LittlE TournamenT

Archiwum zakończonych turniejów.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: LittlE TournamenT

Post autor: AK »

Emu pisze:Z przykrością stwierdzam, że muszę zrezygnować. Powód? Problemy z internetem. Ciągle mnie wywala, net poprawnie działa średnio pięć minut z przerwami na piętnaście, a czasem nawet mniej. Jestem off conajmniej przez tydzień, więc nie dam rady. Przepraszam za utrudnienia, mam nadzieję, że zrozumiecie :zalamany:
sorki jesli troche spamuje ale czy da rade wejsc do turnieju za tą Emu ?? odrazu mowie ze nie mam z jej odejsciem nic wspolnego,nigdy nie gralismy ani nie rozmawialismy,ma rozegrame 3 walki tylko moge je powturzyc tak jak to było we wczesniejszych turniejach...
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Rogal
Student
Student
Posty: 62
Rejestracja: 16-01-2007, 18:01
Lokalizacja: Jeżewo
Ogrywam: Tekken, Call of Duty

Re: LittlE TournamenT

Post autor: Rogal »

Związku z tym, że Emu musiała zrezygnować z turnieju, na jej miejsce wchodzi Adrian Killer

Każdy z grupy B będzie musiał rozegrać walkę z Adrianem [Czit i Wawrzyn]
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: LittlE TournamenT

Post autor: Nadine »

Nadine 5-2 Komandos
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: LittlE TournamenT

Post autor: Wawrzyn »

Rogal pisze:Związku z tym, że Emu musiała zrezygnować z turnieju, na jej miejsce wchodzi Adrian Killer

Każdy z grupy B będzie musiał rozegrać walkę z Adrianem [Czit i Wawrzyn]
chyba sobie jaja robicie :wstyd: Rozegrałem wszystkie walki grupowe, reszte mam w d.u.p.i.e za przeproszeniem
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: LittlE TournamenT

Post autor: KRELIAN »

i mi sie sprawa nie podoba tak do konca bo tak jak myslalem zawsze znajda sie osoby ktore ucierpia na tej decyzji ALE , taka sytuacja juz miala miejsce na wczesniejszych turach wiec trzeba byc konsekwentnym (az dziw bierze ze nikt nie wpadl wczesniej na to zeby cos z tym zrobic) dlatego tez od nastepnych edycji wprowadzi sie dodatkowy punkt w regulaminie ktory nie doprowadzi juz wiecej do podobnych sytuacji. jaki? o tym juz sie przedyskutuje z szefostwem bo nie chce sam podejmowac takich decyzji.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: LittlE TournamenT

Post autor: luc_october »

no to jest trochę je....e systemu, bo za każdego kto przegrał wszystkie walki mógłby wejść kumpel z czystym kontem. cieszę się adrian że jesteś w turze :) ale rzeczywiście od następnego turnieju powinno być tak że reszta walk tej osoby która odeszła jest wygrana walkowerem przez resztę grupy jak na normalnych turniejach. teraz adrian jeszcze postaraj się wyjść z grupy i może się spotkamy :)
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: LittlE TournamenT

Post autor: SubZero »

luc_october pisze:od następnego turnieju powinno być tak że reszta walk tej osoby która odeszła jest wygrana walkowerem przez resztę grupy jak na normalnych turniejach.
Tylko co potem z tą osobą, która ma wejść na jej miejsce? Przykładowo odchodzący przegrał prawie wszystkie walki, wchodzi nowa osoba, gra jedną walkę i jest koniec fazy grupowej. Ten który wszedł z oczywistych powodów kończy swoją grę. Trochę nieszczególny pomysł. No chyba że wogóle nie będzie się wprowadzać rezerw.
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: LittlE TournamenT

Post autor: Ren »

Po prostu ktoś z rezerwy powinien wejść tylko jeżeli jakiś zawodnik oleje turniej i nie rozegra żadnej walki. Jeżeli jakieś zostaną rozegrane to dalej wpisuje sie walkowery.
Wawrzyn ma racje: JAJA SOBIE ROBICIE! :D
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: LittlE TournamenT

