Odpowiedz do tematu
Kwonho: The Fist of Heroes
Autor Wiadomość
Dismaster 
Grand Master

Wysłany: 27-02-2008, 21:16   

Cytat:
battle raper 2

To jakas zajebista gierka jest :D

kemot722 
Grand Master
Cichy Obserwator :)

Wysłany: 27-02-2008, 22:44   

Właśnie instaluję koreańskie KwonHo z nadzieją, że mnie oczaruje jakąś nowością - no oczywiście nowością po za Jeet Kune Do między stylami, bo tego mi brakowało ;)

O tak... Z tego to wszystko zrozumiem
http://kwonho.hangame.com/

Arris 
Grand Master
beep!beep!

Wysłany: 28-02-2008, 14:59   

taaa wiem dokladnie co sciagam ale wiem ze sa patche z cenzura...chyba :)

Krz 
Beginner

Wysłany: 28-02-2008, 17:20   

Jak się rejestrować jest opisane krok po kroku gdzieś na ourkwonho, skoro mnie się udało to znaczy, że nie ma w tym nic trudnego ;)
Co do samej gry - cóż, pełna wersja. To znaczy - więcej aren, więcej strojów, więcej ruchów, lepsze zbalansowanie stylów itp. Gra jest przeznaczona na rynek koreański a więc doświadczenie zdobywa się ze 3x wolniej niż w wersji z ijji a zaczyna się praktycznie bez niczego. Nie ma też żadnych skrótów klawiszowych, tylko P,K,G i jazda - takie też będzie Exiled Kwonho o ile ruszy.
Ponadto najlepiej zarejestrować się na okh i przeczytać/dołączyć do Gyma bo inaczej będzie baaardzo ciężko (niemożliwie ciężko) znaleźć kogoś spoza Korei do gry. No i trzeba uważać, nie używać naszego alfabetu przy nazywaniu pokoi, nie rozmawiać w lobby itp bo GM czuwają i banują ;)

To tyle o wersji koreańskiej, jak dla mnie to niestety za dużo problemów żeby grać... Dlatego czekam na zmartwychwstanie światowego Kwonho :)

kemot722 
Grand Master

Wysłany: 28-02-2008, 22:30   

Krz napisał/a:
Jak się rejestrować jest opisane krok po kroku gdzieś na ourkwonho, skoro mnie się udało to znaczy, że nie ma w tym nic trudnego ;)
Co do samej gry - cóż, pełna wersja. To znaczy - więcej aren, więcej strojów, więcej ruchów, lepsze zbalansowanie stylów itp. Gra jest przeznaczona na rynek koreański a więc doświadczenie zdobywa się ze 3x wolniej niż w wersji z ijji a zaczyna się praktycznie bez niczego. Nie ma też żadnych skrótów klawiszowych, tylko P,K,G i jazda - takie też będzie Exiled Kwonho o ile ruszy.
Ponadto najlepiej zarejestrować się na okh i przeczytać/dołączyć do Gyma bo inaczej będzie baaardzo ciężko (niemożliwie ciężko) znaleźć kogoś spoza Korei do gry. No i trzeba uważać, nie używać naszego alfabetu przy nazywaniu pokoi, nie rozmawiać w lobby itp bo GM czuwają i banują ;)

To tyle o wersji koreańskiej, jak dla mnie to niestety za dużo problemów żeby grać... Dlatego czekam na zmartwychwstanie światowego Kwonho :)

Chyba dam sobie spokój z "krzaczkowym" KwonHo i zaczekam bardziej światowe, czyli czytelne dla przeciętnego, znającego angielski, śmiertelnika ;)

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 28-02-2008, 22:42   

O ile takie się pojawi ;)
Póki co pozostaje nam trzymać kciuki za ludzi pracujących przy programie do emulacji serwera, oby się udało.
Kaillera P2P Client

Di 
Grand Master

Wysłany: 29-02-2008, 00:00   

Krz, w to można grać na jednym PC we dwóch? Jeśli tak, to kiedy rżniemy? W końcu zbijesz mnie w bitkę, a nie tylko w Pro Evo czy odmóżdżające UT :wstyd:

kemot722 
Grand Master

Wysłany: 29-02-2008, 11:25   

To jest gra sieciowa i nie zauważyłem tam możliwości grania we dwóch/trzech/czterech przy jednym kompie.

