Kwonho: The Fist of Heroes

Wszystko co dotyczy bijatyk online, informacje o prowadzonych na Honmaru turniejach, aktualnych zapisach, platformach do gry w bijatyki online oraz wszelkie inne sprawy związane z 2D i 3D fighterami w sieci.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: Dumian »

W poprzednim moim poście nie wspomniałem nic o Hero Skill ale nie bez powodu. Zauważyłem, że lepsi gracze w ogóle tego nie stosują, ogólnie umownie jest to banowane a za używanie HS można wylecieć z pokoju, zostać wyzwanym od noobów i takie tam, więc nie polecam stosować tej przegiętej (chociaż po zablokowaniu bardzo karalnej) chyba najsilniejszej i zarazem najprostszej akcji pod jednym przyciskiem, która dodatkowo jest NC (jak wejdzie jeden hit to reszta jest już gwarantowana).
Ba Ji Quan (...) Chyba jedyna postać posiadająca just framy.
Na wyższym poziomie TKD też ma jednego :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: Action »

Dla tych, którzy jeszcze się do KwonHo nie przekonali ;)

KwonHo Combo Video (thx Mastachi)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: Dumian »

W powyższym filmiku nie ma akcji dla judo więc jak ktoś gra tym stylem niech sobie looknie to :)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: Dumian »

Najwyższa pora na newsa o KwonHo: klik

Jeśli ten temat będzie cieszył się jako taką popularnością a graczy przybędzie to może nawet pomyśli się o jakimś sub forum :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Zuum
Elite player
Elite player
Posty: 107
Rejestracja: 07-03-2007, 07:00
Lokalizacja: Radlin
Ogrywam: Tekken 6, Dead Nation
Kontakt:

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: Zuum »

Nie, no ja chyba zaraz padne... Judoka ma prawie infinite'a... nie wiem jakby to bylo ze sciana, ale bez od konca do konca pola areny moze robic takie cos... albo wykitujesz w powietrzu, albo zlecisz.. wybor nalezy do Ciebie :P
Obrazek
"bo helle są dla noobow i dla malo ambitnych" by Czit
Awatar użytkownika
Mastachi
Student
Student
Posty: 62
Rejestracja: 20-08-2007, 12:48
Lokalizacja: Z Wyspy Wikingów
Kontakt:

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: Mastachi »

To nie jest takie latwe. Po b,f+P+G trzeba idealnie wyczuc moment trafienia butem. Co online jest praktycznie niemozliwe. Podobnie z wybitka po b,f+P+G. Nigdy mi nie wyszla tak jak powinna :)
Awatar użytkownika
Argoh
Elite player
Elite player
Posty: 143
Rejestracja: 27-12-2006, 09:10
Lokalizacja: Słomniki

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: Argoh »

No cóż po wielu próbach (nie udanych) wkońcu ściągnołem tę gierke. Na początku myślałem że to będzie jakaś tandetna gra lecz okazała sie ona nawet ciekawą bijatyką :) dodatkowy + ta gra otrzymuje odemnie za tryb online. Grafika nawet wporzo (jak na bijatyki PC :P ), nawet duża paleta ciosów :] jedyny minus którego sie dopatrzyłem (nie jest zależny od samej gry) to poziom niektórych zawodnikółw :]. Ludze jak taki 12 levelowiec może zostać położony przez takiego 4lvl nooba jak ja :)
"Why don't you ask the kids at Tinamen Square?"
System of a Down

Game Master: Mag atakuje Gracza 1.
*Mag używa Fire Ball'a
Game Master: Mag zamienia Gracza 1 w popiół.
Gracz 2: No to teraz mamy Barbarzyńce instant...
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: Dumian »

