Odpowiedz do tematu
Wireless.
Autor Wiadomość
Oen 
Friend

Wysłany: 16-03-2007, 07:04   Wireless.

Co ja bede pisal kliknijcie ten link i sami zobaczcie. Preznetuje sie to dosc zabawnie wiec grywalnosc pewnie jest dosc duza (gorzej jak zabraknie pokoju :P ) znalazlem jeszcze maly artykul o tym, standardowo jest to pomysl jakiegos studenta :) Nie powiem z checia bym sie w takie cos pobawil i widac, ze branza zaczyna coraz bardziej isc w strone innowacyjnej kontroli, prym wiedzie Nintendo (Wii, DS) ja jednak nie jestem do konca przekonany do ich konsolek, ale chcialbym kiedys wkladajac na glowe jakis helm, stac sie czescia wirtualnej rzeczywistosci...

-=MASTA=- 
Elite player

Wysłany: 16-03-2007, 10:02   

Pomysl moim zdaniem jak najbardziej ciekawy :) Taki sposob sterowania nie jest bierny. Nie siedzi sie na kanapie z padem w lapie, tylko gra sie calym cialem. To powoduje, ze człowiek przynajmniej sie porusza. Moze nie bedzie to duzy wysilek fizyczny, ale zawsze cos. Ina sprawa jak taki gracz wyglada dla otoczenia, jak jakiś biegający wariat z czymś dziwnym w rekach :P
To zdecydowanie przyszłość sterowania w grach.

Może troche offtop, ale zobaczcie jakie możliwości stwarza ten interface
TED

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 16-03-2007, 12:52   

ja jeszcze sie nie zagłebilem w temat, ale:

Oen napisał/a:
ale chcialbym kiedys wkladajac na glowe jakis helm, stac sie czescia wirtualnej rzeczywistosci...

Kiedyś czytałem o grupie japońskich studentów, którzy w podobny sposób grali w Pac-Mana (zakładali hełmy na głowy z jakimis okularami or something i jeden gracz (PacMan) zbierał kulki porozrzucane po mieście (XD) a inni byli duchami i go ganiali)