Little Tournament cd.

Archiwum zakończonych turniejów.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Little Tournament cd.

Post autor: AK »

było ostro że uuuu przez pewien czas walczylismy z lagami bardziej niz ze soba ale i tak było zacięcie na maxa. Krelian wytrzymał koncówke i jest w półfinale a ja znowu musze sie przebijac w DE zeby sie spotkać wkoncu z Luckiem,Mastą albo Krelianem ponownie :) no nic damy rade ;)
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Rogal
Student
Student
Posty: 62
Rejestracja: 16-01-2007, 18:01
Lokalizacja: Jeżewo
Ogrywam: Tekken, Call of Duty

Re: Little Tournament cd.

Post autor: Rogal »

Czekamy na wynik walki Nadine z Kingy
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Little Tournament cd.

Post autor: AK »

ja tam na ta walke nie czekam....czekałem dupuki miałem czas zeby zagrac ze zwycięscą tej walki...całe święta czekałem...ja jutro jade do szkoły to teraz Wy sobei poczekacie na mnie 2,3 tygodnie...bo ja nie bede po ludziach jeździł jak mam przesrane na uczelni, a Wy sobie przez siwięta olaliście sprawę i nie obchodzi mnie ze "nie wszyscy w święta mają czas" pisze to żeby was uświadomić ze sobie na mnie poczekacie :zdegustowany: :D
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Little Tournament cd.

Post autor: Nadine »

no jakos to nie moja wina, wiec AK te durne komentarze zachowaj dla siebie. Problem jest taki ze KingKy ma jakies problemy z kaillerą no juz pomijam jego problemy z netem gdzie co chwila oos,(no ale to tez wkurwia) i ja sie zastanawiam czy wogóle to da sie rozegrac, bo niestety tylko z niektorymi KingKy ma oos a ja jestem w tej grupie, wiec zastanawia mnie czy to ma sens. bo jakos jeszcze dam rade grac na lagach no ale oos co moment, nie dosc ze jest irytujący, to trza od nowa wchodzic do gry i czlowiek się rozprasza i wogole... nie wiadomo kiedy dokladnie jest oos i jak zaliczac walki, bo czasem jest 2-2 w rundach i juz sie gra 3 a tu nagle oos), no a jak gramy spary to tez czasem jest taka masakra ze nam sie odechciewa grac...

niech ktos cos szybko zaradzi.
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Little Tournament cd.

Post autor: AK »

durny to był Twoj komentarz do mojego posta. a co do reszty to masz mega racje!!! mam z nim ten sam problem nie da sie grac normalnie,jestem człowiekiem który sie szybko rozprasza i denerwuje, a jak juz jestem zły to po grane,myśle tylko o tym ze jestem wk****ony...cos ala "dzien świra" nie moge grac i przeważnie dostaje... nie gram nawet połowy tego co umie łapie jakies shity typu ss,3+4...ehh a później dochodzą mnie głosy "słyszałem ze Cie KingKy dojechał"...to juz wiecie K***A dlaczego...nie mam nerwów do czegoś takiego i jak jeszcze na takim czymś dostane przy 2:2 przez mój durny błąd wywołany "lukam czy nie ma OOS i o niczym innym nie myśle" to już po grane...GAME OVER...masz racje Nadine ze się zastanawiasz czy grac z nim bo jeśli przegrasz to jestem pewny że nie z KingKY a z nerwami wywołanymi przez jego net..tak jak ja mam grając z nim....KingKY to ze grasz na takim łączu a nie inny to tylko i wyłacznie Twoj problem i ja osobiście nie mam zamiaru sie z tego powodu denerwowac juz nigdy więcej...
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Little Tournament cd.

Post autor: Ana »

Dobra Kochani to tyle jesli chodzi o zwierzenia z pamietnikow nastolatkow :)
AK w tym temacie akurat nas g... obchodzi, że ludzie mówią, że wdupiłeś z kimśtam, bo i ten temat nie jest od tego. Jest jedna walka do rozegrania i tyle. Co z nią zrobić szczerze mówiąc nie mam pojęcia póki co, a i Rogal się niespecjalnie wypowiada w temacie.
Fajnie, że napisaliście o co cho..., ale teraz spokojnie poczekajcie na decyzje Rogala bądź kogoś kto prowadził już jakiś tur (na mnie nie patrzcie :D )
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Little Tournament cd.

Post autor: Yamada »

Jeżeli zdarza Wam się, że przy stanie 2:2 w rundach wyskakuje oos to właczacie grę raz jeszcze - szybko doprowadzacie do takiego wyniku (kazdy podklada sie 2 rundy) i gracie finałową. Jeżeli natomiast oos pojawia się dosyć szybko to po prostu gracie tylko jedną rundę jako tą "finałowa".
Obrazek
Awatar użytkownika
Rogal
Student
Student
Posty: 62
Rejestracja: 16-01-2007, 18:01
Lokalizacja: Jeżewo
Ogrywam: Tekken, Call of Duty

Re: Little Tournament cd.