Krz 
Beginner

Wysłany: 29-02-2008, 18:13   

Niestety nie ma takiej możliwości (a szkoda!), choć zapewne można załączyć grę na dwóch kompach jeżeli jest dostęp do netu - gdyż gra wymaga połączenia z serwerem. A jak wiemy, jedyny serv jak na razie to koreański :(

Choć Di, będąc zaprawionym w bojach konsolowcem nie tracisz zbyt wiele - KH to taki mocno uproszczony VF. Ale jednak było to jedyne warte uwagi mordolanie na PC + gra online która naprawdę była przyjemna (mimo wyzwisk latających na lewo i prawo jak się zbęckowało przeciwnika).
A zlałbym Cię z ogromną przyjemnością, za te lata upokorzeń w SC :cwaniak:

EDIT: Odmóżdżające UT?! Protestuję! Jeżeli UT jest odmóżdżające to po sesji w Tekkena ludzie stawaliby się glonami 8)

Tomcza$ 
Użytkownik

Wysłany: 26-03-2008, 22:47   

A ja muszę powiedzieć że mam konto na koreańskim kwonho
Jeżeli chcecie mieć musicie zarejestrować na www.ourkwonho.com potem napisać PM do MedoBasha należy mu podać e-maila, Login jaki chcecie mieć i passy
To wszystko
Aha
tylko jak już będziecie grać to dam wam ostrzeżenie
nie piszcie nic na chacie w języku innym niż koreański albowiem grozi to banem

Jeżeli chcecie normalnie pograć (bo z ludźmi za bardzo nie pogracie powód : LAGI)
to napiszcie na gg 4615960

Myślę że choć troszkę pomogłem

kemot722 
Grand Master

Wysłany: 26-03-2008, 23:34   

Tomcza$ napisał/a:
napisać PM do MedoBasha należy mu podać e-maila, Login jaki chcecie mieć i passy

Ten koleś konta zakłada na koreańskim KwonHo? Na www.ourkwonho.com jestem już zajestrowany od dłuższego czasu.

Tomcza$ napisał/a:
Jeżeli chcecie normalnie pograć (bo z ludźmi za bardzo nie pogracie powód : LAGI)
to napiszcie na gg 4615960

To akurat żadna sensacja. Możliwe, że spróbuję zagrać w "KwonHo: The OOS of Heroes" ;)

ryu116 
Elite player

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 29-03-2008, 12:35   

Jak wróci to będzie świetnie ale jakoś nie brakuje mi tej gry bo miała dużo błędów i nie dociągnięć ale nie wiem jak teraz sprawa się trzyma bo w Koreańską wersję nie grałem
Zmieniło sie tam coś czy jest tak jak było ??

kemot722 
Grand Master

Wysłany: 29-03-2008, 15:57   

ryu116 napisał/a:
Jak wróci to będzie świetnie ale jakoś nie brakuje mi tej gry

Mnie też jej bardzo nie brakuje, bo OOS'y bardzo psuły przyjemność grania.

ryu116 napisał/a:
Zmieniło sie tam coś czy jest tak jak było ??

Wiem, że wgrano jakieś nowe sztuki walki - mi wiadomo tylko o Jeet Kune Do ;)

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 29-03-2008, 16:04   

kemot722 napisał/a:
bo OOS'y bardzo psuły przyjemność grania

Nie zauważyłem :)

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 29-03-2008, 16:13   

No jest JKD, nowe itemy, stroje, areny, nowe ciosy, nowe właściwości starych ciosów itp.

Nie zgodzę się z tym, że gra miała dużo błędów i niedociągnięć, co najwyżej pare rzeczy do poprawki (w końcu mogliśmy grać tylko w wersje beta). Żadnych OOSów nie doświadczyłem, co najwyżej lagi lub opóźnienia (i to głównie w walkach teamowych 3vs3) ale wystarczyło pilnować pingów i ogólnie grać tylko z Europejczykami a było si. Czekam na wielki powrót Kwonho, obym sie kiedyś doczekał :P
Kaillera P2P Client