Odpowiedz do tematu
Muzyka
Autor Wiadomość
KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 19-10-2006, 19:44   

SubZero napisał/a:
KRELIAN napisał/a:
jak ktos znajdzie na necie to stawiam pomnik ze spizu
Znaczy tą wersję kasetową? Bo wersję CD mam gdzieś na płycie (w MP3), zresztą nie tylko Annihilation, pierwszego MK też, a także dodatkowy OST do pierwszego MK, co się zwie "More Kombat" (to to dopiero było ciężko dorwać :P ).

KRELIAN napisał/a:
ciekawe czy ktos przeczytal
Ja :P Co dostanę ? :P

Ania juz Cie wyprzedzila i podala mi linki do MK Annihilation i MK THE ALBUM (z 9 utworami kazdy poswiecony poszczegolnej postaci z mk1) - ale o dodatkowym ost do pierwszego MK pierwsze slysze - moglbys gdzies wrzucic ewentualnie pokazac okladke bo moze mowimy o tym samym ?

gdybys mial ksywe Frost to buzi :P

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Ana 
Friend

PSN ID: SumireAnn
Zagram w: Dead or Alive 5 Ultimate
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 19-10-2006, 20:31   

http://www.mortalkombataustralia.com/MusicOfMK.php
proszę :)

KRELIAN 
Junior Admin

Wysłany: 19-10-2006, 21:05   

dziekuje slicznie :)

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

SubZero 
Moderator

PSN ID: subzeropl83
GamerTag: SubZeroPL
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Steam ID: SubZeroPL
Wysłany: 19-10-2006, 22:05   

O na tej stronce nawet jest More Kombat. Ana gdzie ty byłaś jak tego szukałem :P w sumie nie jest to może jakiś super album, ale do kolekcji dla fana MK w sam raz :P

Karate Tradycyjne - Sho Dan

Ana 
Friend

PSN ID: SumireAnn
Zagram w: Dead or Alive 5 Ultimate
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 19-10-2006, 22:11   

SubZero napisał/a:
O na tej stronce nawet jest More Kombat. Ana gdzie ty byłaś jak tego szukałem :P w sumie nie jest to może jakiś super album, ale do kolekcji dla fana MK w sam raz :P

Hehehe jakby co moge poszukać więcej fajnych stronek o MK (akurat takowych nie brakuje, chociaz spora czesc moze juz byc pozamykana :looka: )

Ps. Zalezy kiedy szukałes :D (pewnie grałam w FF7)

Ps2. Muzyka w SC3 jednak robi swoje :oczami: (p,p+B~A Taki tez :hyhy: )

Nadine 
Grand Master
No I Po Co?

Wysłany: 19-10-2006, 22:34   

Boze ty widzisz i nie grzmisz

- Korn- nu metal
-LP -crossover

Cytat:
Nadine : pierwsza z cech deathu ktore wymienilas dawno przestala byc regula , juz od jakiegos czasu powstaja kapele pankowe lub nu metalowe przesycone growlem wiec to juz nie jest zasada :) . zreszta sam gralem kiedys na elektryku i takie proby tez robilismy a wcale nie gralismy deathu

ja nie mowie ze growling jest tylko w death metalu i ze jest obowiazkowy ale ze jest 1 z cech charakterystycznych i ze na nim sie wszystko opiera. Pewnie ze growl jest powszechny w wielu gatunkach

kolejna sprawa, Krelian skoro grales w kapeli to tym bardziej powinienes wiedzies o co mi chodzi i prostowac niektore farmazony bo momentami ze smiechu pisac nie moge a czasem ze starachem w oczach to czytam

sory ale ja jestem przewrazliwiona na punkcie muzyki, no co ja wam na to poradze
fajnie sie chodzi do szkoly muzycznej... najgorsze sa czasy pierniczenia o fletach czy tubach ale po tych mekach nadchodza czasy gitar i rocka...

ja z muzyka jestem od zawsze

moja kapela byla fajna i szkoda ze nie udalo mi sie nagrac zadnego demka, bo kawalki super niektore byly, tylko ze zespolu juz nie ma, a moja gitara umarla ( w doslownym znaczeniu, trzymam jej kawalki w pudelku na pamiatke)

