Little Tournament cd.

Archiwum zakończonych turniejów.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
Rogal
Student
Student
Posty: 62
Rejestracja: 16-01-2007, 18:01
Lokalizacja: Jeżewo
Ogrywam: Tekken, Call of Duty

Re: Little Tournament cd.

Post autor: Rogal »

To trzeba jak najprędzej wyjaśnić!

Porozmawiam z Krelianem dziś.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Little Tournament cd.

Post autor: Ana »

Ok Rogal szczerze mówiąc też miałam zamiar pogadać o tym z Krelianem, ale najpierw odezwałam się do głównej zainteresowanej czyli Nadine. Ona decyzję podjęła i wcale Jej się nie dziwie. Wychodzi z tego z honorem zamiast szczypać sie niewiadomo ile i hamować cały turniej.
Osobiście myślałam o walkoverze na Jej korzyść, ale Nadine zdecydowała. Turniej może trwać dalej...


PS. KingKy jak to szło? Kobietom się ustępuje? Chyba w tym wypadku Nadine poszła po drugie, podobne przyszłowie, bo IMO też uważam można gdzieś wygrzebać te 30min na walke w normalnych warunkach, a nie dogrywać ciul wie ile.
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Little Tournament cd.

Post autor: KRELIAN »

rozmawialem wlasnie z Nadine i temat jest wyjasniony. Nadine rezygnuje (szkoda ale nie dziwi mnie podjecie akurat takiej decyzji) , Kingky z kolei przechodzi dalej z tym ze bedzie mial narzucany termin (max 3 dni) na rozegranie kazdej kolejnej walki i moze to zrobic tylko u kogos. Jesli nie ma takiej mozliwosci to po 3 dniach odpada z turnieju i ma bana na tury do momentu mozliwosci grania bez stresu/zmiany netu.

moja walka z Luc'em odbedzie sie dzis po polnocy , pisze o tym specjalnie zeby Kingky wiedzial ile ma czasu


EDIT : darujcie sobie osobiste pojazdy i ocene tego tura poki co w tym miejscu (macie od tego gg) . od tego posta wpisujemy tylko wyniki - reszta kosz + ost

EDIT2 : dobra bo powoli przeginacie - czy ktos potrafi czytac ze zrozumieniem??

Action : ja skasowalem Twojego posta bo jest zbedny - czytaj co napisalem. wlasnie w ten sposob to zostanie rozwiazane

KingKy : mi tez nie zalezy na tym turze, ja tylko staram sie aby cos z niego jeszcze zostalo takze po wpisaniu wyniku mojej i Luca walki masz 3 dni na rozegranie w normalnych warunkach walki z Masta

Jesli teraz zobacze jakikolwiek post to wale po 2 osty poniewaz nie sluchaliscie wczesniej i nie obchodzi mnie kto sie udzieli bez wyjatkow. Nawet ja mam swoja granice wytrzymalosci wiec prosze mnie nie draznic :)
Ostatnio zmieniony 16-04-2007, 14:01 przez KRELIAN, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Little Tournament cd.

Post autor: KRELIAN »

no i wszystko jasne , Adriankiller gra z Masta ...
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Little Tournament cd.

Post autor: luc_october »

luc_october (xiaoyu) 5:4 Krelian (law)

bardzo emocjonująca walka... wynik jak widać, a w dodatku był great w ostatniej rundzie starcia. thx krel za walkę :)
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Little Tournament cd.

Post autor: KRELIAN »

rowniez dzieki Luc :)

mnie procz ostatniej rundy rozwalila jeszcze runda przedostatnia . obaj na zyletce , Luc robi cios w powietrze , ja podbiegam z wslizgiem - Law juz ma podciac chinke a tu nagle rzut

postaram sie dojsc do finalu i zrewanzowac choc nie bedzie to latwe :oczami:
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Rogal
Student
Student
Posty: 62
Rejestracja: 16-01-2007, 18:01
Lokalizacja: Jeżewo
Ogrywam: Tekken, Call of Duty

Re: Little Tournament cd.

Post autor: Rogal »

Czekam na wynik walki

-=MASTA=- vs. Adriankiller :)

Oj będzie gorąco :)
Awatar użytkownika
-=MASTA=-
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 03-09-2006, 22:24
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Little Tournament cd.

Post autor: -=MASTA=- »

[Heihachi] -=MASTA=- 5 : 0 Adriankiller [Jinx3,True Ogre, Heihachi]

Oj dzialo sie, dzialo.
W końcu spotkali sie w walce turniejowej Mr Hell Sweep i Mr Trzy Płaskie ;)
Pierwsza walka w rundach 2:2 i moja wygrana. Później jeszcze Adrian grał dwa razy Jinem i nadal było gorąco w rundach, ale jakoś tak się składało, że udawało mi się wygrywać te końcówki i punkty szły na moje konto. Następnie przy stanie 3:0 dla mnie Adrian wybiera swojego tajnego pupilka True Ogra, ale na tę postać czarodziejsko działa midowy wgf Henryka. Następna moja wygrana [3:0 w rundach]. Adriankiller chyba w akcie desperacji wybiera Heńka i próbuje mnie zahellować do upadłego ;), ale jakoś udaje mi się znów wygrać.
Było troche kapusty obustronnej, ale wiadomo, jak to na turnieju :P Moje kiszenie tego zacnego warzywa okazało się skuteczniejsze. Szkoda jedynie, że Adriankiller, który niewątpliwie jest jednym z lepszych przegrał [godnie] do jajka. No ale cóż tak to bywa.
Dzięki za emocjonującą rozgrywke.
Krelian szykuj pazury... ;)
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Little Tournament cd.

Post autor: KRELIAN »

[Heihachi] -=MASTA=- 1:5 Krelian [Law]
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Little Tournament cd.

Post autor: luc_october »

O! coś mnie ominęło widzę :) no z adrianem to się spodziewałem, ale aż tak?? przysnęło ci się czy coś?? no a walka masty z krelem to już totalne zaskoczenie :szok: osobiście obstawiałem mastę, bo wydaje mi się że prezentuje wyższy poziom swoim henrykiem. no ale jak wiadomo na tekkenie często tak bywa że cappucino>skill. moje wyrazy współczucia masta, no i congratsy krel :) będzie rewanż :) ciekawe czy znowu taki "grejtowy"??
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Little Tournament cd.

Post autor: Ana »

Aktualizowałam tabelke graficzną :) Powodzenia w finałach :)
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Little Tournament cd.

Post autor: KRELIAN »

final zostanie rozegrany w nastepny weekend ...
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Rogal
Student
Student
Posty: 62
Rejestracja: 16-01-2007, 18:01
Lokalizacja: Jeżewo
Ogrywam: Tekken, Call of Duty

Re: Little Tournament cd.

Post autor: Rogal »

Nagrody czekają... :D

Czekamy na wynik : )

to qrfa zaczekaja do łikendu
Ostatnio zmieniony 25-04-2007, 12:19 przez Rogal, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Little Tournament cd.

Post autor: Ana »

GRATULACJE KREL :)
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Little Tournament cd.

Post autor: KRELIAN »

final

[law] Krelian 5:1 Luc_october [xiao]

[law] Krelian 5:3 Luc_october [anna]

zwyciezyla wieksza kapa , bo o ladnej grze z obu stron nie bylo mowy , jedyne co moge napisac o sobie to ... w zyciu tak nie kapilem lawem :P

podziekowania dla finalistow oraz dla Xiao playerow z ktorymi moglem sie troche ograc przed finalem (Czit i Yamada)

na temat samego tura i finalu wypowiem sie szerzej w najblizszym czasie
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”