Moje dwa arty.

Masz ciekawy artykuł lub cokolwiek innego, nadającego się do publikacji? Chcesz współtworzyć serwis Honmaru? Jeśli tak, skontaktuj się z nami lub zamieść swoją pracę w tym dziale, a wkrótce ujrzy ona światło dzienne na łamach naszej strony.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Moje dwa arty.

Post autor: Jo-Jo »

Hmm....wkońcu znalazłem czas na przeczytanietych artów i muszę powiedzieć, że to wspaniałe arty ( w szczególności " Czy gracz to nadal człowiek ? " :) ) .

PS.
Ja jestem taki niestety graczem-idiotą zmieszanym troszke z przeciętnym, bo:

1. Zero zainteresowania płcią przeciwną ( chyba już za bardzo się zPeCeciłem :P ....ale dobrze mi z tym :) )
2. Jedyne tematy na które NAPRAWDE lubiłbym rozmawiać to tematy PeCeciarskie nestety
3. Moim największym idolem/mentorem itp. jest Sephiroth ( kozak kozaków :] .....mam zayebioza tapetkę z nim teraz ustawioną :] )
4. Nienawidze dyskotek/klubów itp. ( noooo chyba, że byłby to MetalCave to może może :P .... )
5. Jestem od jakiegoś czasu cholernym maniakiem Frets on Fire ( i nikt nie może tego zrozumieć....każdy się dziwi jeszcze jak ja mogę w to grać.... ), a wcześniej byłem ( i nadal jestem :) ) maniakiem DMC3, RE2, seria GG ( ale to oczywiste :P ), TRL, Duke'a 3D, traileru DNF z E3 2001, Garou, KoF'ów, PoP:WW, HOMM3 i 5, FF7 i 8 no i ostatnio troszkę RE4...
6. Moim ulubionym filmem jest FF7:AC.
No i chyba to tyle....na szczęście nie jestem jeszcze taki, żebym umarł z wycieńczenia ( dla mnie większość MMORPG SUXXX !!!! a w szczególności WoW SUXXX !!!! ) ani taki, żebym kogoś zabił.....po prostu jestem cholernym PeCetem-maniakiem-metalem....tyle.....
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Moje dwa arty.

Post autor: eq2D »

Nie wiem dlaczego ale kiedy czytam Twą wypowiedz... jakoś się smutno zrobiło. Ale z tego co przekazałeś... widać, ze dobrze Ci z tym, a chyba o to właśnie chodzi. Chyba...
Obrazek
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Moje dwa arty.

Post autor: s[h/z]inden »

hehe, tak z ciekawości się zapytam twórcy artykułów, czy ma jakieś wykształcenie związane z pisaniem, czy jest to umiejętność 'domorosła'?
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Moje dwa arty.

Post autor: eq2D »

a co to ma być za pytanie? tzn, że spłodził i wychował co najmniej 50 graczy z każdego "rodzaju"?! Autor nie ma za chuja pojęcia o pisaniu i nic nie wie o graczach - pisał felieton na kapie.
Obrazek
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Moje dwa arty.

Post autor: s[h/z]inden »

eq2D pisze:a co to ma być za pytanie? tzn, że spłodził i wychował co najmniej 50 graczy z każdego "rodzaju"?! Autor nie ma za chuja pojęcia o pisaniu i nic nie wie o graczach - pisał felieton na kapie.
oj, od razu się nastawiasz do mnie wrogo?? :rotfl: dobre, irona aż wycieka

po prostu mam swoje poglądy na szkołę (które może kiedyś ujrzą światło dzienne), i jeżeli to nie jest umiejętność z której ma się tzw. 'papierek' i wykształcenie , tylko samemu się ją 'wymistrzowało' ze względu na praktykę i talent, to będzie mnie to udwierdzać w moich przekonaniach, tylko tyle (tylko, że to już zupełnie inny temat).

A skoro nie chcesz odpowiedzieć, to nie :P
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Moje dwa arty.

Post autor: eq2D »

Nie miałeś odbierać mnie tak poważnie. Nie - pisanie nie jest związane w żaden sposób ze szkołą, co zresztą widać ;-)
Obrazek
Awatar użytkownika
HooyRock
Student
Student
Posty: 57
Rejestracja: 26-12-2009, 23:59
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Moje dwa arty.

Post autor: HooyRock »

Nooo chyba znalazłem mój ulubiony kącik na Honmaru... Artykuły hehe.
Wspaniały tekst, chociaż można by go odrobinkę doszlifować. Winszuję na prawdę, widzę że kolega ma "dar pióra".
Bardzo chętnie poczytam inne dzieła kolegi. =]
Cheers!
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Moje dwa arty.

Post autor: eq2D »

Zatem zapraszam na weirdstuff.webatu.com. Tekstów już trochę napisałem, drużyna wspomagająca zasneła, apdejt strony może w przyszłym tygodniu (czasu brak!). No i dziękuję za słowa uznania :-)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zgłoszenia”