Odpowiedz do tematu
Mokujin

Czy uważasz że pączki z czekoladą wpłynęły na ewolucję człowieka?
Tak, sam/a jem je codziennie.
9%
 9%  [ 6 ]
Nie (co rozumie się samo przez się)
13%
 13%  [ 9 ]
Wolę rosół
30%
 30%  [ 20 ]
Nie znam się na hipopotamach
46%
 46%  [ 30 ]
Głosowań: 65
Wszystkich Głosów: 65

Autor Wiadomość
szyszq 
Student

Ostrzeżeń:
 6/3/5
Wysłany: 22-04-2009, 22:00   

Bury napisał/a:
Moku to postac dla osob ktore maja opanowana duzo ilosc postaci bo po co grac moku jak ktos umie tylko grac np. jinem i bobem.

Niekoniecznie. Ja poznałem style wszystkich postaci właśnie na Moku. Nie grałem na początku innymi, żeby mieć zdolności Moku w małym palcu.

Ciekawostka: Moku dziwnym trafem nie naśladuje stylów walki Anny i Ogra przed przemianą. Trochę to głupie, że olał te osoby (Z Boskonem, True Ogrem i Gonem przejdzie, ponieważ nasz drewniaczek jest za silny żeby tak cały czas leżeć, a zionienie ogniem True Ogra jest zupełnie nienaśladowalne, a walka Gona musi być przystosowana do wzrostu)

Frizen 
Grand Master

PSN ID: XFrizenX
Wysłany: 23-04-2009, 07:20   

Ciekawe co powiesz na to ze moku w 5 moze nasladowac DJ przy czym latac bez skrzydel i strzelac laserami :D Watpie zeby namco sie tym kierowalo.

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 23-04-2009, 08:36   

Jak przeczytacie cały temat to znajdziecie odpowiedź na swój problem.

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Damix 
Elite player

PSN ID: Damianzzz3
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 23-04-2009, 10:01   

jakby mokujin byl DJ to powinii mu chociaż skrzydla z gałęzi zrobic:D zeby latal,a tak to latwo poznac jak sie trafi:
-Yoshiek
-roger

szyszq 
Student

Ostrzeżeń:
 6/3/5
Wysłany: 01-06-2009, 21:36   

Frizen napisał/a:
Ciekawe co powiesz na to ze moku w 5 moze nasladowac DJ przy czym latac bez skrzydel i strzelac laserami :D Watpie zeby namco sie tym kierowalo.

oto wielka zagadka. namco czasem takie robi jak np. z jakiej beczki wzial sie Tygrysio Jackson? :] jego intencjow nie podali.

!Dan! 
Grand Master

P2P Mode: Host & Client
Zagram w: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 16-02-2010, 02:27   

Tygrysio Jackson to wujek Edka od strony jego babki która miała romans z Rogerem. Tiger, który zakochując się w Heihachim, odkrywa jego plany na stworzenie kolejnego Turnieju Żelaznej Pięści, porzuca go pijanego w rowie przydrożnym, a sam idzie szukać własnego "ja". Kierując się tylko i wyłącznie dobrymi intencjami, kupuje 4 gąbki pochodzenia izraelskiego ze staroegipskimi skazami na ich brzuchach. Z rozpaczy tupie czołem o trzepak, a włosy wyrastające mu z głowy z niesamowitą prędkościa przez ten czyn, układają sie w afro. Dopiero w pobliskiej stoczni zauważa, iż jego fryzura to zwykłe tudzież ówdzież azaliż wżdy. Tego już było dla niego za wiele. Postanawia się zemścić na piankowym materacu, po tym jak udowodni sam sobie, że jest w stanie tego dokonać - wygra Turniej Żelaznej Pięści 3. Wie także doskonale, że to nie będzie tylko fizyczna walka - jego przeciwnikiem będzie jego były - Heihachi.

To tak w DUŻYM skrócie nakreśliłem postać Tigera ^^

Oscar 
Support
Thophy Hunter!

PSN ID: MrOscarPL
Zagram w: Tekken Revolution
Wysłany: 23-05-2011, 12:29   

Mokujin - tekkenowa postać zrobiona z myślą żeby przybierała każdą postać w grze - a wcale tak nie jest. Jeśli chodzi o T3, Moku powinien być wszystkimi oprócz Gona z przyczyny wzrostu.

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 23-05-2011, 14:46   

Było o tym na poprzedniej stronie, Moku, poza Gonem, nie wciela się jeszcze w Ogry, Annę i Boskonovitcha.
Kaillera P2P Client

August 
Grand Master
King of Hell.

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 13-06-2011, 19:09   

a ja mam takie pytanie. czy Juggle w wykonaniu mokujina może się nie udać bądź wydłużyć ??
Ja w treningu próbowałem wykonać juggle moku Mardukiem i nie wychodziło :( zapewnię jest to spowodowane brakiem masy mokujina. f+2 u moku wchodzi ale dalsze 1 już nie

!Dan! 
Grand Master

Zagram w: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 13-06-2011, 19:31   

Marduka nie ma w Tekken 3. Chyba, że dodałeś to poproszę tą wersję xD

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 13-06-2011, 20:24   

August napisał/a:

Ja w treningu próbowałem wykonać juggle moku Mardukiem i nie wychodziło :( zapewnię jest to spowodowane brakiem masy mokujina. f+2 u moku wchodzi ale dalsze 1 już nie

Pomijając szczegół, że pomyliłeś działy, bo ten dotyczy postaci z TK3, to w każdym Tekkenie jest ta sama zasada (dlatego nie przenoszę wątku): jedne juggle nie wchodzą, w innych przypadkach Mokujin pod daną postacią wciśnie nawet więcej. Na przykładzie TK3 już o tym pisałem kiedyś w temacie, w ciemno zgaduję że z Mardukiem jest ten pierwszy przypadek, ale możesz zawsze spytać w odpowiednim dziale bardziej obeznanych.

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

August 
Grand Master
King of Hell.

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 13-06-2011, 20:39   

ja miałem na myśli T5 xD

kamiledi15 
Beginner

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 08-05-2012, 22:05   

Zastanawiam się, skąd wiadomo, jaką postacią jest obecnie Mokujin? Wiele postaci można oczywiście poznać po powitaniu przed walką, ale niektórzy mają tak mało charakterystyczne powitanie, że nie mogę zgadnąć, ale przeciwnik grający nim najwyraźniej wie, bo od razu mi wylatuje z jakimś długim combosem. Po prostu tak dokładnie znają wszystkie powitania?

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 10-05-2012, 09:45   

Dla wprawionego gracza wystarczy rzut oka na Mokujina i już wiadomo jaka to postać, nawet nie musi to być powitanie, a może być choćby jeden cios czy nawet pozycja neutralna. Praktyka czyni mistrza i z czasem też zaczniesz w mgnieniu oka poznawać postaci w jakie wciela się Mokujin.
Kaillera P2P Client