Wasze avatary i sygnatury

Dział dla wszystkich lubiących posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć film i zachwycić się sztuką.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Wasze avatary i sygnatury

Post autor: Ana »

Userbar ten nizszy ładny jest :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Wasze avatary i sygnatury

Post autor: Aserot »

Dumian pisze:Chyba Aserot miał wcześniej tego siga.
Tak się składa, że prezesa pamięć nie myli :D.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Wasze avatary i sygnatury

Post autor: Ana »

Aserot pisze:Tak się składa, że prezesa pamięć nie myli :D.
To ja w takim razie prosze o wybaczenie w zwiazku z pozyczeniem sygny :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Wasze avatary i sygnatury

Post autor: Mr_Editor »

A ja sobie taki zestawik zrobiłem :)
Trochę beznadziejna jakość no ale trudno...
I tak pewnie za niedługo zmienię...
EDIT: No i zmieniłem :)
Awatar użytkownika
Kazner
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 02-07-2008, 15:19
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Wasze avatary i sygnatury

Post autor: Kazner »

Ja posiadam w avatarq pojazd z Metal Slug 'a(dokładnie Slug Gunner) gdyż jest to seria którą po prostu kocham :) . No a w sygnaturce 2 UB, które są już dokładnie podpisane więc każdy wie o co chodzi.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Wasze avatary i sygnatury

Post autor: Aserot »

Ana ładny zestawik można wiedzieć z czego on ??
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Wasze avatary i sygnatury

Post autor: JJK »

Aserot pisze:Ana ładny zestawik można wiedzieć z czego on ??
No to możę ja odpowiem :luka: mogę? :P - Sunako Nakahara z Yamato Nadeshiko Shichi Henge ;)


Moją "manię" do VS chyba każdy już poznał. A jako że zacząłem ponownie grać to i avek się tu pojawił :P
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Wasze avatary i sygnatury

Post autor: Ana »

JJK pisze:
Aserot pisze:Ana ładny zestawik można wiedzieć z czego on ??
No to możę ja odpowiem :luka: mogę? :P - Sunako Nakahara z Yamato Nadeshiko Shichi Henge ;)
Mozesz mozesz :)
Aserot i wbrew pozorm to najlepsza komedia jaką widziałam :D Sunako-chan rlz :)


JJK pisze:Moją "manię" do VS chyba każdy już poznał. A jako że zacząłem ponownie grać to i avek się tu pojawił :P
Znajomo to wygląda... gdzieś to widziałam.... Hmmm ten tatuaz ma kroliczek z xeno na tylnej lewej łapce? :niepewny:
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Wasze avatary i sygnatury

Post autor: Mr_Editor »

A mnie wzięła wena i zrobiłem sobie taki zestawik :D
Awatar użytkownika
Angela
Student
Student
Posty: 48
Rejestracja: 17-04-2008, 14:37
Lokalizacja: Koszalin

Re: Wasze avatary i sygnatury

Post autor: Angela »

Bardzo ładny zestaw, ja zamierzam sobie niedługo zmienić.
Sadness of Sorrow.
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Wasze avatary i sygnatury

Post autor: JJK »

Ana pisze: Znajomo to wygląda... gdzieś to widziałam.... Hmmm ten tatuaz ma kroliczek z xeno na tylnej lewej łapce? :niepewny:
Bardzo podobny :), motyw się powtarza tu i ówdzie w odmiennej postaci, w... VP na przykład też jest :D
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Wasze avatary i sygnatury

Post autor: Yamada »

A co to za krzyż swoja drogą? W podobnym kształcie kojarzę tylko 2 monogramy Chrystusa - Iota Chi (IX) i Chi Ro (XP) - szczególnie ten pierwszy kształtem przypomina naszego Bloody Sina. Niestety jestem słaby bo z krzyży orientuję się głównie tylko w chrześcijaństwie:( .
Obrazek
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Wasze avatary i sygnatury

Post autor: JJK »

Aramis poddaje mnie próbie na maniaka VS :D. No to ekhm... xP

Nie jest to właściwie żadna forma krzyża znana w żadnej kulturze, przynajmniej tak mi się wydaje, bo być może gdzieś się już ten motyw ukrywa kto wie ;]. Pominąłeś jednak w swoich spekulacjach bardzo istotny symbol, ale o tym niżej. Mam własną teorię na temat znaczenia tego naszego kształtu.

