Odpowiedz do tematu
Skuteczna kapa czy efektowna porazka ?
Autor Wiadomość
Arucardo_1 
Grand Master
Crusader

Zagram w: FIFA 11/Tekken 6 (offline)
Ostrzeżeń:
 6/3/5
Wysłany: 25-02-2007, 14:40   

postacie -> gram tymi, które lubię, w Tekkenie akurat tak się złożyło że są to topy ale w innych grach niekoniecznie (np. w DOA 2 grałem Heleną a w PESa 5 Manchesterem United)

akcje -> różnie. W T5 na sparach lubię czasem się pobawić w coś trudnego, ale na turniejach zawsze używam TYLKO tego, co mi wychodzi w 100% - wolę zadać łatwą akcją 70 dmg niż sępić się na 90 które wychodzi raz na 3 próby.

co do online - zawsze Heniek i pełna KAPAAAAAAAAAAA (Pitrex coś o tym wie :P a wtedy jeszcze nie kapiłem tak jak teraz :P )

Czemu tak? Po prostu poświęcam grom niewiele czasu... jak jestem z kumplami to luz ale gdy siedzę sam i mam wolne 2 godzinki to zamiast na wałkowanie jakiegoś juggla w practice wolę ją poświęcić np. na obejrzenie fajnego filmu, dobrego meczu czy poczytanie fajnej książki

Pitrex 
Master

GamerTag: PitrexoPL
Wysłany: 25-02-2007, 14:42   

Arucardo napisał/a:
co do online - zawsze Heniek i pełna KAPAAAAAAAAAAA (Pitrex coś o tym wie :P a wtedy jeszcze nie kapiłem tak jak teraz :P )

Hmm...wiesz co dużo się zmieniło od tamtego czasu i też gram Heniem :D więc jak będziesz miał chwile to dawaj na spara :P

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P

Fury 
Grafik

Steam ID: ReFury
Wysłany: 25-02-2007, 20:33   

Od dawna nie gram za często online, wole na starym szaraku. Kiedyś starałem się grać, żeby wygrać i to chyba jasne. Z czasem wygrana nie dawała mi satysfakcji. Zaczęłem ćwiczyć duużo Leiem zobaczyłem, że online baaardzo dużo zagrań, efektownych, a zarazem efektywnych zagrań, poprostu nie da się wklepać. I nie chodzi mi tu o juggle ale też różne comba. W tej chwili grając online staram się robić sprawdzone taktyki i przez to kapie. Ot co, ale na szaraku gra ze mną wygląda całkiem inaczej. Lei Forever!! !!

czit 
Grand Master

Wysłany: 25-02-2007, 22:07   

styl gry : kapa - bo za dużo gralem z kompem a na nie-kape jakoś nie umiem sie przestawić , nie kapie tylko raz na kilkanaście rund - bo czasem mnie łapie faza i wtedy sie nie kontroluje ;)
jeśli chodzi o tiery lub nie to nie dbam o to , moja postać zawsze ma zgrabne nogi, zazwyczaj piękny biust , z wyglądu bardzo pociągająca. do tego staram sie grac kimś kto jest mało popularny . szkoda że teraz tyle tych xiajek sie narobiło :P chociaz z drugiej strony może to i lepiej dla mnie...

a jeśli chodzi o stosunek do innych postaci to nie lubie tylko Jina bo sprawia wrażenie zbyt przypakowanego i wydaje sie że nazbyt łatwo można kontrolować nim rozgrywke - zgadywanki ,dashe itp , to tylko takie moje wrażenie jak ktoś nim gra bo ja tą postacią totalnie nie potrafie grać

a jeśli chodzi o AdrianKillera : gra tak samo jak kiedyś tyle że używa wiecej niż jednego juggla ale to praktycznie niczego nie zmienia :]

dziekuje za uwage

-=MASTA=- 
Elite player

Wysłany: 25-02-2007, 22:25   

Ogłaszam, że od dzisiaj. Od tego momentu zmieniam styl gry. Tylko Heihachi i tylko maksymalna kapusta na dwa juggle. Po co się męczyć kapa cię wyręczy ;)

Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 25-02-2007, 22:48   

Cytat:
jeśli chodzi o tiery lub nie to nie dbam o to , moja postać zawsze ma zgrabne nogi, zazwyczaj piękny biust , z wyglądu bardzo pociągająca. do tego staram sie grac kimś kto jest mało popularny

Piątka stary - mam dokładnie to samo :D

luc_october 
Friend

Wysłany: 26-02-2007, 01:35   

ja też preferuję kobitki do bitki. :)

wszyscy wspomnieli o powtarzaniu jakiegoś ciosu/ciosów, a nikt nie wspomniał o campieniu i wyczekiwaniu + kontrowaniu. to jest dopiero kapa.

