Skuteczna kapa czy efektowna porazka ?

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Skuteczna kapa czy efektowna porazka ?

Post autor: KRELIAN »

co by unikac tematow pokroju zalozonego wczoraj przez KingKy pomyslalem ze warto by zalozyc temat ogolny poswiecony stylowi gry ktory preferujecie w tekkenie. temat tak stary jak pierwsze turnieje w ta gre gdzie dochodzilo nawet do powstawania odrebnych teamow jak np. Kapucha Team Jelenia Gora :)

nazwa tematu moze nie do konca trafna bo przeciez mozna pogodzic ladne granie z efektywnoscia, ale z tego co widze chociazby po turniejach to drugie zdecydowanie bierze gore w sytuacjach kryzysowych :P

no ale do rzeczy. jaki styl gry preferujecie? ktory sprawia wam wiecej radosci? z ktorego czerpiecie wieksza przyjemnosc? wolicie isc po najmniejszej lini oporu uczac sie przede wszystkim grac tierami bezbolesnie (czy jednak aby na pewno?) miazdzac przeciwnika czy tez kierujecie sie wlasnymi preferencjami/ stylem gry danego fightera ktory wam pasi nie sugerujac sie lista topow? wezcie tu tez pod uwage fakt ze kazdym da sie zdecydowanie kapic jesli wyczai sie patent dlatego tez napiszcie w jakich sytuacjach sie to wam zdarza (o ile w ogole)

z drugiej strony jaki macie stosunek do danej postaci i osoby ja prowadzacej - co was najbardziej irytuje a w jakich przypadkach gra z dana osoba sprawia wam przyjemnosc? :)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Skuteczna kapa czy efektowna porazka ?

Post autor: Frizen »

Dobra no to zaczynam ;).
Ja jak kazdy kto mnie zna wie gram glownie jinem... ale najlepsze jest to ze na poczatku nawet nie wiedzialem ze jest on topem :] . Styl gry... hmm nie opieralem sie na zadnych tutorialach jesli wogle sa (a pewnie tak :P) tylko wypracowalem sobie wlasna technike ale odziwo wydaje mi sie ze jest ona dosc popularna :zdziwko: . Moja druga postacia jest powszechnie znienawidzona xiao ^^. Jednak nie poswiecam jej duzo czasu bo i tak wiem ze jinem zawsze bedzie mi lepiej szla gra niz ta dziewczynka :oczami: No ale jesli sie trafi jakis koles co sobie wypracowal styl "anty-jinowki" no to zaczynam kombinowac postaciami :P. No w koncu 3 postacia (no wiecej juz chyba nie bede wymieniac :| ) jest Heniek :) Najbardziej nie lubie jak przeciwnik gra Ogorkiem :D (patrz. warzywo Adriankillera :zdegustowany: )Jakos xiao ani jakies edki mi nie podpadly ...
Czekam az mi ktos zacznie wytykac moje bledy Jinem bo cos ich nie moge znalesc :zdziwko:
Aha i jeszcze 1 - czy ja kapie ? :D
PzDr
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Skuteczna kapa czy efektowna porazka ?

Post autor: Wawrzyn »

Na sparingach można sobie grać efektownie(lub z przeciwnikiem ktory jest o klase slabszy)ale na turnieju kazdy bez wyjatku kapi i taka jest prawda :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Skuteczna kapa czy efektowna porazka ?

Post autor: AK »

UltraKnight pisze:Najbardziej nie lubie jak przeciwnik gra Ogorkiem :D (patrz. warzywo Adriankillera :zdegustowany: )
coście sie przyjebali moje do mojego ogorka:P zagrąłem nim ze dwa razy a piszecie tak jak bym nim grał ciagle...napisał byś ze chciał byś takie akcje robić jak ja jinem a nie mi z ogrem wyskakujesz :P co prawda zajałem nim 3 miejsce w turze ale jinem w duzo lepiej obstawionym zajalem 4-5 więc myśle ze jednak nim wiecej zdzialam :] :P :zdegustowany:
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Skuteczna kapa czy efektowna porazka ?

Post autor: Yamada »

Jak robisz takie same akcje jak kiedyś to w sumie nie masz czym się jarać:P.

Zreszą Schemat jest najnudniejszą postacią w grze. Idealna postać dla mośków którym sie nie chce myślec i jadą kapą z dasha;).

Nie wiesz co robic - rob elektrona rotfl:P
Obrazek
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Skuteczna kapa czy efektowna porazka ?

Post autor: Frizen »

Yamada od naszego ostatniego (i jedynego :D) spara minelo troche czasu :luka:
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Skuteczna kapa czy efektowna porazka ?

Post autor: Pitrex »

ja np. na każdym sparze "próbuje" grać efektownie ale jeżeli ktoś zaczyna kapić to niech nie ma później do mnie pretensji że grałem Pawłem ;) a na turniejach kapie to fakt :D takie jest moje zdanie....
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Skuteczna kapa czy efektowna porazka ?

Post autor: Ren »

ja grę w tekkena traktuję jak zabawę.

Eddym staram się non stop mieszać, wymieniać, stosować ciekawe zagrania czy patenty (techtrapy rlz). Gram ofensywnie i nie przejmuje się porażkami bo liczy sie FUN! :)
Awatar użytkownika
KingKY
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Skuteczna kapa czy efektowna porazka ?

