Prośba o litość! ;P

Zapytaj o cokolwiek.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
OWA
Beginner
Beginner
Posty: 13
Rejestracja: 25-02-2006, 16:39
Lokalizacja: China

Prośba o litość! ;P

Post autor: OWA »

mam naprawdę wielką pośbę do Was wszystkich - nie wiem, dlaczego, ale kiedy korzystam z wtyczki Pete's DX6 D3D Driver 1.67, mój komp nie wyrabia z T3. mam wtedy rwiący framerate rzędu 40-50 klatek. kiedy korzystam z wtyczki Pete's OpenGL Driver 1.67, FPS-ów mam... 300, jeśli nie włączę limitu. :roll: w związku z tym proszę Was o zmienienie standardów gry w T3 prze net. każdy przecież ma tę wtyczkę, na pewno nikomu korzystanie z niej nie przysporzy kłopotów - nie widzę więc przeszkód ku tej małej zmianie ustawień. :twisted:

oczywiście, domyślam się, że i tak nie będzie Wam się chciało zmieniać pluginów dla jakiegoś tam OWA. :lamer:
Obrazek: You're not good enough!
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Prośba o litość! ;P

Post autor: Dumian »

Standardów na pewno nie będziemy zmieniać. Nie ja je wymyśliłem tylko ludzie mądrzejsi ode mnie i to dosyć dawno temu, jak dotąd config ten się doskonale sprawdza. Te ustawienia na jakich gramy są optymalne i uniwersalne. Będą dobrze działać u zdecydowanej większoći dlatego tak zostanie.

Z innej beczki to trochę dziwi mnie to co piszesz bo jakoś dobrze nam się grało.

PS. Co do zmiany wtyczki, to zawsze mozesz dogadać się z kimś indywidualnie ale standardy pozostaną jakie są bo - uwiesz mi - są najlepsze i optymalne.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Magus
Student
Student
Posty: 43
Rejestracja: 21-02-2006, 22:50
Lokalizacja: Zeal Kingdom

Re: Prośba o litość! ;P

Post autor: Magus »

Może stare/windowsowe sterowniki do karty graficznej, albo za stary DirectX? Podaj swoją konfigurację kompa to może da się coś zrobić.
Och, gdyby tak wszyscy ludzie // Mogli przeżyć, taki jeden dzień // Gdy wolność wszystkich, wszystkich zbudzi // I powie - idźcie tańczyć, to nie sen
Dżem - Sen o Victorii
Awatar użytkownika
OWA
Beginner
Beginner
Posty: 13
Rejestracja: 25-02-2006, 16:39
Lokalizacja: China

Re: Prośba o litość! ;P

Post autor: OWA »

ATHLON 1.2 GHz, GeForce 4 MX, 256 MB RAM - złom, ale do gry w T3 w zupełności wystarcza, czyż nie? sterowniki zmieniałem już wielokrotnie, właśnie na potrzeby T3. obecnie mam sterowniki OMEGA KX 1.4072, no i DirectX 9.0c.

Dumian@ może Tobie grało się dobrze - u mnie są straszne zwolnienia, nawet jeśli nie gram przez sieć(!?). znikają, gdy zmienię wtyczkę. dziwi mnie, że piszesz o tym, że są to optymalne ustawienia, bo w tym poradniku czytałem, że plugin OpenGl jest dla kart Nvidii, a plugin D3D jest dla kart ATI.
Now select the video configuration - use Pete's OpenGL Driver 1.71 for nVidia video cards and Pete's D3D Driver 1.57 for ATI video cards.
domyślam się jednak, ze to i tak nic nie zmieni odnośnie ustawień, choćby dlatego, ze za dużo osób ma wersję DX6. cóż, moja strata. :P
Obrazek: You're not good enough!
Awatar użytkownika
Magus
Student
Student
Posty: 43
Rejestracja: 21-02-2006, 22:50
Lokalizacja: Zeal Kingdom

Re: Prośba o litość! ;P

Post autor: Magus »

Nie lepiej normalne sterowniki nVidii? Jak nie najnowsze to starsze. Ja mam kartę S3 ProSavage 32 MB i jakoś myka bez problemu w pełnej klasie na DX6. A GF4 MX zanim zmarło też miałem - i też działało, więc na pewno się da.
Och, gdyby tak wszyscy ludzie // Mogli przeżyć, taki jeden dzień // Gdy wolność wszystkich, wszystkich zbudzi // I powie - idźcie tańczyć, to nie sen
Dżem - Sen o Victorii
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Prośba o litość! ;P

Post autor: Dumian »

Skoro cała scena gry online na ePSXe (nie tylko Tekkena) gra na tym configu to znaczy, że jest on dobry i przede wszystkim uniwersalny. Sam fakt, że jesteś jedynym przypadkiem, którem nie działa o czymś świadczy (podobnie było na początku z OOS, więc na pewno i tu znajdzie się wyjście :P).

Tak jak napisałeś, dużo osób gra na tym confogu i zmiana standardów tylko na potrzeby jednej osoby (bez różnicy czy to jest jak to napisałeś jakiśtam OWA czy byłbym to ja ;)) i tylko jednej gry, nie ma sensu, tylko skomplikuje niepotrzebnie gre w sieci.

Sam mam GeForce 4 MX + stery nVidii i wszystko śmiga cacy.

PS. Mało co nie oślepłem czytając ten cytat - kolor oczojebny mi nie służy :zakrecony: :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
OWA
Beginner
Beginner
Posty: 13
Rejestracja: 25-02-2006, 16:39
Lokalizacja: China

Re: Prośba o litość! ;P

Post autor: OWA »

Magus@ już pisałem, że sterowniki zmieniałem wiele razy. przed instalacją sterowników OMEGA KX miałem oczywiście oficjalne drivery Nvidii - T3 pod DX6 chodził jednak wtedy tak jak teraz, czyli beznadziejnie. nie wiem, czemu tak jest, ale tak jest. :/ na początku nawet nie zwracałem na to uwagi, ale po odpaleniu T3 na konsolce zauważyłem, że idzie mi znacznie lepiej niż na kompie. szybko zorientowałem się, że to wina tego skaczącego framerate'u pod D3D DX 6.

Dumian@ no spoko, przecież od razy wiedziałem, że nie zmienicie standardów. ;P doszedłem jednak do wniosku, że nie zaszkodzi zapytać. ;)
Obrazek: You're not good enough!
Awatar użytkownika
Magus
Student
Student
Posty: 43
Rejestracja: 21-02-2006, 22:50
Lokalizacja: Zeal Kingdom

Re: Prośba o litość! ;P

Post autor: Magus »

Tak czy tak, dziwna sprawa. Ale cóż, takie niewyjaśnione anomalia to przywilej Windows ;) Zalecam format ;] Chyba że gra nie warta świeczki, to spoko.
Och, gdyby tak wszyscy ludzie // Mogli przeżyć, taki jeden dzień // Gdy wolność wszystkich, wszystkich zbudzi // I powie - idźcie tańczyć, to nie sen
Dżem - Sen o Victorii
Awatar użytkownika
OWA
Beginner
Beginner
Posty: 13
Rejestracja: 25-02-2006, 16:39
Lokalizacja: China

Re: Prośba o litość! ;P

Post autor: OWA »

gdybym sądził, że format coś zmieni, to już dawno bym go wkonał. ;P z drugiej strony - co mi szkodzi? :>
Obrazek: You're not good enough!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania & Pomoc”