Najbardziej przegieta postac ?

Trafiają tu tematy stare, zdublowane, łamiące regulamin i wszystkie inne, które nie kwalifikują się do przebywania na forum.

Moderator: ModTeam

Zablokowany

Ktora postac z wyzej wymienionych jest najbardziej przegieta ?

Xiaoyu
1
14%
Heihachi
2
29%
Jin
2
29%
King
0
Brak głosów
True Ogre
2
29%
 
Liczba głosów: 7

Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Najbardziej przegieta postac ?

Post autor: Frizen »

Tak jak w temacie ;)
Zrobilem ten temat zeby sie przekonac wkoncu ktora postac zasluzy na tytul "najbardziej przegietej" :cwaniak:
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Najbardziej przegieta postac ?

Post autor: K' »

Ciężko powiedzieć kto jest najbardzie "topowy" ze wszystkich.
Jin ma swojego szybkiego elektryka + wymianę WS+2/Hell sweep,
Henio dash, helle/WGF,
Xiao - zmiany postaw wskakiwanie za plecy, taunta ;), wszechobecne juggle,
"Prawdziwy" Ogier ;)- kapę + naprawdę dobre okizame
Z wymienionych postaci chyba King jest najmniej przegięty choć ma parę perfidnych ciosów choć chyba na tym polega gra, aby każda postać miała jakieś dobre strony, tak?

Ja zagłosowałem na Jina z tego względu, że na turach chyba najwięcej graczy nim wygrywało, choć jak wiadomo naprawdę dobra gra Jankiem wymaga trochę więcej od gracza niż np. kapa true ogrem...
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Najbardziej przegieta postac ?

Post autor: Komandos »

Ja oddałem głos na Henia. Na Jina umię jakoś grać, ale jak widze dziada to mi się odechciewa. Ogólnie żeby grać skutecznie Jinem i Heniem trzeba długiego treningu i zdolności manualnych na wysokim poziomie (dlatego ja nimi narazie nie gram). Na Xiao dobrze się spisuje Edek, ale np. Hwo ma już przewalone.
Awatar użytkownika
Dados
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 66
Rejestracja: 09-01-2007, 20:02
Lokalizacja: Maków Maz

Re: Najbardziej przegieta postac ?

Post autor: Dados »

A ja tam jestem za Xiao. W kazdej postaci jest cos co mnie irytuje ale jednak ta dziwka wkurza mnie najbardziej a zwlaszcza w rekach kogos kto umie się nią posługiwać. Potrafi zjechac sporo z paska przez chwile nieuwagi. Może po prostu nie jestem na nio ograny ale takie jest moje zdanie ale nie uwazam zeby byla postacią łatwą i doceniam graczy którzy grają xiao
zbieram na konsole
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Najbardziej przegieta postac ?

Post autor: KRELIAN »

temat zbedny. raz ze nie ma w ankiecie najbardziej przegietych postaci a dwa juz o tym zostalo napisane wystarczajaco chociazby tutaj : viewtopic.php?t=390&postdays=0&postorder=asc&start=15 takze jak chcecie to sobie kontynuujcie watek
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Zablokowany

Wróć do „Kosz”