Argoh pisze:Na początku myślałem że to będzie jakaś tandetna gra lecz okazała sie ona nawet ciekawą bijatyką
To tak samo jak ja, jednak samo to, że gierka trafiła na stronę dobrze o niej świadczy :]
Argoh pisze:Ludze jak taki 12 levelowiec może zostać położony przez takiego 4lvl nooba jak ja
Normalnie i to jest kolejny plus tej gry. Jeśli jesteś lepszy (lub lepiej kapisz :P ) to nawet z niższym levelem możesz spokojnie pokonać kogoś z wyższym :)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
danielmarley
Elite player
Elite player
Posty: 107
Rejestracja: 30-05-2007, 08:25
Lokalizacja: z rowca

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: danielmarley »

No miałem coś napisać o KwonHo, więc sie zbiorę i coś napiszę ;)

Ogólnie gra prezentuje się bardzo dobrze choć to beta wersja. Nie można się przyczepić do grafiki wszystko na dobrym poziomie , postacie są dobrze renderowane i detale jak zarys mięśni czy wygląd włosów są okej. Więc do grafiki sie nie dowalamy ...

Najważniejsza cześć bijatyki czyli system już wcześniej padały porównania do VF więc nie będę powtarzał co do asortymentu ciosów to mamy kombosy trochę juggli i trochę w systemie łapań (Judo) jednak nie jest to nawet poziom T3(jak na razie) miejmy nadziej, że przybędzie staffu po upgrade'dzie. Animacje ciosów prezentuje się dobrze dlatego bez problemu rozpoznamy kto walczy jakim stylem ... Jednak system kolizji jest nie dopracowany zdarzają się przeniknięcia, i dziwne błędy po niektórych ciosach, słaby tracking po SS co kończy się bezmyślnym pakowaniem ciosów w próżnię, brak ciosów z wyskoku o sory jest jeden but ... :P nie ma łapań z boków i z tyłu, do tego przegięty Hero skill który chyba miał urozmaicić bijatykę, a tylko przeszkadza o balansie postaci nie ma mowy....

Walcząc z innymi graczami lub wykonując misę treningowe (survival i wklepywanie odpowiednich kombinacji na czas) zdobywamy Exp który pozwala naszej postaci na lev upy od 10 lev dostajemy punkty do zwiększania siły naszych ciosów co prowadzi do kuriozalnych sytuacji gdzie jeden coś zabiera pół paska życia, za pieniądze kupujemy nowe szmaty i ciosy dla naszej postaci których oby przybywało :)

Z gry do się czerpać ogromną frajdę szczególne walki w teamach są interesujące hehe Jednak często zdarzają sie opóźnienia, lagi i gracze z 600 pingiem z Afryki ;) których radzę unikać. Najlepiej grać tylko z Europejczykami.

Gra jest na tyle dobra, że jeśli będzie się dalej rozwijać na pewno zyska rozgłos ...

Moja ocena to 7

Teraz już nie pozostał nic innego jak tylko szukanie nowych oponentów i zdobywanie exp :)
jah jah sweet light is shining in my heart ....
Awatar użytkownika
Argoh
Elite player
Elite player
Posty: 143
Rejestracja: 27-12-2006, 09:10
Lokalizacja: Słomniki

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: Argoh »

Mnie ta gra troche czasami śmieszy gdyż jescze wczoraj grałem z 8lvl MT (ja też gram MT) i stosowałem podstawy jak np. d+K,K albo d+K+G, b+K+G (takie sposoba na ludzi cały czas broniący MId i High) i np. P+K,K albo najprostsze Px4, K i ludzie latali... A goście patrzący na walke na chacie:
- holy shit!
-omg....
I ze mną bali sie grać :zalamany: :)
EDIT: Wypraszam sobie ja nie kapie :niepewny:

Action: Jaki z tego morał? Wbij na IRCa i zagraj z nami. :P
Ostatnio zmieniony 08-09-2007, 09:07 przez Argoh, łącznie zmieniany 2 razy.
"Why don't you ask the kids at Tinamen Square?"
System of a Down

Game Master: Mag atakuje Gracza 1.
*Mag używa Fire Ball'a
Game Master: Mag zamienia Gracza 1 w popiół.
Gracz 2: No to teraz mamy Barbarzyńce instant...
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: kemot722 »

Nie wiem czemu dochodzi u mnie zatracenia synchronizacji. Klawiatura przy tym przestaje współpracować z moją postacią, a potem albo mnie wywali na menu główne z zaleceniem sprawdzenia konfiguracji sieci albo migać zacznie ikonka [przekreślone dwa komputery]

Dopóki to nie wyskoczy gra mi nieźle choć nie wiem jeszcze co zrobić, że level był wyższy niż 1 :) Tutorial odwiedzam często, ale tam po przejściu pierwszych lekcji wyskakuje info, że mam "za niski level". Wracam do tych lekcji, przerabiam, może w końcu sie dowiem co dalej.

