(najlepsze) intra z gier

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: (najlepsze) intra z gier

Post autor: Jo-Jo »

Ghost pisze:
Jo-Jo pisze:Thx JJK za przyponienie.....ni no przecie taki maniak SH jak serii GG, a zapomniałem o SH :P ....
ze wszystkich SH moje ulubione intro jest z SH2 ofkoz ( może to przez sentyment do Theme of Laura, albo przez słowa Marii....nie wiem :P )
Dokładnie... Silent Hill, Silent Hill i jeszcze raz Silent Hill :P A do tego jeszcze ta muza w intro z czwórki, jak dla mnie klasa sama w sobie :]
Niom :] .....ale szkoda, że w czwórce najlepsze jest właśnie intro i pierwsza króciutka część gry ( czytaj: od początku do momentu kiedy Cynthia ginie [ to nie jest spoiler, gdyż to się dzieje przktycznie na początku gry :P ] )

- Co do intra z RE1 to jeśli już to tylko nieocenzurowana wersja, bo jest fajniejsza muzyczka :P
( jakby ktoś nie wiedział jak brzmi, to niech sobie wpisze w youtube " RE beta " albo coś takiego :P )
- A co do PE 1 ...kolejna moja wpadka :P ...też intro kilkukrotnie się ogląda z przyjemnością
- Jeszcze od siebie dodam intro z Tenchu 2 (z jedynki mi się nie podobało :P nie wiem czemu:P ), i co tu będe oszukiwał....... DMC3 ( ale od intra zdecydowanie 10000x lepsze jest outro [ ogólnie to co się dzieje przed final battle, final battle i po final battle :P ] ), intro z GG:XX ( a jakże :] ), i intro z DRIV3R ( filmowość tego intra przekracza wszelkie granice rozumowania :D :D :D )
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: (najlepsze) intra z gier

Post autor: Action »

ja bym jeszcze dodał do tematu 'najlepsze outra z gier' bo one są moim zdaniem esencja calej gry i czasem warto w dana gre zagrac tylko po to aby zobaczyc koncowke :) no to zaczynam:

INTRA

Warhammer 40k: Dawn of War - jedno z najlepszych, ktore w życiu widziałem i jedno z tych, które sie oglada zawsze po uruchomieniu gry :)

Half-Life - to moze nie tyle wstawka filmowa co przejażdżka kolejką po Black Mesa... juz nie chcem wspominac o wrażeniach gdy podczas gry znajdujemy sie w lokacjach 'ktore tak ładnie funkcjonowały' gdy ogladaliśmy je jako pasażer kolejki.

Prince of Persia: Warrior Within - genialne przedstawienie Princa w jego nowym wcieleniu... to juz nie jest ten sam dziecinny księciunio, Prince nabrał 'troche' charyzmy co mozna zaobserwowac gdy dowodzi załogą statku + piekna nieznajoma i jej jakże milutki tekst na zakończenie - 'Kill him!' ;)

Legacy of Kain: Soul Reaver - te intro zapamietalem pewnie dlatego, ze ogladalem go z kumplem, ktory komentował to co sie dzieje na ekranie i zacytuje jego tekst - 'nie bedziesz mi tu Razielku szpanował skrzydełkami' :D

Gothic III - oczekiwało sie od Gothica 3 wrecz niemożliwego, wiec Piranha Bytes nie miała wyboru i musiała zrobić coś aby fanom opadła szczęka już od samego uruchomienia gry - udało im się to :)

OUTRA

tutaj nie bede sie rozpisywał bo pewnie bym zaczął spoilerować, wiec tylko wymienie :)

Warcraft III
Gothic
Freedom Fighters
Diablo
Another World
Metal Gear Solid


...a teraz na zakonczenie odpowiedz dla niektorych userow na pytanie 'dlaczego nie wspomnialem tu o żadnym jRPGu?' - nigdy nie podobały mi się intra jak i outra z jRPGów, aczkolwiek nic do nich nie mam i nigdy zlego slowa o FF nie powiem... no, ale ja je cenie za questy i fabułe... a intra i outra we wszystkich jRPGach jakie widziałem (widziałem ich duzo - nastepna odpowiedz dla maniaków jRPG) były dla mnie mierne i nieciekawe. ('dla mnie' specjalnie zaznaczone, aby zadni maniacy jRPG nie wyskakiwali mi z postami typu 'ale ty dziwak jestes, ze ci sie filmiki z jrpgow nie podobaja')

To tyle na dziś :) O wielu godnych uwagi Intrach i Outrach zapewne zapomniałem... jak coś to edytuje sie posta :)
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: (najlepsze) intra z gier

Post autor: KRELIAN »

Action pisze:
...a teraz na zakonczenie odpowiedz dla niektorych userow na pytanie 'dlaczego nie wspomnialem tu o żadnym jRPGu?'
ze niby kogos to interesuje? :oczami:


a co do tematu to jeszcze z WoWa mnie urzeklo intro swego czasu (zwlaszcza las i elfka)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: (najlepsze) intra z gier

