Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zamknięty przez: Dumian
02-08-2007, 16:04
Garou: Mark of the Wolves Online Tournament
Autor Wiadomość
Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 14-07-2007, 22:48   

Dumian [Rock] 5 : 0 Masta [Terry]

Wreszcie udało się zagrać do tego niekończącego się turnieju i w wyniku tego dostałem swoją drugą szansę na walkę z Actionem, szykuj się chłopie, będzie się działo :D
Kaillera P2P Client

-=MASTA=- 
Elite player

Wysłany: 15-07-2007, 11:22   

Ja ze swej strony dodam, że była to typowo jednostronna walka. Dumian dokonał zemsty w postaci egzekucji na mnie za swoją porażke w Jin Cup ;) . W pełni zasłużone zwycięstwo. Mimo wszystko jestem z siebie zadowolony, bo zupełnie nie sądziłem, że dojdę aż tak daleko. Trzecie miejsce jest jak dla mnie bardzo satysfakcjonujące, szczególnie że w Garou nawet nie włączałem nawet practice i nigdy tak naprawde nie grałem w to na poważnie.
Powodzenia panowie w finale i niech wygra lepszy :)

Dumian 
Administrator

Wysłany: 16-07-2007, 15:25   Finał Garou

Finał turnieju

[Rock Howard] Dumian 10 : 0 Action [Kim Dong Hwan, Terry Bogard, Hokutomaru]

VS

No i wreszcie pierwszy turniej 2D na Honmaru dobiegł końca. Nie obyło się bez niespodzianek i zaskakujących zwrotów akcji. Całość dosyć długo się przeciągała ale sam turniej chyba należy dodać do udanych. Niewielka ilość walkowerów (o ile w ogóle były), emocjonujące, często zaskakujące walki, długo wyczekiwane rewanże i pojedynki, które na długo zostaną w pamięci grających :P

Co do samego finału to atmosfera turniejowa i nerwówka towarzyszyła mi od początku, całość jeszcze podsycana na IRCu na pewno tego nie zmniejszała ;]
W zasadzie czułem stresa przez całą walkę bez względu na wynik bo nigdy nic nie wiadomo tym bardziej, że Actionowi do zwycięstwa wystarczyło tylko 5 winsów. Czułem na sobie presję samego siebie hehe i mimo, że mało kogo pewnie w ogóle obchodzi ten turniej i jego wynik to mi zależało dosyć mocno na tym turze szczególnie po ostatniej porażce w dość "kontrowersyjnych warunkach" :P

Wielka szkoda, że tak mało osób ma ochotę bardziej zagłębić się w system i pograć coś więcej niż beztroskie mashowanie.
Dla mnie ta gra to jak na razie numer jeden wśród bijatyk 2D (chociaż faktem jest, że w mało co grałem a jeszcze mniej umiałem grać :niepewny: ) i ścisła czołówka bijatyk ogólnie ;]

Gratulacje dla Actiona za dobrze przeprowadzony turniej i dojście tak daleko ;)
Trzecie miejsce Masty to dla mnie niespodzianka bo widziałbym tu bezapelacyjnie Aserota i szkoda niefortunnego odejścia z turnieju eq, który był moim faworytem na dojście do finału i zdecydowanie najmocniejszym przeciwnikiem w drodze do zwycięstwa ;-)

Podium:
1. Dumian
2. Action
3. Masta
---------
4. Aserot

Gratulacje dla wszystkich :yay:

Ludzie grać w Garou! :D
Kaillera P2P Client

Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 16-07-2007, 19:46   

Gratki panowie. Grał ktoś w ogóle Hotaru? Bo nie chce mi sie przegladac tematu:P

Dumian 
Administrator

Wysłany: 16-07-2007, 20:27   

Na pewno eq nią grał a możliwe też, że i Sub :P
Kaillera P2P Client

SubZero 
Moderator

PSN ID: subzeropl83
GamerTag: SubZeroPL
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Steam ID: SubZeroPL
Wysłany: 16-07-2007, 20:31   

No ja grałem Hotarcią, jako że to moja podstawowa postać :P (kapa na jump, qcb+D rlz :P )

Karate Tradycyjne - Sho Dan

eq2D 
Friend

Pomogła: 6 razy
Wysłany: 16-07-2007, 23:32   

No ja nią gram. I się pochwalę - idzie mi nią lepiej niż Gato :)

eq2D 
Friend

Pomogła: 6 razy
Wysłany: 16-07-2007, 23:33   

SubZero napisał/a:
kapa na jump, qcb+D rlz

Napisałem przed edycją niezły miss ale coś mi się jebło. Kapa jest niezła na jump in D -> qcb + B, prawda Dumian ?:D

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 17-07-2007, 13:32   

no i wypadalo bym i ja cos napisal :) najpierw opisze finalowa walke :P Otoz spodzewałem sie po sobie naprawde czegos wiecej, tymbardziej ze wystarczylo wygrac 5 z 10 walk... pierwsze 3 walki jeszcze jakos sobie radzilem (chociaz i tak je przegralem), ale po trzeciej... cos sie we mnie zablokowalo... widzialem bledy Dumiana, ale nic nie wykorzystywałem... po prostu gralem jak p***b nie zwracajac uwagi na to co robi Dumian... albo inaczej... bo wlasnie doskonale dostrzegalem bledy Dumiana, ale tego nie moglem i nie wykorzystywalem np. zamiast d~uf by przeskoczyc fireballe dumiana i go zaatakowac czyms na z gory to zaczynalem robic dasha nadziewajac sie perfidnie na jego fireballe. :| Takich sytuacji bylo od groma i pierwszy raz mnie cos takiego naszlo... po finale bylem i jestem zly na siebie bo mimo iz i tak zaszedlem wyzej niz sie spodziewalem to naprawde malo brakowalo abym stanal na szczcie podium... no nic stalo sie :) a teraz co do samego turnieju... poczatki byly trudne... ludzie, po ktorych bym sie nie spodziewał olali ten turniej dzieki czemu mielismy w DE pare osobnikow, ktorych po prostu nie powinno tam byc... no i samo DE stanelo w miescu... gdyby nie Dumian to pewnie ten turniej by trwal jeszcze jakies pare miesiecy. :) No ale po interwencji Dumiana juz wszystko zgrabnie poszlo az do finału :) i mimo paru osobnikow i zastoju w DE uwazam ten turniej za udany :) Oczywiscie gratuluje Dumianowi zwyciestwa ja i innym, ktorzy zajeli miejsca bliskie podium... a do wszystkich innych... GRAJCIE W 2D :D

PS Pisalem tego posta po dlugiej wedrowce, narazony na bliskie spotkanie z promieniami slonecznymi... wiec moze byc "nie teges" w odbiorze :P