Grafika mi się podoba! Mogę sobie odpocząć od emulacji PS2 (Virtua Fighter 4 Evolution - 23 fps czy Tekken 4 30 fps i same włosy w powietrzu :) )

Dźwięk jest OK, ale muzyka w Tutorialu z czasem zaczyna mnie drażnić :( W kółko leci jeden kawałek.

Ciesze się, że myśląc o grze przez sieć w pecetową bijatykę 3D nie trzeba ograniczać wyboru do Virtua Fighter 2 :)
Awatar użytkownika
Argoh
Elite player
Elite player
Posty: 143
Rejestracja: 27-12-2006, 09:10
Lokalizacja: Słomniki

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: Argoh »

Jak mógłbym sie równać z wami o wielcy masterzy : Action, Dumian. :P
A co do lvl postaci przejdź 10 walk z dziadkiem i naciśnij cancel albo ok (lecz po ok jeżel przegrasz tracisz uzbierane pieniądze i exp.)
EDIT: I o co chodzi z tym np. master lvl 3?? Mam taki i nie wiem o co biega :|
"Why don't you ask the kids at Tinamen Square?"
System of a Down

Game Master: Mag atakuje Gracza 1.
*Mag używa Fire Ball'a
Game Master: Mag zamienia Gracza 1 w popiół.
Gracz 2: No to teraz mamy Barbarzyńce instant...
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: Action »

kemot722 pisze:Nie wiem czemu dochodzi u mnie zatracenia synchronizacji. Klawiatura przy tym przestaje współpracować z moją postacią, a potem albo mnie wywali na menu główne z zaleceniem sprawdzenia konfiguracji sieci albo migać zacznie ikonka [przekreślone dwa komputery]
To po prostu wina lagow :) najlepiej graj tylko z ludzmi z Europy.
kemot722 pisze:Dźwięk jest OK, ale muzyka w Tutorialu z czasem zaczyna mnie drażnić :( W kółko leci jeden kawałek.
zawsze mozesz zmienic muzyke w grze na swoja, po prostu podmien pliki w folderze "MUSIC" w katalogu docelowym KwonHo :P (format to .ogg)
Argoh pisze:Jak mógłbym sie równać z wami o wielcy masterzy : Action, Dumian.
Jaki tam ze mnie master, 10lvl dopiero xP
Argoh pisze:EDIT: I o co chodzi z tym np. master lvl 3?? Mam taki i nie wiem o co biega
Mi sie zdaje, ze to swego rodzaju "ratio" czyli stosunek wygranych walk do przegranych... or something :P
Awatar użytkownika
danielmarley
Elite player
Elite player
Posty: 107
Rejestracja: 30-05-2007, 08:25
Lokalizacja: z rowca

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: danielmarley »

EDIT: I o co chodzi z tym np. master lvl 3?? Mam taki i nie wiem o co biega


Mi sie zdaje, ze to swego rodzaju "ratio" czyli stosunek wygranych walk do przegranych... or something :P
Tak to chyba to bo nie trzeba mieć lev 20 by być hero lev 3 a jedynie mieć dużą skuteczność w walce z typami :)
jah jah sweet light is shining in my heart ....
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: kemot722 »

Dzięki za wsparcie :)

[ Dodano: 08-09-2007, 15:30 ]
Tragedia - ciągle przegrywam, bo mój bohater prawie nie reaguje na moje polecenia :(

pomocy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Online Battle Arena”