Post autor: Rogal »

Ana, zapytam Kreliana : )

o niego mi chodzilo ;)
Ostatnio zmieniony 11-04-2007, 21:13 przez Rogal, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Little Tournament cd.

Post autor: KRELIAN »

pytania do dzis nie widzialem ...

jesli chodzi o KingKy to i ja nie moglem z nim swego czasu pograc a jak piszecie sytuacja sie wcale nie zmienila ... oczywiscie nie mozna nikogo dyskryminowac z tym ze gdybym ja mial takie lacze to najzwyczajniej w swiecie bym sobie podarowal gre, no ale nie kazdy musi myslec podobnie. takze Rogal bedzie musial tutaj podjac decyzje gdyz to on prowadzi tur. gdyby to zalezalo odemnie to narzucilbym termin tej walki i najwyzej wymeczylibyscie ja po jednej rundzie az do skutku.

jesli o mnie chodzi to walke z Luc'iem nie rozegralem do tej pory poniewaz Luc poki co nie siedzi na necie zbyt czesto ze wzgledu na robote ale ustawilismy sie ze zagramy jakos w nadchodzacy weekend (osoba sprawdzona i zrobila dla honmaru wystarczajaco zeby go usprawiedliwic)

nie wiem jak z innymi parami (Ren gra z Masta) ale wiem ze Rogal ewidentnie zaniedbal (zeby nie powiedziec olal) sobie turniej chociazby poprzez sporadyczne interweniowanie w tym topicu nie wyznaczajac chocby przyblizonych terminow do rozegrania dalszych faz. stad tez sytuacje takie jak z Adrianem. mowilem wam przy okazji Christmas Cup ze dyscyplina to podstawa przy organizowaniu tego typu turow ale jak widac nie kazdy musi podchodzic do tego serio (inna sprawa ze mi sie akurat w tym momencie najmniej spieszy).
Ostatnio zmieniony 12-04-2007, 18:45 przez KRELIAN, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Rogal
Student
Student
Posty: 62
Rejestracja: 16-01-2007, 18:01
Lokalizacja: Jeżewo
Ogrywam: Tekken, Call of Duty

Re: Little Tournament cd.

Post autor: Rogal »

KRELIAN, szczerze to ja też zbytnio nie mam czasu tutaj zaglądać, ale no masz rację.. zaniedbałem...(olałem) ten turniej i to ostro..

Jutro na 100% odezwę się do Ciebie na gg.
Awatar użytkownika
-=MASTA=-
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 03-09-2006, 22:24
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Little Tournament cd.

Post autor: -=MASTA=- »

[Haiihachiiiii] -=MASTA=- 5 : 1 Ren [Eddy]

Graliśmy na honmaru. Początkowo wygrałem pierwszą walke, później Ren zaczął customować swoim "bambusem" rewanżując mi się wygraną kolejnej walki. Do końca już ja wygrywałem skuteczną kapą Heihachim, finałową rundę kończąc perfectem. Bardzo dziwnie mi się grało, przez to że był jakiś delay. Ren jak już się rozpędzi swoim Edkiem to trudno go zatrzymać. Bez wątpienia to najlepszy Eddy online z jakim można zagrać.
Czekam na następnego gracza...
Rozruszajcie panowie ten turniej ;)
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Little Tournament cd.

Post autor: Ren »

eh... :)
jakimś cudem udało mi się wygrać drugą walkę 3:0 w rundach - Masta szybko wyciągnął wnioski i przypomniał sobie o hellach i kilku innych "fajnych" zagraniach :). Następne 2 walki z tego co pamiętam to ciężkie pojedynki 3:2 w rundach dla Masty a resztę już przegrałem gładko, zrezygnowany nie mając pomysłu jak pokonać dziada :D.
Pozdro dla Masty, życzę powodzenia dalej :)
Awatar użytkownika
KingKY
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Little Tournament cd.

Post autor: KingKY »

Naciągana troszkę ta rzekoma dekoncentracja :suchy:

I co ja mam teraz zrobić, Nadine nie chce zagrać za chiny ludowe. Wg mnie to jest wydziwianie , mi to tak samo przeszkadza. Nigdy już nie wezmę udziału w turnieju online z powodu neta, ale ten chciał bym dokończyć.

Apeluje do organizatora turnieju, aby zmusił Nadine żeby zagrała i basta. Szczerze wątpię żeby wynik był NIE FAIR z powodu iż tam z 2-3 razy trzeba będzie zrestartować emu.
ObrazekKING SAYS:"DAMN, RAWR IS JUST TOO GOOD !"Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Little Tournament cd.