Post autor: KingKY »

zaraz mi mocz pocieknie po nogach z zachwytu, ech Ren ty ideale ! :padam:
ObrazekKING SAYS:"DAMN, RAWR IS JUST TOO GOOD !"Obrazek
Awatar użytkownika
Żółw
Master
Master
Posty: 243
Rejestracja: 24-02-2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skuteczna kapa czy efektowna porazka ?

Post autor: Żółw »

Ja sparingi gram (a przynajmniej staram się grać :oczami: ) spontanicznie, dla przyjemności...
Na turniejach wiadomo, że każdy chce wygrać za wszelką cene... Bo Tekken to taka gra - kapisz albo przegrywasz :cwaniak:
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Skuteczna kapa czy efektowna porazka ?

Post autor: AK »

Yamada pisze:Jak robisz takie same akcje jak kiedyś to w sumie nie masz czym się jarać:P.

Zreszą Schemat jest najnudniejszą postacią w grze. Idealna postać dla mośków którym sie nie chce myślec i jadą kapą z dasha;)
co za bzdura...chyba nie widziales jak ja gram...na temat mojej gry to moga sie wypowiadac Ci co ze mna grali ostatnio a nie Ty(dawno i nie prawda)
nie drazmu juztego tutaj...chcesz zobaczyc zagraj ze mna...dzisiaj Pitrexowi pokazałem jak teraz gram ;) a grałem z nim mniej wiecej wtedy co i z Toba...
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Skuteczna kapa czy efektowna porazka ?

Post autor: Pitrex »

Adriankiller pisze: co za bzdura...chyba nie widziales jak ja gram...na temat mojej gry to moga sie wypowiadac Ci co ze mna grali ostatnio a nie Ty(dawno i nie prawda)
nie drazmu juztego tutaj...chcesz zobaczyc zagraj ze mna...dzisiaj Pitrexowi pokazałem jak teraz gram ;) a grałem z nim mniej wiecej wtedy co i z Toba...
W tej sytuacji popieram Adrianakillera bo graliśmy dzisiaj i muszę przyznać jego Jin to miód w porównaniu do tego Jina parę miechów temu, więc naprawdę ludzie jak już coś piszecie to z sensem ;)

ps.
Jak robisz takie same akcje jak kiedyś to w sumie nie masz czym się jarać:P.
Yamada a widziałeś w ogóle jego dashe że tak jego grę oceniasz :P ?
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Skuteczna kapa czy efektowna porazka ?

Post autor: Yamada »

O jezu ludzie nauczcie się czytać ze zrozumieniem
Jak robisz takie same akcje jak kiedyś to w sumie nie masz czym się jarać:P.
a co do reszty to jest moje zdanie do którego mam prawo więc stfu

Dla mnie każdy jin to ten sam schemat, te same loterie, to samo wszystko. Taki typowy idealny bezstresowy turniejowy pokemon:).

I ja jestem zdrowy, bo mnie ilosc dashy na sec nie podnieca:P

...powiedzial maniak jrpg ;p
Morda:P
maniak jrpg czyli osoba o wysokim ilorazie IQ i wiedzaca co dobre :> (wyjatek pare pał z k-ff)
tak tak tak attack attack potion ;p
we will see soon :>
poszli z mojego posta:P
ja tu chwale dobry gust, popieram nielubienie Dzina i innych mishimowatych ogniw z teorii darwina a Ty taki? <FOCH>!!
Sami widzicie co jrpgi robia z ludzmi xp
jak to powiedziano wyzej: morda
;<
rotfl :rotfl: (Yamada sorry za spam :P )
a jRPG rlz :hyhy:
Ostatnio zmieniony 24-02-2007, 23:57 przez Yamada, łącznie zmieniany 9 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Skuteczna kapa czy efektowna porazka ?

Post autor: vho »

Ja jestem za efektowną (przy okazji może być skuteczna, ale grunt, żeby ładnie :P ) grą & robieniem trudnych rzeczy; to sprawia najwięcej przyjemności zwyczajnie. Przykład? Chocby EWGF po CH df+2 Kaza all the way, jak wybije, to raz, że satysfakcja ogromna & wielkie "łaaaaaaaaaaaaaaał" u obserwatorów, dwa, że, jak to Mashter ładnie ujął: "klęka psycha u przeciwnika"^^.



A że czasem trzeba przykapić... oh well, życie :P
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
TomU
Elite player
Elite player
Posty: 127
Rejestracja: 07-07-2006, 13:53
Lokalizacja: Kalisz

Re: Skuteczna kapa czy efektowna porazka ?

Post autor: TomU »

Ja tam wolę efektowną gre gram Xiao Chyba z niej da sie jej najwięcej wycisnać.
Ma wiele unikow Wklepać gdzie niegdzie mozna Tunta Fajnie takie Mieszanie wyglada.

Yoshi tez jest prawie taką postacia jak Xiao to tez Uczem sie nim grac.
King hmmm... nie wiem czemu sobie go skoluje jest inny niż inni :D

Wole przegrać Grajac efektywnie niz Wygrać robiac kape.
Gram w tekkena dla przyjemności.
Wielu osobą moze sie wydawac ze jak ktos np nie moze wstac jak to co niekturzy tak mowia , albo nie wiedza Co Xiao Robi bo jej nie znaja albo nie chce im sie poznac poprostu wklepuja ciosy gdzie popadnie , zgubilem watek ale chcialem napisac ze to mnie wlasnie denerwoje.
G-I-R-L---P-O-W-E-R
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”