Odpowiedz do tematu
Mortal Kombat Project
Autor Wiadomość
Gieferg 
Beginner

Wysłany: 26-03-2007, 22:35   Mortal Kombat Project

No właśnie. Dzisiaj to coś odkryłem. Ciekaw jestem czy dałoby się w to grać ON-Line :hyhy:

grę można ściagnąć stąd:
http://www.geocities.jp/R...load/mkp4.1.zip
A tutaj jest kilka dodatkowych postaci i aren:
http://rugal2.mugenfury.com/
Natomiast stąd ściągamy plik, ułatwiający życie jeśi chcemy zainstalować dodatkowe postacie: http://mugenguild.com/for...5&topic=51512.0 .

Jest to jakaś przeróbka zawierająca zestaw postaci zbliżony do MKT + cyborg Hydro, ewentualnei trochę dodatkowych postaci jak sobie ktoś ściągnie. Jest też duuuużo więcej aren niż w MKT (między innymi wszystkie z MK1) niektóre pochodzą nawet z tych trójwymiarowych Mortali. Fajny jest tryb pozwalający nawalać się grupowo-drużynowo (4 zawodników na arenie naraz) :hyhy:

Niektóre rzeczy pozmieniano, np Cage wygląda jak w MK2 tyle że ma cały czas okulary, Scorpion ma linkę z powietrza itd. itp. na razie za wiele nie pograłem więc za wiele nie wiem, ale gierka się fajnie prezentuje.

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 27-03-2007, 07:41   

O ile wiem to w zadnego MUGENa nie da sie grac online, a sama gra jest nieźle zbugowana.

SubZero 
Moderator

PSN ID: subzeropl83
GamerTag: SubZeroPL
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Steam ID: SubZeroPL
Wysłany: 27-03-2007, 08:01   

Po sieci to fakt nie da się. Grać w to grałem i pamiętam, że z systemem oryginalnego Mortala niewiele wspólnego to ma. Chociaż tryb 2vs2 wygląda nawet fajnie (ten chaos na arenie :D )

Karate Tradycyjne - Sho Dan

Gieferg 
Beginner

Wysłany: 27-03-2007, 13:43   

Cytat:
a sama gra jest nieźle zbugowana.

z tego co mi wiadomo nie jest to ostateczna wersja, zresztą who cares, daje kupę radochy więc swoje zadanie spełnia.

Cytat:
z systemem oryginalnego Mortala niewiele wspólnego to ma

jak dla mnie ma to wiecej wspólnego z takim MKTrilogy niż miał MK1 z MK3:P (i nie mam tu na myśli ilości postaci).

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 27-03-2007, 16:02   

no wiesz, taki Boiling Point tez daje kupe radochy... :|

Pattrick 
Grand Master

P2P Mode: Host & Client
Zagram w: TB, Tekken 7, Skullgirls
Wysłany: 28-03-2007, 20:16   

na Mugenie nie da się grać online , lecz na InfinityCat już tak ... hmm na mugenie nie polecam grać w takie gry , które mają przedstawiać jedną gre np. King of Fighters czy też Mortal Kombat , aczkolwiek jest to dobry pomysł po przerobieniu programu gry (silnika) i stworzeniu postaci o pewnej równowadze siły jak w Garou a nie top tiery i low tiery. Czyli Mugen do Grania postaciami z wielu gier przeciwko sobie natomiast z tej samej gry zalecam z komercjalnej wersji skorzystać , jest dużo lepsza ... Po dużych przeróbkach i dobrym robieniu postaci Projekt Gry M.U.G.E.N może być bardzo ciekawy ... Co do MKP to raczej spróbuje