Czy KingKY kapi ??

Trafiają tu tematy stare, zdublowane, łamiące regulamin i wszystkie inne, które nie kwalifikują się do przebywania na forum.

Moderator: ModTeam

Czy ja rawr kapie rawr grrrr ??

tak
7
78%
nie
2
22%
 
Liczba głosów: 9

Awatar użytkownika
KingKY
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Czy KingKY kapi ??

Post autor: KingKY »

Dzisiaj o 2 : 20 zostałem brutalnie oskarżony przez gracza X o kape po wygranej walce.
Ja natomiast uważam to za absurd, zaznacze ze gram wyłacznie kingiem (postac klasy b/c w top tier list).

Głosujcie !!!!! komentarze mile widziane. :)

EDIT:
King jest postacia takiej klasy, iz nie da sie nim kapic. Bardzo staram sie reprezentować wysoki poziom gry, i zabolalo mnie futro i zadrżał ogon gdy usłyszalem tego typu słowa: "kingky - kapisz".

Ps. futro nie boli przewaznie, ale mnie akurat tak :P
Ostatnio zmieniony 24-02-2007, 01:38 przez KingKY, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekKING SAYS:"DAMN, RAWR IS JUST TOO GOOD !"Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Czy KingKY kapi ??

Post autor: Yamada »

Każdą postacią da się kapić.
Obrazek
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Czy KingKY kapi ??

Post autor: Ren »

KingKY pisze: King jest postacia takiej klasy, iz nie da sie nim kapic. Bardzo staram sie reprezentować wysoki poziom gry, i zabolalo mnie futro i zadrżał ogon gdy usłyszalem tego typu słowa: "kingky - kapisz".

Ps. futro nie boli przewaznie, ale mnie akurat tak :P
tak jak napisal Yamada: każdą postacią można kapić nie ważne czy jest klasy A,B,C czy jakie tam jeszcze sobie wymyslisz....

Kingky - kapisz :D
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Czy KingKY kapi ??

Post autor: AK »

hmm temat bez sensu...
uwazam ze kapisz na hop kick na maxa...
mi nic nie zazucisz teraz bo ja nie kapie wogule juz ładny kawałek czasu :P Ci co ze mna grają(raz na miesiac:P) to wiedza o tym :P
i nie pisz ze co masz robic na to jak ja robie to czy ktos robi to czy tamto(pieknie napisane ale juz troche pozno i nie myśle :D)...ze to niby wymówka na to ze naduzywasz na maxa hop kick...to jest własnie kapa:P
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Czy KingKY kapi ??

Post autor: Oen »

Dzizas...to moze zaraz kazdy zacznie zakladac temat "Czy ja kapie?", "Czy jestem fajny?", "Czy Oen jest boski? (oczywiscie, ze tak xp)" itp.
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Czy KingKY kapi ??

Post autor: Nadine »

nic ze w koszu ale musze to napisac... KingKY niestety kapisz i to masakrycznie
Awatar użytkownika
Żółw
Master
Master
Posty: 243
Rejestracja: 24-02-2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czy KingKY kapi ??

Post autor: Żółw »

Adriankiller pisze:kapisz na hop kick na maxa
To tak jakbym napisał, że ty kapisz ewgfem Jina :lol:
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Czy KingKY kapi ??

Post autor: luc_october »

Yamada pisze:Każdą postacią da się kapić.

true. nistety sorki KingKY :) może ostatnio nie tak jak kiedyś na pocieszenie dodam.
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Czy KingKY kapi ??

Post autor: Nadine »

oj KingKY, co do kapy to popieram przedmówców... walisz maxymalna kapuche :znudzony: a czy postac jaka jest King i kapa wylkuczaja sie? :zdziwko: , to jest jakas nowa zaleznosc w tekkenie? nie wiedzialam o tym :zdziwko: ... czyli kapiasty king to cud! no wes sie zastanow nad zdaniem: "Kapic mozna tylko topem." :rotfl: no wes mnie nie rozwalaj :rotfl: (niech ktos zarzuci fachowa definicje kapy) bo KingKY widocznie nadal nie potrafi pojac zjawiska kapy... i wszyscy kapia tylko nie Ty... kolejne, jak sam mowisz ze king jest "postacia slabej kategorii i ciezko nim cokolwiek ugrac" to po cholere sie nim meczysz? wes se topa i wal kape topem, bo wtedy bedziesz usparawiedliwiony, bo przeciez topem mozna kapic :P Osobiscie nie mam nic do tego ze ktos kapi... no bo skoro jest okazja to niby czemu nie? no ale bys sie przyznal ze kapisz i po sprawie a nie sie bezczelnie wypierasz, bo w takim momencie stawiasz sie w nieciekawym swietle, i wychodzisz niewiadomo na kogo... kapa to jedna z taktyk gry (mozna grac efektownie albo efektywnie) :D

PS mi tez KingKY wmawia to ze sie schylam nalogowo, widocznie taka sobie przyjol wersje na tuszowanie kapy
PS2 KingKY wstydz sie tego ze bezczelnie sie wypierasz kapy... aha i wes sie nie zachowuj jak bys byl conajmniej mistrzem Polski w tekkena "gram dla winsow, jaki to ja dobry, itp..." popadasz w samozachwyt
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Czy KingKY kapi ??