Jo-Jo 
Grand Master
Lone Wolf

Wysłany: 26-02-2007, 09:48   

Siory, ale wypowiem się tu bardziej na temat gierek 2D .....
A więc....u mnie słowo " kapa " wogóle nie istnieje i dobrze się z tym czuje :)
Wg. mnie zdecydowanie lepiej jest dużo mieszać ( czasami to zachodzi na " granie na pałę " ) niż mieć pewność, że się wygra kapiąc nonstop 2-3 sekwencjami które są tak dobre, że przeciwnik jakby je widział już po raz 100000 to i tak nie umiałby się przed nimi obronić.....bo za dobre są...
Być może dlatego moja gra wygląda jakbym był n00bem i wciskał byle co bele by tylko coś fajnego wyszło.....
I o to chodzi w grach 2D....o spontan....a taka gra jaką prezentuje np. Pychu swoją Morrigan w Darkstalkers lub Dumian swoim Kamyczkiem w Garou ( no offense chłopaki ;) ) jest kompletnie bez sensu, bo zanim przeciwnik nie będzie atakować, to oni za nic w świecie (_!_) nie ruszą wogóle....i się tak ciągle wybraniają.....
I u mnie jest zdecydowanie EFEKTOWNA PORAŻKA Z HONOREM :) ( np. jak grałem z Pychem w Darkstalkers to przegrałem z nim 9:10 :P ... )

Ale jestem niemalże pewnien, że w GG:XX#R i Slash bym każdego zniszczył :cwaniak: ...

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Ostatnio zmieniony przez Jo-Jo 26-02-2007, 09:50, w całości zmieniany 1 raz  

AK 
Grand Master
Dashman

P2P Mode: Client only
Wysłany: 26-02-2007, 09:48   

czit napisał/a:
a jeśli chodzi o AdrianKillera : gra tak samo jak kiedyś tyle że używa wiecej niż jednego juggla ale to praktycznie niczego nie zmienia :]

hahaha no dobra niech Ci bedzie :D wnioski wyciągnąłes z paru walk na lagach ale nic tam myśl sobie co chcesz,Ty to chociaż nie masz takich problemow bo kazdy wie ze jesteś największą kapą na honmaru :] a co do mojej gry to wiele osób z czołówki z którymi ostatnio grałem ma całkiem odmienne zdanie od Ciebie :] olewam ten temat nie mam zamiaru tu wchodzic do czasu aż znowu będę w domu i będę mógł grać :]

KingKY 
Elite player

Wysłany: 26-02-2007, 12:40   

Zaczne prowadzic kampanie, "Leave good players alone - kapa accusation"
Oto pierwszy post z jej cyklu xD

Czit nie kapi, wykorzystuje blędy przeciwnika i nie pcha się z atakiem non stop jak wiekszość.
Ale to, ze gra xiao to inna HIStoria :P
Ostatnio zmieniony przez KingKY 26-02-2007, 12:48, w całości zmieniany 2 razy  

Yamada 
Moderator
The Undying

Wysłany: 26-02-2007, 12:41   

Niestety problem polega na tym, że nikt z "prawdziwej" czołówki nie gra online.

A czołówke honmaru to można nazwać taką większą "ligą osiedlową".

Cytat:
Siory, ale wypowiem się tu bardziej na temat gierek 2D .....
A więc....u mnie słowo " kapa " wogóle nie istnieje

"Powiedział gracz Eddie'm" :P

Jo-Jo 
Grand Master
Lone Wolf

Wysłany: 26-02-2007, 14:15   

Yy :| ... sry czy ty mnie przypadkiem z kimś nie pomyliłeś ?? ....owszem gram czasami Tigerem ( nie Eddie'm :P ), ale nie klepie non stopa tylko 3,4 o_O .....( male info dla Yamady: gram najczęściej Boskonem i Nina....czasami jeszcze Bryanem i właśnie Tigerem.... ) :P :P :P

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun

luc_october 
Friend

Wysłany: 26-02-2007, 14:19   

KingKY napisał/a:
Zaczne prowadzic kampanie, "Leave good players alone - kapa accusation"
Oto pierwszy post z jej cyklu xD

Czit nie kapi, wykorzystuje blędy przeciwnika i nie pcha się z atakiem non stop jak wiekszość.
Ale to, ze gra xiao to inna HIStoria :P

lepsza nazwa twojej kampanii "Leave mid players, that think are good alone - kapa appreciation"

czit nie kapi. poprostu ma ubogi system gry :)
Ostatnio zmieniony przez luc_october 26-02-2007, 14:37, w całości zmieniany 1 raz  

Żółw 
Master

Wysłany: 26-02-2007, 14:33   

-=MASTA=- napisał/a:
Ogłaszam, że od dzisiaj. Od tego momentu zmieniam styl gry. Tylko Heihachi i tylko maksymalna kapusta na dwa juggle. Po co się męczyć kapa cię wyręczy ;)

Od dzisiaj ? :niepewny: Hm... to ciekawe :]

Yamada 
Moderator
The Undying

Wysłany: 26-02-2007, 14:43   

Jo-Jo, włacz swoją ulubioną bijatykę 2D, najedź kursorem na swoją postać i zobacz jak ma na imię.