jedna postac

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Bugsy
Beginner
Beginner
Posty: 20
Rejestracja: 16-02-2007, 14:32
Lokalizacja: Bydgoszcz

jedna postac

Post autor: Bugsy »

Pytanie krotkie, ale moze uruchomi dyskusje.
Czy to grzech grac jedna postacia? Bo ostatnio zostalem zjechany.
Pozdro :]
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: jedna postac

Post autor: SubZero »

To jeszcze zależy jaka to postać i jak się nią gra...
Awatar użytkownika
Fury
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 93
Rejestracja: 29-11-2006, 20:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: jedna postac

Post autor: Fury »

SubZero pisze:To jeszcze zależy jaka to postać i jak się nią gra...
Zgadzam się.
Jak grasz Eddym czy hwo i tylko 3 i 4 na zmiane to się nie dziwie że byś został zjechany.
Awatar użytkownika
Emu
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 70
Rejestracja: 28-11-2006, 09:24

Re: jedna postac

Post autor: Emu »

Granie jedną postacią nie jest złe. Czasem lepiej jest mieć jedną, dobrą postać, którą gra się ambitnie, dobrze i cały czas pogłębia na jej temat wiedzę, niż grać każdą po trochu w wersji a'la noob.
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: jedna postac

Post autor: Nadine »

ja osobiscie to lubie se pograc wszystkimi postaciami, ciosy mam opanowane i lubie sie pobawic, no ale co do powaznej turniejowej gry to mam kilka glownych postaci i sie nich trzymam (tj. Nina... Julia Paul)... gorzej jak ktos sie czepi jednej postaci a innych nie ruszy, bo dzieki grze jakas postacia mozna dokladniej zrozumiec jak przeciw niej grac i czego sie spodziewac.
Awatar użytkownika
Bugsy
Beginner
Beginner
Posty: 20
Rejestracja: 16-02-2007, 14:32
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: jedna postac

Post autor: Bugsy »

Emu pisze:Granie jedną postacią nie jest złe. Czasem lepiej jest mieć jedną, dobrą postać, którą gra się ambitnie, dobrze i cały czas pogłębia na jej temat wiedzę, niż grać każdą po trochu w wersji a'la noob.
No wlasnie jestem tego samego zdania, ja gram tylko Lawem, no a czy skutecznie to nie mi oceniac:)
Awatar użytkownika
Emu
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 70
Rejestracja: 28-11-2006, 09:24

Re: jedna postac

Post autor: Emu »

Bugsy pisze:
Emu pisze:Granie jedną postacią nie jest złe. Czasem lepiej jest mieć jedną, dobrą postać, którą gra się ambitnie, dobrze i cały czas pogłębia na jej temat wiedzę, niż grać każdą po trochu w wersji a'la noob.
No wlasnie jestem tego samego zdania, ja gram tylko Lawem, no a czy skutecznie to nie mi oceniac:)
No tak, ale zależy jeszcze JAK nim grasz. Jeśli to totalna kapa, to nie dziwię się osobie, która cię zjechała. Opanować postać na zasadzie kilku skutecznych ciosów, które po prostu będziesz powtarzać to zupełnie co innego, niż opanować postać do perfekcji, znając wszystkie jej wady i zalety, oraz umiejąc to wykorzystać.
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: jedna postac

Post autor: Arucardo_1 »

Bugsy pisze:Czy to grzech grac jedna postacia? Bo ostatnio zostalem zjechany.

No pewnie, że nie. Co więcej, większość znanych mi graczy ma turniejowo obczajoną 1 lub 2 postacie (ja zresztą też). Lepiej opanować do perfekcji jedną niż słabo 30... jak to się mówi: "Grasz wszystkimi - nie grasz nikim". Znam nawet jednego takiego co tą regułę potwierdza (cześć Duo :P )


Na sparach zaś to twoja sprawa - ja gram kilkoma którymi mi się fajnie gra... to indywidualny wybór gracza, kim lubi grać. Lubisz Lawa to graj Lawem i olej nOObów którzy jadą lepszych za to, że przegrywają bo sami nie umieją grać.


