Odpowiedz do tematu
Kandydaci na rodzyna miesiaca :D

Kto wg ciebie jest rodzynem miesiaca ? :D
Kandydat nr 1
11%
 11%  [ 8 ]
Kandydat nr 2
5%
 5%  [ 4 ]
Kandydat nr 3
8%
 8%  [ 6 ]
Kandydat nr 4
74%
 74%  [ 52 ]
Głosowań: 70
Wszystkich Głosów: 70

Autor Wiadomość
Frizen 
Grand Master

PSN ID: XFrizenX
Wysłany: 19-02-2007, 17:53   Kandydaci na rodzyna miesiaca :D

Kandydat nr 1.
Cytat:
musze z przykroscia z twierdzic ze to co sie dzis stalo to wielkie zniewazenie turnieju honmaru i mnie. mianowice yoshi i undeadslayer scisle ze soba wspolpracuja, malo tego te podle obwiesie maja ustawione kombosy( to niemozliwe zeby obydwaj robili takie dlugie kombosy i zawsze im sie udawalo). Dumian wywal tych oszustow!!!!

Kandydat nr 2.
Cytat:
nowy jestem ale powiem tak mnie denerwują tacy ludzie jak np: masta czy inny bot zaprogramuje sobie w głowie jakąś kombinacje combo juggli i uporem maniaka ją wystukuje osobiście nie widze w tym nic godnego pochwały niedźwiedzia nauczono tańczyć ,słonia jeździć na rowerze a małpę języka migowego,a taki chodzący plugin nauczył się wyżywać na padzie ,tacy goście nie myślą nie kalkulują.Oni nawet ie muszą patrzeć na przeciwnika i w tym są jak ludzie co pierwszy raz do tekkena usiedli.
Czysto teoretycznie:gdyby dodano nową postać dla nikogo nieznaną i zagrał taki bot z niezłym i myślącym graczem to dupa w szafie bot wykazuje się inteligencją korniszona.

Ludzie często mylą i nazywają takich gości "dobrymi" ja mówię że oni są "skuteczni" a to wielka różnica.

Kombinacja,choć nie wiem jak skuteczna zawsze pozostanie tylko bezmyślną kombinacją.

Kandydat nr 3 :D
Cytat:
Podły bydlak i szowinistyczna świnka PIGI :P . Faka maka ja pierdole. Umdol sie. Your face is like a piece of shit you fucking son of a bitch. It was chase. :padam: To tyle z mojej strony gburze.Bo to tak czas tutaj mija!! smakujesz jak fanta z miekkiego kija!! Tylko jeden dla koleżkow środkowy palec przecierz znasz ten rebus!! "Się prostuj, zdejmij bryle, wyłącz monitor! Z taką ekipą masz rymy jak wiersze z Cogito. Gardzisz ulicą? No pewnie!Jak twoim jedynym osiedlem jest ten pierdolony serwer! Pierdolę trueschool i yo,
freestylowców śpiących z komputerem w łóżku."

PS: Jestem świadomy tego iż dostane WARNA, a być moze i BANana !! Ale ja musiałem bardzo musiałem bo nie boje sie i nie dam sobie w kasze dmuchac :cwaniak: :cwaniak:

Kandydat nr 4 :D (moj favoryt :cwaniak: )
Cytat:
Witam mam pytanie czy ktoś ma własne komba w tekkenie 3 ja mam. :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:
JinKazama jak by co to muj nick jesli jakies pytania dotyczace coma dla Jina to domnie a innych nieznam combow ale ja mam taki kombo
Combo moje wlasne do Jina

b,f,RP,LP,d(x2)D/FRK,LKRK - to kombo idzie tak hak hak hak w góre hak hak hak w góre noga w góree i w dół przewrotka :D
No i to wszysko na temat mojego comba dla Jina :D

Zapraszam do glosowania :]

Pitrex 
Master

GamerTag: PitrexoPL
Wysłany: 19-02-2007, 17:59   

UltraKnight, widze że Ci się nudzi ale tak trzymaj topik jest :super: kandydat 4-ty zabija :D

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P

Emu 
Master of the Shakers

Wysłany: 19-02-2007, 18:08   

Tak, oto co nuda robi z człowiekiem ;)

Trudny wybór. Po długich rozmyślaniach nad kandydatem nr 1 i kandydatem nr 4, wybieram... numer cztery :D

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 19-02-2007, 18:15   

Oczywiście, że 'Hak, hak, hak, hak [kapitan hak? yarrr!] w góre i w dół, przewrotka' rlz! mi to brzmi jak aerobik :D Od jutra bede ćwiczył :padam:

eq2D 
Friend

Pomogła: 6 razy
Wysłany: 19-02-2007, 18:19   

numer 4... choć wczoraj na ircu był podobny przestrzał :D Zapomniałem skopiować...

