Kwonho: The Fist of Heroes

Wszystko co dotyczy bijatyk online, informacje o prowadzonych na Honmaru turniejach, aktualnych zapisach, platformach do gry w bijatyki online oraz wszelkie inne sprawy związane z 2D i 3D fighterami w sieci.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: Dismaster »

battle raper 2
To jakas zajebista gierka jest :D
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: kemot722 »

Właśnie instaluję koreańskie KwonHo z nadzieją, że mnie oczaruje jakąś nowością - no oczywiście nowością po za Jeet Kune Do między stylami, bo tego mi brakowało ;)

O tak... Z tego to wszystko zrozumiem
http://kwonho.hangame.com/
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: Arris »

taaa wiem dokladnie co sciagam ale wiem ze sa patche z cenzura...chyba :)
Awatar użytkownika
Krz
Beginner
Beginner
Posty: 6
Rejestracja: 03-11-2007, 13:49

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: Krz »

Jak się rejestrować jest opisane krok po kroku gdzieś na ourkwonho, skoro mnie się udało to znaczy, że nie ma w tym nic trudnego ;)
Co do samej gry - cóż, pełna wersja. To znaczy - więcej aren, więcej strojów, więcej ruchów, lepsze zbalansowanie stylów itp. Gra jest przeznaczona na rynek koreański a więc doświadczenie zdobywa się ze 3x wolniej niż w wersji z ijji a zaczyna się praktycznie bez niczego. Nie ma też żadnych skrótów klawiszowych, tylko P,K,G i jazda - takie też będzie Exiled Kwonho o ile ruszy.
Ponadto najlepiej zarejestrować się na okh i przeczytać/dołączyć do Gyma bo inaczej będzie baaardzo ciężko (niemożliwie ciężko) znaleźć kogoś spoza Korei do gry. No i trzeba uważać, nie używać naszego alfabetu przy nazywaniu pokoi, nie rozmawiać w lobby itp bo GM czuwają i banują ;)

To tyle o wersji koreańskiej, jak dla mnie to niestety za dużo problemów żeby grać... Dlatego czekam na zmartwychwstanie światowego Kwonho :)
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: kemot722 »

Krz pisze:Jak się rejestrować jest opisane krok po kroku gdzieś na ourkwonho, skoro mnie się udało to znaczy, że nie ma w tym nic trudnego ;)
Co do samej gry - cóż, pełna wersja. To znaczy - więcej aren, więcej strojów, więcej ruchów, lepsze zbalansowanie stylów itp. Gra jest przeznaczona na rynek koreański a więc doświadczenie zdobywa się ze 3x wolniej niż w wersji z ijji a zaczyna się praktycznie bez niczego. Nie ma też żadnych skrótów klawiszowych, tylko P,K,G i jazda - takie też będzie Exiled Kwonho o ile ruszy.
Ponadto najlepiej zarejestrować się na okh i przeczytać/dołączyć do Gyma bo inaczej będzie baaardzo ciężko (niemożliwie ciężko) znaleźć kogoś spoza Korei do gry. No i trzeba uważać, nie używać naszego alfabetu przy nazywaniu pokoi, nie rozmawiać w lobby itp bo GM czuwają i banują ;)

To tyle o wersji koreańskiej, jak dla mnie to niestety za dużo problemów żeby grać... Dlatego czekam na zmartwychwstanie światowego Kwonho :)
Chyba dam sobie spokój z "krzaczkowym" KwonHo i zaczekam bardziej światowe, czyli czytelne dla przeciętnego, znającego angielski, śmiertelnika ;)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2944
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: Dumian »

O ile takie się pojawi ;)
Póki co pozostaje nam trzymać kciuki za ludzi pracujących przy programie do emulacji serwera, oby się udało.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: Di »

Krz, w to można grać na jednym PC we dwóch? Jeśli tak, to kiedy rżniemy? W końcu zbijesz mnie w bitkę, a nie tylko w Pro Evo czy odmóżdżające UT :wstyd:
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: kemot722 »