Post autor: Action »

powiem tyle - rotfl

geeez ludzie, nie robcie z tego turnieju żadnej telenoweli... kaillera jest jaka jest i to, że trzeba mieć zajebistego neta by ją uciągnąć nie jest wina KingKY (tym bardziej jak wczesniej podczas turnieju nikt na niego nie narzekał, nawet sam z nim gralem i takich problemow nie mialem...) IMO Nadine nie gra = wygrana KingKY.
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Little Tournament cd.

Post autor: Nadine »

ty Action to sie qrva nie wypowiadaj bo masz o tym hujowe pojecie, bo jak sam wspomniales nie masz takich problemow, wiec kulturalnie prosze: zamknij morde, bo ze ty grac nie umiesz i jak dla mnie to ty se mozesz 'grac' w byle jakich warunkach... chociaz i tak bym nie nazwala tego grą... skoro nikt nie narzekał to ktoś musi być pierwszy... nie wina KingKY'ego ze oos :rotfl: teraz juz masz komedie (lepszą od telenoweli)....a "Nadine nie gra = wygrana KingKY" to do cholery moze byc inaczej o ile dacie mi mozliwosc gry w normalnych warunkach, bo przeiez kur** logiczne ze skoro KingKY ma tak z kilkoma osobami a ja tylko z nim to on juz jest 'przyzwyczajony' czy jak se to mu wygodniej nazwac no ale ja tak nie umiem grac i sie nie mam zamiaru przyzwyczajac do czegos takiego.

teraz troche do KingKY'ego: powiem ci tylko tyle... zajebiste posuniecie... ciesze sie ze rozgrywasz takie rozmowy za moimi pecami... no huj znowu wychodzi twoje fair play... jak kur** do ciebie pisalam na gg to był ryj na kłutke a tu co? taki post... wiesz co ci kur** powiem... sam sie qrva zmuś: ale do zmiany neta,a jak nie to ci moge pomuc, jedziemy dalej... no teraz sprawa dekoncentracji... tak KingKY ty jestes wiesznie spokojnym i opanowanym czlowiekiem, oos nie robi ci różnicy, lagi są pestką zawsze świetnie se ze wszystkim radzisz... no człowieku pierdolnij sie w łeb, co ty tu za pozory tworzysz, przeciez wiem jakie ty masz podejscie do gry i tobi do cholery wszystko przeszkadza, a ju nie wspominam ze shlag cie trafia jak przegrasz bo niestety nie umiesz przegrywac. heh a doskonale wiesz ze jezeli sie postaram to moge wygrac (sie nawet nie prubuj cwaniaczyc ze zawsze ni dopierdalasz a ja nigdy nie wygrywam, bla, bla bla i9 ze jak ja wygrywam to ty jestes zmeczony czy co ty tam zawsze mi wmawiasz) no ale widze ze doskonale se z tego zdajesz sprawe i robisz wszystko by wygrac za wszelką cene.... oj biedaczku bo byś pewnie nie zniósł przegranej ze mną i to w tym miejscu. A huj z tobą rozpowszechniaj swą kape dalej.

teraz do wszystkich: jebie mnie to co se o mnie myslicie, jk ktos chce to moze mi jebnąc osta za ten post i bluzgi, no ale nie moja wina ze chamstwa nie zniese... KingKY to osoba uparta no ale jako persona jest spoko i do niego nic nie mam ale jak sie rzecz ma tekkena to nawet grajac spary huj mnie trafia i mam ochote mu najebac, bo robi takie komedie ze szkoda gadac... no ale juz koncze...wiec tak... nadal zaleze mi na NORMALNYM rozegraniu walki z KingKY'm, sa sposoby aby przeciez kur** na jebniete 30 minut wejsc gdzies na normalnego neta... no nie wiem u kolegi, w szkole (no moze w szkole jednak nie za bardzo, ale jak sie chce to wszystko mozna), no nie wiem gdzies u ciotki czy na internet cafe. no zawsze cos jest, ale najprosciej powiedziec ze nie mam jak albo inny wałek.... kur** mać ja sie tak nie bawie, i skoro KingKY penia przed uczciwą walką i za wszelką cene nie próbuje poprawic warunków gry to w takim wypadku Nadine 0-5 KingKY biore se walkowera, bo kur** nie bede sie męczyć, skoro ten pusty, chamski typ nie szanuje zasad fair play, a ze wam nie przeszkadzalo z nim grywac w takich warunkach to wasza sprawa.

tyle odemnie. pozdro

PS. KingKY powodzenia w turnieju
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”