"to kombo idzie tak hak hak hak w góre hak hak hak w góre noga w góree i w dół przewrotka :D "

Nie wierzę, że on mógł to z powagą pisać.

K' 
Support

PSN ID: The_K_slash
P2P Mode: Host & Client
Wysłany: 19-02-2007, 18:29   

Chociaż sam wybrałem kandyda nr 4 to apeluję o oddanie głosów również na nr 1,2 i 3
- chłopaki również pragną byc docenieni :P

Frizen 
Grand Master

Wysłany: 19-02-2007, 18:51   

Fak rozpracowaliscie mnie :P . Ale komu sie nie nudzi :p. A tak wogle to mi kolo nosa skacze 6-letnia siostra po krzesle bo tak namietnie mashuje :/ . Kurde wezcie mnie trzymajcie... a jak miodnie gra sie na jej padzie mowie wam :D .

Oen 
Friend

Wysłany: 19-02-2007, 19:07   

A ja jako jedyny chyba zaglosowalem na 3 xp Dlaczego? Bo jestem inny XD A tak na serio to chociaz kandydat nr 4 naprawde mocno zarulezowal to pamietajcie, ze kazdy kiedys byl noobem i moze nie kazdy to tak ewidentnie pokazywal to jednak od czegos sie zaczyna, nr 1 to tez zwykly noobek co nie ma pojecia o grze i szuka przyczyn swoich przegranych w chetach, dlatego tez wachalem sie miedzy 2 a 3 i postawilem jednak na wieksza glupote i zdolnosc freestylowania XD

BTW Fajny temat ale troche martwi fakt, ze sie takich typkow coraz wiecej pojawia :niepewny:

K' 
Support

PSN ID: The_K_slash
P2P Mode: Host & Client
Wysłany: 19-02-2007, 19:11   

UltraKnight tak się skałada, że ja też mam 6-letnią siostrę :P Gdybyś widział jak ona mashuje ;) Pamiętam jak z rok temu rozwaliła paru moich kumpli w Soul Calibura 3 (naprawde wychodzi jej mashowanie Seoung-miną :hyhy: ). Gdy ja z nią wygrałem niezapomnę jak potem krzyczała do mnie, że: ,,Nie tak się umawialiśmy" :D

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 19-02-2007, 19:29   

eq2D napisał/a:
choć wczoraj na ircu był podobny przestrzał

Czyżbym to przegapił? :P

Oen napisał/a:
Bo jestem inny XD

Uważaj na Men in Black :P

<(^_^<) (>^_^)> ^('_')^ <('_'<) (>'_')> - ten aerobik co podał GaiJin (rodzyn nr4) jest naprawde świetny :D Szczerze polecam :super:

Frizen 
Grand Master

Wysłany: 19-02-2007, 19:33   

K' napisał/a:
UltraKnight tak się skałada, że ja też mam 6-letnią siostrę :P Gdybyś widział jak ona mashuje ;) Pamiętam jak z rok temu rozwaliła paru moich kumpli w Soul Calibura 3 (naprawde wychodzi jej mashowanie Seoung-miną :hyhy: ). Gdy ja z nią wygrałem niezapomnę jak potem krzyczała do mnie, że: ,,Nie tak się umawialiśmy" :D

Boze nie moge ja mam IDENTYCZNA sytuacje tez walczy se Seung-mina w Soula :D . A mnie prosi przy wyniku 15:0 - prosie daj mi wygrac ;p. i tera ryczy bo wyszla z vs :P
Koniec offtopa :]

eq2D 
Friend

Pomogła: 6 razy
Wysłany: 19-02-2007, 19:49   

Action napisał/a:
Czyżbym to przegapił? :P

Spałeś już jak zabity :D

Dados 
Master of the Shakers

Wysłany: 19-02-2007, 20:47   

No nr 4 wymiata :rotfl: Czekam na kolejne komba tego pana :rotfl: