Kolejna moja produkcja

Subforum poświęcone wszelkim filmom z Tekkena.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
yoshikiradorana
Student
Student
Posty: 31
Rejestracja: 26-02-2006, 20:22
Lokalizacja: z brzuszka

Kolejna moja produkcja

Post autor: yoshikiradorana »

Cześć wszystkim czytającym: http://files.filefront.com/przygody_woj ... einfo.html

oto moja kolejna produkcja, wszystko co w niej widzicie jest zamierzone, ma cel.
Pozwoliłem sobie na troche inne podejście do tematu niż inni i jeszcze inni.
Szanuję język ojczysty, nie piszę po angielsku, jestem z polski a nie z angli czy innego państwa.Pozwalam filmik wrzucić na "ju tjub" czy inne strony z filmikami, jednak chce kredyt że jest to moja produkcja.Mam nadzieję że filmik nie zostanie żle odebrany , bowiem nie taki ma on cel.Pozdrawiam serdecznie i oświadczam że będą jeszcze co najmniej 2 . Przy okazji nadmieniam że jest mi niezmiernie miło mieć możliwość robić filmiki i ktoś je ogląda w czasach kiedy dominuje TK 5, DR VF , i inne gry na czasie.Dla zainteresowanych muzyką dodam że jest to ciężka odmiana DnB... Terror Drums . na sieci takie utwory [raczej] nie często bywają i myślę że w tym filmiku idealnie oddają charakter Bryana,,, do następnego...NO TO HOPLA...

[ Komentarz dodany przez: Dumian: 11-12-2009, 16:39 ]
Download: Przygody wojaka Bryana
Świadome życie to nieustanne dążenie do samodoskonalenia. Moja myśl
Awatar użytkownika
-=MASTA=-
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 03-09-2006, 22:24
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Kolejna moja produkcja

Post autor: -=MASTA=- »

Moje pierwsze trzy grosze :). Świetnie, świetnie i jeszcze raz świetnie. Filmik jeszcze lepszy od poprzedniego. Bardzo fajnie, że jeszcze ktoś zajmuje się combo moviesami do starego dobrego Tekkena 3. Akcje znakomite a punche pieknie siedzą. Ta produkcja pokazuje, że z tak starej gry jak T3 można jeszcze wycisnąć coś nowego i kreatywnego. Ne wiem, może nie byłem jakoś obeznany do tej pory z jugglami Bryana, ale jak dla mnie jest tu troche akcji których wcześniej nigdzie nie widziałem. Muzyka to nie mój styl, ale w tym temacie sprawdza się znakomicie i nie wyobrażam sobie innego podkładu jak ten. Doskonale oddaje "osobowość" Bryana. W mojej opini jest to najlepszy combo movie [T3] do Bryana jaki widziałem. Tak sobie go oglądam i "coraz bardziej cieszy mi się micha", ale do czasu kiedy wchodzi te kilka akcji z T5 w końcówce. Uważam, że doddanie ich było niespecjalnie potrzebne, bo powodują tylko rozdźwięk [lub dysonans poznawczy, jak ktos lubi takie terminy ;)] i zwyczajnie jakoś one mi się tam nie "kleją". Wiadomo, że T3 w dzisiejszych czasach ma już bardzo marną grafike, a ta marność jeszcze się wyostrza w konfrontacji z T5. Dlatego ta końcówka mi nie podchodzi, bo przez to akcje nagrane z T3 tracą na jakby to powiedzieć graficznej widowiskowiści, bo merytorycznie są znakomite. Co do treści przesłania z zakończenia : jest ono jak najbardziej potrzebne, bo niektórzy zapominają, że ta gra ma dawać przede wszystkim zabawe.
Pozdrawiam i z niecierpliwością oczekuję kolejnych twoich produkcji.
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kolejna moja produkcja

Post autor: Oen »

No wlasnie to ja bym bardzo prosil o danie filmiku na youtube :)
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Kolejna moja produkcja

Post autor: luc_october »

podobna sytuacja jak w przypadku filmiku do boba. no niestety to już było. no ale i tak respect za chęci i za skilla, choć widziałem/sadziłem hardowsze rzeczy. muzyczka też nie mój gust.
... eh ja tylko marudzę. jak bym tyle nie grał to bym pewnie przeżywał :) ogólnie filmik jest dobry. czekam na następny jeśli będzie. pozdro
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Kolejna moja produkcja

Post autor: KRELIAN »

na pewno ten filmik spodoba sie wiekszosc tu obecnych z jednego prostego wzgledu - brak znajomosci Bryana w tk3 , imo filmik robilby wieksze wrazenie gdybys pare akcji usunall (np te konczace sie jedynkami) gdyz nie kazdemu moze przypasc to do gustu w tak skondensowanej formie. bledem okazalo sie rowniez wrzucenie pod koniec akcji do Bryana z tk5. badz konsekwentny na przyszlosc bo jak juz pisal Masta akcje z tk3 traca przez to na wartosci wizualnej (a i tak wiekszosc ogladnie ten filmik bez proby powtorzenia niektorych zagran). muzyka choc nie przepadam za takowa tak tutaj pasuje bardzo fajnie przez przyspieszanie akcji. ciekawie rowniez sie oglada juggle z innego ujecia , z replayami nawet wyszlo to ok. jesli zas chodzi o teksty, na moje to mogles sobie darowac bo przeciez w tych czasach jest to oczywiste dla kazdego i kazdy juz w miare wyrobil sobie indywidualny styl takze kto ma kapic ten bedzie kapil :)

generalnie dobry filmik, dawno nie widzialem zadnych nowych z tk3 - zwlaszcza do Bryana. w kazdym razie nie nudzilem sie i daje na zachete 7/10. pozdro :)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Kolejna moja produkcja

Post autor: vho »

hardowsze
ownz :D

Jak dla mnie filmik spoko, muza też może być a co do napisów na końcu... propaganda kurde :P
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken Movie”