Aha, co do jechania za kapienie to rozumiem (choć moim zdaniem też nie powinno się jechać za styl walki) ale jeśli ktoś cię zjedzie tylko za to, że grasz 1 postacią to spytaj go czy jest nOObem czy debilem.


pzdr
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Bugsy
Beginner
Beginner
Posty: 20
Rejestracja: 16-02-2007, 14:32
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: jedna postac

Post autor: Bugsy »

No wiec kwoli scislosci gostek ktory to powiedzial przegrywal:) Tatara sie zwal czy jakos tak.
Bardzo zadko biore Bryana czyli tylko wtedy jak wiem ze moge sobie pozwolic, chodz planuje opanowac dobrze xiaoyu, kiedy do tego sie wezme niewiem:)
Awatar użytkownika
Emu
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 70
Rejestracja: 28-11-2006, 09:24

Re: jedna postac

Post autor: Emu »

Bugsy pisze:Tatara
Ooo, no to w pełni cię rozumiem, kolego... :) Już mamy wytłumaczenie, dlaczego zostałeś zjechany (a domyślam się, że z podobnego powodu, co ja i w podobny sposób).
Bugsy pisze:planuje opanowac dobrze xiaoyu
Widzę, że podobne zamiary mamy. Jak będziesz chciał 'poopanowywać' xiajkę, to wal ;)
Awatar użytkownika
Bugsy
Beginner
Beginner
Posty: 20
Rejestracja: 16-02-2007, 14:32
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: jedna postac

Post autor: Bugsy »

Spox:)
!Kei!
Beginner
Beginner
Posty: 8
Rejestracja: 25-02-2007, 16:35
Lokalizacja: spod HeniA

Re: jedna postac

Post autor: !Kei! »

Bądźmy szczerzy i nie owijajmy niczego w kartoniki ... Jest tylko jedna prosta odpowiedź... inne są zbyt zawiłe bym mógł je wam przybliżyć ... Ale do rzeczy ...
Uważam iż jeśli ktoś miałby grać jedną postacią ... To tylko bez wyjątku oraz i wyłacznie Xiao ^^ ... Ponieważ pradawne przysłowie mówi : "Xiao - nigdy mało" .
(maximum treści, w jakże krótkiej formie zdaniowej)

Jednak istnieje inna teoria pewnego mędrca z Honmaru:
" Destrukcja w toku gdy wkroczy Moku "
Czyja ? Oceńcie sami ... ^^

Pozdrawiam ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Bugsy
Beginner
Beginner
Posty: 20
Rejestracja: 16-02-2007, 14:32
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: jedna postac

Post autor: Bugsy »

Jeszce mam takie pytanie offtopowe troche, kto tu jest z bydgoszczy, bo mysle ze moze zrobic jakis maly zjazd:)
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: jedna postac

Post autor: Ren »

Bugsy pisze:Jeszce mam takie pytanie offtopowe troche, kto tu jest z bydgoszczy, bo mysle ze moze zrobic jakis maly zjazd:)
z Bydgoszczy jest Dumian :)

wracając do tematu:
wg mnie warto grać tylko jedną postacią. Grając np. tylko Lawem będziesz wyszukiwał ciekawych customów, gwarantów, techtrapów, juggli i wielu innych rzeczy.
Inaczej mówiąc - bardziej przyłożysz się do gry i ogólnie będziesz lepszy w Tekkenie.
Grając kilkoma postaciami niemożliwe jest, żeby zagłębić się na maxa we wszystkie.
Jedynym problemem jest odnalezienie TEJ jedynej postaci :)

Pozdro
Awatar użytkownika
Bugsy
Beginner
Beginner
Posty: 20
Rejestracja: 16-02-2007, 14:32
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: jedna postac

Post autor: Bugsy »

Jedynym problemem jest odnalezienie TEJ jedynej postaci :)
Pytanie czy mam juz to za soba :)
z Bydgoszczy jest Dumian :)
No wiem ale na gg to nie bardzo moge go dorwac

Mam troche swoich jungli i rozwiazan, wiem co to gwarant ale to inne wyrazenia ktore wymieniles to nie bardzo wiem o co chodzi:P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”