Post autor: luc_october »

ridge racer type 4
final fantasy 8
......
może później coś dopiszę, bo nic nie przychodzi mi do głowy.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: (najlepsze) intra z gier

Post autor: Komandos »

Tekken 5 :P - wykonanie, Henio rozbijające Jacki z bańki :)
Final Fantasy 8 - świetna muza, wykonanie na wysokim poziomie.
Tenchu 2 - piękne dynamiczne sceny, dobże dobrana muza, wykonanie
Tekken 3 - pierwszy Tekken w jakiego grałem, fajny klimacik.
MGS - filmowy klimast

Komandos i luc_october: czytajcie 1 posta bo za kazde nastepne bez uzasadnienia pojda OSty, teraz tylko słowne
Ostatnio zmieniony 15-03-2007, 18:47 przez Komandos, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: (najlepsze) intra z gier

Post autor: K' »

Soul Blade/Edge - tutaj można pozostawić bez komentarza arcydzieło jeśli chodzi o tego typu twórczość.

Tekken 3/5 - stawiam te dwa na równi pierwsze satysfakcjonująco długie można oglądać wiele razy z taką samą przyjemnością, co do intra z piątki to jest to moje ulubione intro z serii tekken (szczególnie jego druga część) niemniej jednak jest trochę przydługie i oglądanie go zbyt wiele razy może się przejeść...

Chrono Cross - wspaniałe intro z wspaniałym utworem w tle (Time's scar)

Ridge Racer Type 4 - chyba najlepsze intro do wyścigów jakie kiedykolwiek widziałem. Rad jestem, że moja ulubiona ścigałka na PSXa startuje z tak świetnym wprowadzeniem.

Kingdom Hearts I i II - bardzo lubię głos Utady Hikaru w połączeniu z fachową ręką panów z Square-Enix daje nam naprawde smakowitą mieszankę, której prawie nikt się nie oprze ;).

Intro MGS3:: Snake Eater - prawdziwie "Bondowskie" wykonanie, które swoim pięknym głosem ozdobiła Cynthia Harrel

...
Narazie więcej nie pamiętam ;)

PS. Może zrobić także temat o najlepszych outrach ? Oczywiście wszelkie spoilery byłyby ukrywane...
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: (najlepsze) intra z gier

Post autor: Ana »

MK: Shaolin Monks naprawde moze sie podobac :) Mi (jako tez i fance serii) bardzo przypadlo do gustu

Raczej dla fanów
Obrazek
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: (najlepsze) intra z gier

Post autor: vho »

Tak sobie teraz myślę, że intro Shadow Of The Colossus miażdży klimatem. Serio, zrywa głowę wraz z kręgosłupem... Polecam obadać...





(Nie pisałem chyba jeszcze tego :P )
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Karington
Elite player
Elite player
Posty: 127
Rejestracja: 29-06-2007, 13:06
Lokalizacja: Poznań

Re: (najlepsze) intra z gier

Post autor: Karington »

jak dla mnie wymiata intro z FFX, utwór rammsteina mogę śmiało nazwać jego najlepszym :D no i jak ktoś przy tej grze spędził pół życia to później się wczuwa w takie intra :) no i ten klimat szarej metropolii prawie jak sin city :D XD
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic "
Awatar użytkownika
PWS
Beginner
Beginner
Posty: 18
Rejestracja: 05-07-2007, 09:28
Lokalizacja: Ze Wszad

Re: (najlepsze) intra z gier

Post autor: PWS »

Gothic II ma fajne... W sumie to moja ulubiona gra na piecka wiec ...:D
Ktos chetny na mala partyjke???
(Tylko bez Gona i doktorka B.) -edit -NienawisC

"Do you talking to me?"
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: (najlepsze) intra z gier

Post autor: Komandos »

PWS pisze:Gothic II ma fajne... W sumie to moja ulubiona gra na piecka wiec ...:D
Gothic to jedna z moich ulubionych serii gier ale intra wszystkie częsci mają do du... Gdyby ktoś z namco albo capcom zobaczył te intra to by się uśmiał.
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: (najlepsze) intra z gier

Post autor: Aserot »

The best intro forever dla mnie ma Legacy of Kain: Soul Reaver super klimat, zajebista muza. Jak pierwszy raz zobaczyłem filary z Nosgoth i Kaina na tronie omal mi szczena nie opadła i mimo upływu lat działa tak na mnie za każdym razem :P (wiem ma zryte).
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: (najlepsze) intra z gier

Post autor: Yamada »

Kilka interek które nie są moze jakieś wybitne, ale które bardzo lubię:)

- Tales of the Abyss
- Suikoden 4
- Suikoden 2
- Wild ARMS 3
- Wild ARMS
- SMT: Nocturne

Karington: To nie jest żaden Rammstein.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: (najlepsze) intra z gier

Post autor: Ana »

Jestem zboczona, jestem zboczona, ale:

Tenchu 3 Return from darkness
way of the samurai
way of the samurai 2
T:DR ogolnie srednie jest, ale Asienka wiazaca opaske rlz :3


Japonia freak mode on
Obrazek
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: (najlepsze) intra z gier

Post autor: Bury »

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”