Drama

Kącik miłośników Kraju Kwitnącej Wiśni.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Kare
Student
Student
Posty: 59
Rejestracja: 04-06-2010, 23:29
Lokalizacja: Lubin

Re: Drama

Post autor: Kare »

Tak, ale recenzja z założenia ma przedstawić ogólny obraz danej produkcji
To wiem, dlatego poprawiłem się w nawiasie, że chodzi o opis moich wrażeń :P (długo nie pisałem zadnych recenzji, tak to same artykuły, eseje i inne dłuższe formy wypowiedzi, więc gomene).
Nie za bardzo schodzimy w offtop? :P
Swoje wrażenia z Yankee-kun opisze w poniedziałek (to jeden odcinek, więc nie powinno mi to sprawić większych trudności :P), a teraz wracam do Nauki o polityce... godzinę temu przysnęło mi się na etapie różnicy pomiędzy władzą, a wpływem (najprostszy rozdział, ale wolę sobie to przypomnieć, by nie strzelić gafy xD).
Awatar użytkownika
Kare
Student
Student
Posty: 59
Rejestracja: 04-06-2010, 23:29
Lokalizacja: Lubin

Re: Drama

Post autor: Kare »

Sorry za post pod postem, ale... włąśnie oglądam drugi raz 1 epek "Yankee-kun" i muszę stwierdzić jedno... humor jest naprawdę dobry (jak dla mnie, ktoś może się nie zgodzić, co generalnie mam w najciemniejszych zakamarkach tyłka xD, najważniejsze, że mi się podoba), a aktorzy grają fajnie. Gdyby nie to, że padła mi nagrywarka (= nie mam jak przegrać sobie nadmiaru anime z hdd na płytki x[), to bym zaczął ściągać resztę... no cóż, poczsekam do przyszłego tygodnia z resztą :D.
W takich chwilach żałuję, że mam często kompletnie nieuzasadnione momenty typu "nie chce mi się tego oglądać, bo pewnie mi nie będzie pasować"... bo zajebiście często się mylę xD.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Drama

Post autor: Ana »

Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Drama

Post autor: SubZero »

Najs, ale... film? że niby kinowy film? to będą musieli to masakrycznie pociąć.
Awatar użytkownika
Kare
Student
Student
Posty: 59
Rejestracja: 04-06-2010, 23:29
Lokalizacja: Lubin

Re: Drama

Post autor: Kare »

Obczaję po obejrzeniu anime. ;) Wersja animowana jest (podobno) godna i osadzona w fajnych klimatach ("spokój" jak w Mushishi, z tego, co słyszałem), liczę że drama będzie dobrą ekranizacją tytułu.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Drama

Post autor: SubZero »

Osobiście polecam, jeśli lubisz takie spokojne klimaty, trochę więcej o anime pisałem w odpowiednim temacie.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Drama

Post autor: Ana »

お父さんbędzie pewnie tak samo jak zrobili z Lovely Complex, a szkoda...

YamaNade zakończone. Potwierdzam odradzanie.

Aktualnie czekam na napisy do Jokera (pachnie japońską wersją Dextera^^ -> tak, Act też Cie pozdrawiam :D ), dalsze odcinki Yankee (dalej polecam), 3,18MB które brakuje mi do ściągnięcia 3go odcinka Tsubasa no oreta tenshitachi, a co dalej to zobaczę bo nigdy nie oglądam tego, co sobie założę :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Drama

Post autor: Action »

Ana pisze:Aktualnie czekam na napisy do Jokera
Łyknie to zwykły zachodni zjadacz chleba? 5 sezonu Dextera coś się doczekać nie mogę, a skoro podobne klimaty to może bym się za to wziął. W każdym razie nazwa zachęca. :)
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Drama

Post autor: Ana »

http://wiki.d-addicts.com/JOKER_Yurusarezaru_Sosakan
Szczerze Ci powiem że nie wiem, bo nie ma jeszcze napisów (są chyba tylko chińskie, co średnio mi pomaga :D ) i tylko przeglądałam RAWkę. Jak coś ruszy z napisami to od razu dam znać (a patrząc na obsadę to pewnie ktoś się niebawem za to weźmie)
Generalnie z azjatyckich rzeczy, które może łyknąć zachodni odbiorca to polecam Maou.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Drama

Post autor: Ana »

Bloody monday zapowiada sie kjut <3
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Drama

Post autor: Ana »

Troche zlych wiesci:
Noir
Ouran High School
Dobranoc
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Japonia”