Post autor: Wawrzyn »

SubZero pisze:No chyba że wogóle nie będzie się wprowadzać rezerw.
I to jest chyba najrozsądniejzsa opcja, w końcu po co są zapisy kilka dni\tygodni przed turniejem???A AdrianKiller wpierdzielił się na jana nie wpisując sie nawet do rezerwy, tak sie składa że miałem juz zagwarantowany awans a teraz cóż najprawdobodobniej nie wyjde z grupy.Moze specjalnie rozegrałem walki wcześniej bo mam ważne rzeczy na głowie i później nie będe mógł zagrać ale o tym też nikt nie pomyślał.A w moim wypadku jest tak że od 2 dni mam problemy z graniem sieciowym, i nie wiem co jest przyczyną(KingKY świadkiem, zresztą z Adrianem też próbowałem grać).Prawdopodobnie szykuje się format ale to już w ostateczności, nie wiem czy zdąże zagrać z AdrianKillerem do 14 marca.Pozdro... :zdegustowany:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: LittlE TournamenT

Post autor: luc_october »

Ren pisze:Po prostu ktoś z rezerwy powinien wejść tylko jeżeli jakiś zawodnik oleje turniej i nie rozegra żadnej walki. Jeżeli jakieś zostaną rozegrane to dalej wpisuje sie walkowery.
Wawrzyn ma racje: JAJA SOBIE ROBICIE! :D

o to mi chodziło właśnie. rezerwowi powinni wchodzić tylko na miejsce kogoś z czystym kontem, bądź z wygranymi walkami, chyba że ktoś kto już ma awans w kieszeni tak jak wawrzyn zgodzi się na wejście. tak to sobie wyobrażam i nie widzę innej opcji.
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: LittlE TournamenT

Post autor: luc_october »

grupa D

luc_october (nina) 5 : 5 Nadine (nina)

sam nie wiem jak to możliwe, ale chciałem przyszpanować że pojadę Nadine niną i prawie mi się to udało, ale w ostatniej walce zaliczyliśmy draw po równoczesnym udeżeniu się i mamy remis w wygranych :) strasznie lagowało to pewnie dlatego mi się nie udało :/
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: LittlE TournamenT

Post autor: Komandos »

Grupa D

Kod:
Nick Walki Pkt.

Nadine__________4_________12
luc_october_____4_________12
Komandos________3_________3
s0n1c___________4_________9
Tiga____________3_________3
Action__________4_________0
Jakim cudem s0n1c ma 9 pkt. skoro wygrał tylko z Actionem i ze mną?
luc_october (nina) 5 : 5 Nadine (nina)
:szok:
Ostatnio zmieniony 10-03-2007, 16:32 przez Komandos, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: LittlE TournamenT

Post autor: Wawrzyn »

luc_october pisze:grupa D

luc_october (nina) 5 : 5 Nadine (nina)

sam nie wiem jak to możliwe, ale chciałem przyszpanować że pojadę Nadine niną i prawie mi się to udało, ale w ostatniej walce zaliczyliśmy draw po równoczesnym udeżeniu się i mamy remis w wygranych :) strasznie lagowało to pewnie dlatego mi się nie udało :/
No to jest dopiero niespodzianka :orany: congrats Nadine :padam:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: LittlE TournamenT

Post autor: Komandos »

grupa D

Komandos (hwo, paweł, edek) 1:5 (paweł, bryan) s0n1c

Ale zawaliłem, aż jestem sam zły na siebie :kwasny:
Awatar użytkownika
Rogal
Student
Student
Posty: 62
Rejestracja: 16-01-2007, 18:01
Lokalizacja: Jeżewo
Ogrywam: Tekken, Call of Duty

Re: LittlE TournamenT

Post autor: Rogal »

Komandos pisze: Jakim cudem s0n1c ma 9 pkt. skoro wygrał tylko z Actionem i ze mną?
Pomyliłem się, zamiast Tiga to sonic dostał 3 pkt. już poprawiłem.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”