To jest gra sieciowa i nie zauważyłem tam możliwości grania we dwóch/trzech/czterech przy jednym kompie.
Awatar użytkownika
Krz
Beginner
Beginner
Posty: 6
Rejestracja: 03-11-2007, 13:49

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: Krz »

Niestety nie ma takiej możliwości (a szkoda!), choć zapewne można załączyć grę na dwóch kompach jeżeli jest dostęp do netu - gdyż gra wymaga połączenia z serwerem. A jak wiemy, jedyny serv jak na razie to koreański :(

Choć Di, będąc zaprawionym w bojach konsolowcem nie tracisz zbyt wiele - KH to taki mocno uproszczony VF. Ale jednak było to jedyne warte uwagi mordolanie na PC + gra online która naprawdę była przyjemna (mimo wyzwisk latających na lewo i prawo jak się zbęckowało przeciwnika).
A zlałbym Cię z ogromną przyjemnością, za te lata upokorzeń w SC :cwaniak:

EDIT: Odmóżdżające UT?! Protestuję! Jeżeli UT jest odmóżdżające to po sesji w Tekkena ludzie stawaliby się glonami 8)
Tomcza$
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 26-03-2008, 22:36
Lokalizacja: Nisko

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: Tomcza$ »

A ja muszę powiedzieć że mam konto na koreańskim kwonho
Jeżeli chcecie mieć musicie zarejestrować na www.ourkwonho.com potem napisać PM do MedoBasha należy mu podać e-maila, Login jaki chcecie mieć i passy
To wszystko
Aha
tylko jak już będziecie grać to dam wam ostrzeżenie
nie piszcie nic na chacie w języku innym niż koreański albowiem grozi to banem

Jeżeli chcecie normalnie pograć (bo z ludźmi za bardzo nie pogracie powód : LAGI)
to napiszcie na gg 4615960

Myślę że choć troszkę pomogłem
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: kemot722 »

Tomcza$ pisze:napisać PM do MedoBasha należy mu podać e-maila, Login jaki chcecie mieć i passy
Ten koleś konta zakłada na koreańskim KwonHo? Na www.ourkwonho.com jestem już zajestrowany od dłuższego czasu.
Tomcza$ pisze:Jeżeli chcecie normalnie pograć (bo z ludźmi za bardzo nie pogracie powód : LAGI)
to napiszcie na gg 4615960
To akurat żadna sensacja. Możliwe, że spróbuję zagrać w "KwonHo: The OOS of Heroes" ;)
Awatar użytkownika
ryu116
Elite player
Elite player
Posty: 110
Rejestracja: 28-10-2007, 11:20

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: ryu116 »

Jak wróci to będzie świetnie ale jakoś nie brakuje mi tej gry bo miała dużo błędów i nie dociągnięć ale nie wiem jak teraz sprawa się trzyma bo w Koreańską wersję nie grałem
Zmieniło sie tam coś czy jest tak jak było ??
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: kemot722 »

ryu116 pisze:Jak wróci to będzie świetnie ale jakoś nie brakuje mi tej gry
Mnie też jej bardzo nie brakuje, bo OOS'y bardzo psuły przyjemność grania.

ryu116 pisze:Zmieniło sie tam coś czy jest tak jak było ??
Wiem, że wgrano jakieś nowe sztuki walki - mi wiadomo tylko o Jeet Kune Do ;)
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: Action »

kemot722 pisze:bo OOS'y bardzo psuły przyjemność grania
Nie zauważyłem :)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2944
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Kwonho: The Fist of Heroes

Post autor: Dumian »

No jest JKD, nowe itemy, stroje, areny, nowe ciosy, nowe właściwości starych ciosów itp.

Nie zgodzę się z tym, że gra miała dużo błędów i niedociągnięć, co najwyżej pare rzeczy do poprawki (w końcu mogliśmy grać tylko w wersje beta). Żadnych OOSów nie doświadczyłem, co najwyżej lagi lub opóźnienia (i to głównie w walkach teamowych 3vs3) ale wystarczyło pilnować pingów i ogólnie grać tylko z Europejczykami a było si. Czekam na wielki powrót Kwonho, obym sie kiedyś doczekał :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Online Battle Arena”