Post autor: luc_october »

KingKY pisze: Co do Ciebie luc, JESLI wg Ciebie ja kapie, to Ty rowniez, Twoja anna czy gjack to same sprawdzone ciosy najlepsze z najlepszych.

buhahahahha. nie dość że tutaj trafiłeś to jeszcze chyba do rodzynów chcesz się załapać.
gunjackiem oczywiście że kapię. jestem nim słabo ograny. wybieram go raczej dla jaj, albo jak gram ze słabym przeciwnikiem. przecież nie będę grał z tobą xiaoyu, bo byś znowu temat założył na forum :D
a co do anki to jadę praktycznie całym command listem i jakoś nigdy nie słyszałem żebym kapił a raczej słyszałem że mam najlepszą ankę dotychczas jaką widzieli. podobnie tyczy się boba i xiao.

przedewszystkim zrozum że dużo ludzi kapi. ja też. jak gram na turze albo dla zwały powtarzam 1/2 ciosy. raz na parę walk moża się pobawić. fajnie jakbyś zrozumiał pojęcie sparing, bo kijowo się gra z kimś kogo ulubioną kombinacją w tk jest b,b, SS i ciosanie po 3 chwyty na rundę. zostaw sobie kapustę na turniej i przedewszystkim tak się nie upieraj, bo się lolujesz coraz bardziej.
Awatar użytkownika
KingKY
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Czy KingKY kapi ??

Post autor: KingKY »

o mada faka pierdolaka, co za ludzie

Oczywiscie ze wyklucza sie kapa slabymi postaciami, jest ona totalnie nieskuteczna.
Teraz juz wiesz ze istnieje taka zaleznosc.

Dlaczego gram kingiem ? dlaczego sie nim mecze ? poniewaz lubie wrestling, i koty.

Wg Ciebie nadine, nie powinienem karac na bloku oraz punishowac schylajaych ? to co ja mam robic, podskoki ?. Co wy macie nasrane w glowie.

Dismaster tez wielki medrzec, a z jego wypowiedzi nic nie wynika, no moze poza "kapisz, ale nic wiecej nie bede tlumaczyc bo nie zrozumiesz".

Nie zachowuje sie jak bym byl mistrzem polski, co z tego co powiedzialem niby na to wskazuje ?

Dlatego ze gram dla winsow popadam w samozachowyt ? chyba za duzo imprez sie odbija na Twoim mysleniu.

ps. schylasz sie nalogowo, i grasz atakiem, co jest mizerna taktyka i przez co latwo Cie poknonac.


EDIT
LOLUJE ? powiem Ci ze anna to zadkosc na honmaru wiec male mamy porownanie, a co do calej commandlisty to cos tu nie gra, jak gramy to uzywasz UF4, zagadywanki po d4,1 oraz 10 string hity. to chyba wszstko
no i czasem dfdf1. Generalnie anna jest topiasta.
Ostatnio zmieniony 24-02-2007, 18:23 przez KingKY, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekKING SAYS:"DAMN, RAWR IS JUST TOO GOOD !"Obrazek
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Czy KingKY kapi ??

Post autor: Nadine »

nie poprostu mam dosyc jak mi wysadzasz przez cala runde z bara!! i to moze nie kapa? a o hopie juz nie wspominam bo zalosny... kingky do cholery nie mam nic do twojej kapy, kazdy kapi jak umie no ale sa pewne granice zdrowej kapy ktore najwidoczniej przekroczyles i wkoncu zaczeto o tym mowic... wbrew pozorom kapa to nie jakis wstyd... pogodź sie ze swoja kapą albo zmien styl gry... i kapa zniknie :P

bynajmniej gram jak gram i sie tak nie wynosze z tym jak ty... no ale zeby bylo jasne... do ciebie nic nie mam... nie chce zadnej wojny... chcesz cos jeszcze to dawaj na gg, bo znowu ktos mi wyskoczy ze spamuje itp
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Czy KingKY kapi ??

Post autor: Pitrex »

Eh KingKY tu chodzi o to żeby na sparach grać sparowo a nie turniejowo ty poprostu na każdym sparze ze mną grasz turniejowo i dlatego czasami mówię że kapisz ;) ja się przyznaje turniejowo gram kapą (Law,Jin) a na sparach ? ile razy wybieram Mokujina :D
jeżeli chodzi o kinga to na serio sparowo np. graj Jinem,Heniem itp. a po prostu Kinga zostaw sobie na Turniej i wtedy możesz każdego zaskoczyć to raz a dwa nikt nie powie Ci że kapisz ;) no to tyle odemnie :D
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Czy KingKY kapi ??

Post autor: luc_october »

KingKY pisze: LOLUJE ? powiem Ci ze anna to zadkosc na honmaru wiec male mamy porownanie, a co do calej commandlisty to cos tu nie gra, jak gramy to uzywasz UF4, zagadywanki po d4,1 oraz 10 string hity. to chyba wszstko
no i czasem dfdf1. Generalnie anna jest topiasta.

buhahahahahah. anka top. uwaga zapowiada się ankieta "czy anka jest przegięta?" problem w tym że ty nawet nie rozróżniasz tego co ja robię. po 1. masz za małe pojęcie o tej grze. 2. patrzysz na swoją postać podczas walki. duża część graczy tak gra. przyznam że ani razu nie użyłem 10 hita anką od kilku lat. nie robię zgadywanki po d+4,1 bo jest za wolna, więc może ci się wydawać że robię to samo :) jak już napisałem to samo mówią o moim bobie czy xiao. że poprostu fajnie gram/zajebiście itp. chociaż wygrywam nikt mi nie pisze że kapię.

wracając bardziej do tematu. z rozmowy poprostu wynika że masz taki charakter i nie dasz sobie "wmówić" hehe. :D
niektórzy poprostu tak mają.
Ostatnio zmieniony 24-02-2007, 18:22 przez luc_october, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KingKY
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Czy KingKY kapi ??

Post autor: KingKY »

Anna ma topiaste predyspozycje, a co do 10 hita, mialem na mysli tego stringa z dwoma wyjsciami.
ObrazekKING SAYS:"DAMN, RAWR IS JUST TOO GOOD !"Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Kosz”