za wiele midów ściąga ją z AOP co dodatkowo sprzyja na jej korzyść (jeśli się nie mylę to w DRce EWGF kaza zbiera ją z AOP).

Pitrex 
Master

GamerTag: PitrexoPL
Wysłany: 08-02-2007, 23:20   

Zupełnie zgadzam się z KingKY, bo żeczywiście Xiajka to taka mała *urwa,tu skoczy tam skoczy i zostało 1/4 Życia jednym słowem TOP......nie znoszę jej Pozdro all

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P

Żółw 
Master

Wysłany: 09-02-2007, 07:46   

Cytat:
Czy Xiao jest przegieta ?

To chyba pytanie retoryczne :lol:
Nie nawidzę tej latającej dz*wki :]

czit 
Grand Master

Wysłany: 09-02-2007, 08:48   

w tej grze tylko julka jest przegięta

Frizen 
Grand Master

PSN ID: XFrizenX
Wysłany: 09-02-2007, 09:23   

Ale wy sie jej czepiacie jakby byla taka przegieta jak jinpachi w T5 ^^. Jak kogos denerwuje te jej machanie i atakuje byle jakim atakiem to sie nie dziwcie ze przegrywacie :P . Mnie sie az tak zle z Gokenem nie gra zeby nazywac jego gre "kapieniem" dlatego dalem w ankiecie na nie ;)

mazurkorn 
Master of the Shakers

Wysłany: 09-02-2007, 09:24   

eeee tam przegieta...napewno jest mocna i ciezko sie z nia gra, ale czy miszimy nie sa przegieci??? Ja tam lubie pograc Xiao i na Xiao tez, jak sie ciezko gra wyzwalaja sie niesamowite emocje, a jak ktos nie potrafi opanowac nerwow to dostaje w dupsko :-)