Starcraft

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Starcraft

Post autor: Action »

Nie! O dziwo to nie jest temat, w którym mam zamiar opisać swoje wrażenia po obejrzanym trailerze SC2 (aczkolwiek zapowiada się za*****cie). Postanowiłem założyć ten temat o stareńkiej już grze (10lat?), która posiada fabułę godną oskara i grywalność zwalającą z nóg nawet tych co za RTSami nie przepadają... po dokładnym przestudiowaniu podforum "Gry video" doszedłem do wniosku, że duża cześć Honmarowiczów gra/grała/chciała by zagrać online w StarCrafta.... a że ostatnio z SubZero (i pewnym moderatorem PSXPower) gramy online to chciałbym zaprosić wszystkich, którzy mieliby czas zagrać na nasz kanał IRC #Honmaru... a żeby ten temat zaraz nie zniknął w odmętach forum, to możecie pisać tu o wszystkim co jest związane ze Starcraftem. :) (np. o tym, że Protossi są przepakowani, a Terranie rlz :P)
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Starcraft

Post autor: SubZero »

Ano StarCraft wymiata :) Od zawsze mój ulubiony RTS, jedyną grą która może zagrozić jego pozycji może być ... StarCraft II ;) Jedna z nielicznych gier, które przeszłem kilka(naście?) razy i nawet teraz lubię sobie od czasu do czasu zainstalować i kampanię przejść (Jimmy rlz :) ).
Action pisze:a że ostatnio z SubZero (i pewnym moderatorem PSXPower) gramy online
Chyba chciałeś powiedzieć dostajemy ostre baty online :)
A Protossi wcale nie są przepakowany, wystarczy nie dać im się rozbudować ;)
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Starcraft

Post autor: Action »

SubZero pisze:wystarczy nie dać im się rozbudować
wystarczy nie dać im wybudować Carrierów chciałeś powiedzieć.... nie ma ch*ja na nie xD przyleci takich 8 i rozpoczyna sie armageddon ;D to jest dla mnie czit... obrona nie wyrabia, marine nie wiedzą w kogo walić, wszystko co bardziej opancerzone jest za wolne... normalnie, az chce sie odrazu wyjść z gry :P taktyka radzenia sobie z Carrierami by Action - wybuduj jak najwiecej bunkrów i wiezyczek, zrekrutuj jak najwiecej Goliatów i gotowych na śmierc imperialnych marines... a poźniej się módl :D
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Starcraft

Post autor: Wawrzyn »

Ja z chęcią zagram w SC :!: Gdzieś już o tym pisałem zresztą :) Gracie na oryginalnych serwerach mam rozumieć??
Action pisze:
SubZero pisze:wystarczy nie dać im się rozbudować
wystarczy nie dać im wybudować Carrierów chciałeś powiedzieć.... nie ma ch*ja na nie xD przyleci takich 8 i rozpoczyna sie armageddon ;D to jest dla mnie czit... obrona nie wyrabia, marine nie wiedzą w kogo walić, wszystko co bardziej opancerzone jest za wolne... normalnie, az chce sie odrazu wyjść z gry :P taktyka radzenia sobie z Carrierami by Action - wybuduj jak najwiecej bunkrów i wiezyczek, zrekrutuj jak najwiecej Goliatów i gotowych na śmierc imperialnych marines... a poźniej się módl :D
:D No co wy chłopaki nie wiecie jak sie Carriery atakuje? :krzeslem: :D
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Starcraft

Post autor: SubZero »

Oświeć nas, o wielki :padam: :P
Wawrzyn pisze:Gracie na oryginalnych serwerach mam rozumieć??
Na oryginalnym by SubZero :P
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Starcraft

Post autor: Wawrzyn »

SubZero pisze:Oświeć nas, o wielki :padam: :P
Wawrzyn pisze:Gracie na oryginalnych serwerach mam rozumieć??
Na oryginalnym by SubZero :P
Skoro "by SubZero" to się zmierzyć musimy ;)
Sub grasz Terranami? :luka: Podstawa gdy atakują cie Carriery - bierzesz swój oddział(załóżmy marines) i klikasz "attack" i dajesz bezpośrednio statek - matkę, wtedy jednostki się nie gubią strzelając w intreceptory ;)
Przepis na całkowitą anihilację Carrierów :D - Goliathy z zasięgiem(upy do ataku mile widziane)+ Science Vessel z upem "EMP shockwave"(bardzo przydatne na protossów zresztą).
Rzucasz EMP, atakujesz golami wyżej wymienionym sposobem i Carriery padają jak muchy :cwaniak: OGÓŁEM NA JEDNOSTKI LOTNICZE ROBISZ GOLIATHY :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Dreamcaster
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 87
Rejestracja: 18-03-2006, 19:48

Re: Starcraft

Post autor: Dreamcaster »

Wawrzyn pisze:Przepis na całkowitą anihilację Carrierów :D - Goliathy z zasięgiem(upy do ataku mile widziane)+ Science Vessel z upem "EMP shockwave"(bardzo przydatne na protossów zresztą).
Rzucasz EMP, atakujesz golami wyżej wymienionym sposobem i Carriery padają jak muchy :cwaniak: OGÓŁEM NA JEDNOSTKI LOTNICZE ROBISZ GOLIATHY :)
Wg mnie najlepsza metoda na Carriery to mala grupa Ghostow z wlaczonym kamuflazem rzucajaca Lock na statki i wparcie w postaci 12 Wraithow :hyhy:
Ostatnio zmieniony 31-05-2007, 17:10 przez Dreamcaster, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Starcraft

Post autor: SubZero »

Przy założeniu, że przeciwnik nie ma pod ręką żadnych Observerów :P
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Starcraft

Post autor: Lukas »

lol zajawiłem się przez was na Star crafta :D
Jeszcze nigdy nie grałem w to z żywym przeciwnikiem, a grałem w to sporo, no cóż.. wtedy nie miałem neta. :f
weak
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 03-02-2007, 12:50

Re: Starcraft

Post autor: weak »

tez gram w sc ; p nick : ck)setsuna
Baro
Elite player
Elite player
Posty: 110
Rejestracja: 02-05-2006, 12:29

Re: Starcraft

Post autor: Baro »

Sam w to nie wierze, ale tez ostatnio zaczolem w to grac :P Protossi to oszukana rasa :D
Obrazek
...pRaWdZiWe ZyCiE ZaCzYnA SiE w EkWaDoRzE...
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Starcraft

Post autor: Wawrzyn »

Baro pisze:Sam w to nie wierze, ale tez ostatnio zaczolem w to grac :P Protossi to oszukana rasa :D
TA GRA TO NIE TEKKEN PANOWIE rasy są bardzo dobrze wyważone i nie ma żadnych przegięć :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Starcraft

Post autor: Aserot »

Ja tam zawsze Warcrafta wolałem :P ( war 2 rules ), ogólnie gierka zajebista ale nigdy nie grałem w nią z żywym przeciwnikiem, cóż może teraz nadrobię straty.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Starcraft

Post autor: Action »

Może klan zalozymy? :oczami:
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Starcraft

Post autor: Wawrzyn »

Action pisze:Może klan zalozymy? :oczami:
Może nauczymy się w to grać? :rotfl: (mam tu na myśli wszystkich :) )
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”