Trzon krzyża to miecz, jako że Rood Inverse (krzyż odwrócony klingą "miecza" do góry) był symbolem kapłanów św. Iocusa, którzy trenowali się w walce ze siłami ciemności. Jego nazwa z angielskiego oznacza "odwrócony krzyż" co jest swego rodzaju paradoksem (podczas gdy jego odwrócona wersja jest odwrotnym paradoksem ;]). X na mieczu to imo nic innego tylko krzyż św. Andrzeja w rzeczywistości symbolizujący słońce (światłość) oraz chrześcijańską władzę co z połączenia daje władzę nad światłością/świętością i takie ma właśnie znaczenie w grze. Imiona kilku cesarzy Rzymu, którzy stosowali krzyż św. Andrzeja jako symbolu władzy t.j np (po ang.): Valentinian, Prudens, Jovian, Gratianus, Valens, Arcadius, Jovinus - napewno wydadzą się znajome osobom, które spędziły nad grą kilkadziesiąt godzin ;). Co ciekawe też, władcy ci bili monety, które nosiły nazwy od ich imion i każda z nich oznaczona była X'em ;]. Krzyż ten oznacza również reprezentacyjność (właśnie dlatego jest często na flagach, godłach herbach) oraz jak właściwie każdy chrześcijański - męczeństwo. Stąd wnioskuję, że każdy kto nosi ten symbol, reprezentuje światłość oraz męczeństwo w drodze do niej.

Bloody Sin czyli odwrócony Rood Inverse, jak każdy się domyśla, ma znaczenie zupełnie odwrotne - władza nad ciemnością, co można zauważyć w trakcie rozwoju wydarzeń w grze. Podobnie jak w rzeczywistości odwrócony krucyfiks, Bloody Sin symbolizuje również skupienie całej swojej wiary, miłości i ogólnej uwagi na własnej osobie oraz całkowitą ignorancję na los innych, nawet tych najbliższych. Osoba nosząca ten symbol reprezentuje mrok, oraz dążność do podporządkowania wszystkim swojej woli.
[Spoiler ]
Ashley od samego początku gry nosi przy sobie naszyjnik, powiązaną z przeszłością pamiątkę po żonie, który ma właśnie ten sam kształt. Chyba nie trzeba specjalnie główkować nad jego w właściwościami ;].W intrze pojawia się tatuaż wzorowany na Rood Inverse, ale mimo wszystko nie ma on nic wspólnego z symbolem św. Iocusa, który wg otoczki historycznej gry odwrócił go i stworzył piętno, którym później jego kapłani oznaczali największych grzeszników (Bloody Sin ;]). Jednakże piętno to z czasem zamiast tylko symbolizować grzech, za sprawą złych mocy stało się jego źródłem. Rood Inverse natomiast to krzyż widoczny w menu gry (i w moim awatarze ;)). Trochę to zawiłe, ale wynika to z komentarzy japońskich fanów (oni chyba lepiej wiedza ;]) i niegdysiejszych wzmianek na stronie oficjalnej. Tatuaż na plecach Müllenkamp z intra wg tych informacji symbolizuje miecz Holy Win, ostateczny symbol świętości - powstały z połączenia mocy światła i mroku, którego na końcu gry używa Romeo, jakby on coś w ogóle miał wspólnego ze świętością xP, ale i kilka poszlak w grze wskazuje na to że św. Iocus, także wcale taki święty nie był (przynajmniej wg prawdziwej definicji świętości). Holy Win jest więc trzecią wersją Rood Inverse (od odwróconego Bloody Sina różni się czerwonymi akcentami, oznaczającymi poświęcenie) i symbolizuje połączenie obu stron na drodze do harmonii.
Napisałbym coś jeszcze, ale musiałbym opierać się na bardzo ciężkich spoilerach, a tego za bardzo nie lubię. Mam nadzieję że da się to przeczytać i jakieś wątpliwości to rozwieje xP.
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Angela
Student
Student
Posty: 48
Rejestracja: 17-04-2008, 14:37
Lokalizacja: Koszalin

Re: Wasze avatary i sygnatury

Post autor: Angela »

Obecnie już sobie zmieniłam, i chyba już tak zostanie.
Sadness of Sorrow.
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Wasze avatary i sygnatury

Post autor: Nadine »

Angela pisze:Obecnie już sobie zmieniłam, i chyba już tak zostanie.
a pochwal sie kogo tam masz bo tez chce taki :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sztuka, muzyka, film”