SNK vs Capcom

Odwieczne spory pokroju SNK czy Capcom? Ryu czy Iori, a może Ken i Kyo? Przyszedł czas na zderzenie naszych zdań!

Moderatorzy: eq2D, ModTeam, 2DModTeam

SNK czy Capcom?

SNK
12
44%
Capcom
15
56%
 
Liczba głosów: 27

Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: SNK vs Capcom

Post autor: Arris »

no tak...ale nowsza gra z capcomu wyjdzie a nie z snk :D:D
a zreszta samsho2 mi nie podchodzi wole 4
fatal fury 3 wiem ze wyszlo i nawet fajnie sie gra ;]
a o tych KoF'ach nawet nie wiedzialem :D:D
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: SNK vs Capcom

Post autor: Aserot »

Jest ( bardzo :P ) mała szansa że najnowsza odsłona Kof'a również zawita na PC.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: SNK vs Capcom

Post autor: gascan »

Gdyby nie SNK i Capcom nie było by mnie na tym forum. Obie firmy dają radę, nie oddałem głosu.
Z tego co widzę online SNK ma wsumie tyle samo zwolenników co Capcom choć może się wydawać że SF są bardziej oblegane, ale tak nie jest.
Capcom ma wieczne Marvel Vs. Capcom, SF2T i SF3, a SNK Garou, Kof 98, Kof 2002.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: SNK vs Capcom

Post autor: Martins »

Dla mnie w bijatykach 2d ważną rzeczą jest klimat, oraz oryginalni i charakterystyczni zawodnicy. W SF jest takich mnóstwo, w FF i SS, jest tylko trochę gorzej. Niestety Kofy zawodzą w tej kwestii. Może i system tej serii jest bardzo dobry, ale co mi z tego, skoro większość z tych postaci, to nudni i podobni do siebie fajterzy, którymi nie chce mi się grać. Wyjątek to oczywiście ekipa z FF, ale jest ich niewielu. Co do klimatu, to niestety wszelakie crossovery, czyli wrzucanie paru światów do jednego wora, go zabijają. Przykładem takich gier jest właśnie Kof. Lubię pograć w te gry, ale nie ciągnie mnie do nich, tak jak do "czystych" serii. W SNK są na szczęście Last Blade, czy wspomniane wcześniej FF (uwielbiam) oraz SS. Ale król może być tylko jeden i jest nim Capcom, odpowiedzialny za serię legendę. a mianowicie Street Fighter (z naciskiem na Alphe i 3s).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Versus”