Inferno 
Master

P2P Mode: Client only
Zagram w: FEAR, UT, UT3, GRID, CnC 3 Tiberium Wars, Tekken 3/5
Wysłany: 20-10-2006, 00:48   

Ja też jestem za ciężkim rockiem i metalem :]
Kapele takie jak Vader, Behemoth, Insision, HammerFall, Helloween, Graveworm, Sabaton, Rhapsody, Cradle of Filth, Dimmu Borgir, Kat czy ostatnio Lordi to podstawa mojej ulubionej muzy :]
Zespoły te polecam każdemu, kto chodź trochę lubi mocne brzmienie gitar i ostrą perkusję :D

Dismaster 
Grand Master

Wysłany: 20-10-2006, 11:03   

Chcialem tylko napisac ze dyskusja na temat: "czym rozni sie DeathMetal od HeavyMetalu" jest conajmniej smieszna bo nie wierze ze ktos by tego nie odroznil slyszac oba sub-gatunki bo jak na litosc boska mozan pomylic Behemotha z np. Iron Maiden ? jeszcze bym zrozumial jakbyscie sie klucili o roznice miedzy HeavyMetalem i PowerMetalem. I moim zdaniem nie trzeba tu podawac zednych definicji z wikipedii czy bog wie z czego bo to nie ma sensu gdyz w tworczosci kazdego zespolu trafiaja sie utwory ktore ni jak nie pasuja do reszty i mozana sie przyczepis ze to juz nie jest cos tam co oni graja. Tak samo jak mi ktos powie ze Metallica gra ThrashMetal to sie nie zgodze bo owszem moze kiedys tak bylo ale Load czy Reload to raczej sie do tego nie kwalifikuje. Podobnie jest z Grunge'm to co kiedys bylo nazywane Grunge'm juz teraz nim nie jest i mowiac ze Pearyl Jam to Grunge to chyba tylko dlatego ze pochadza z Seattle. Z reszta z ta muzyka to jest ogolnie jakies nieporozumienie bo Grunge to: The Melvins, Nirvana, Pearyl Jam i Days of the new wszystko niby Grunge a ni chuja nie podobne :D ok troche sie rozpedzielm to juz koncze ;)

elvis1886 
Student

Wysłany: 20-10-2006, 21:59   

Ghost napisał/a:
HammerFall, Helloween

bardzo pozytywnie

dismaster napisał/a:
c boska mozan pomylic Behemotha z np. Iron Maiden ?

no jest to nie lada wyczyn

KRELIAN 
Junior Admin

Wysłany: 23-10-2006, 17:03   

Nadine napisał/a:
Boze ty widzisz i nie grzmisz

- Korn- nu metal
-LP -crossover

Cytat:
Nadine : pierwsza z cech deathu ktore wymienilas dawno przestala byc regula , juz od jakiegos czasu powstaja kapele pankowe lub nu metalowe przesycone growlem wiec to juz nie jest zasada :) . zreszta sam gralem kiedys na elektryku i takie proby tez robilismy a wcale nie gralismy deathu

ja nie mowie ze growling jest tylko w death metalu i ze jest obowiazkowy ale ze jest 1 z cech charakterystycznych i ze na nim sie wszystko opiera. Pewnie ze growl jest powszechny w wielu gatunkach

kolejna sprawa, Krelian skoro grales w kapeli to tym bardziej powinienes wiedzies o co mi chodzi i prostowac niektore farmazony bo momentami ze smiechu pisac nie moge a czasem ze starachem w oczach to czytam

sory ale ja jestem przewrazliwiona na punkcie muzyki, no co ja wam na to poradze
fajnie sie chodzi do szkoly muzycznej... najgorsze sa czasy pierniczenia o fletach czy tubach ale po tych mekach nadchodza czasy gitar i rocka...

ja z muzyka jestem od zawsze

moja kapela byla fajna i szkoda ze nie udalo mi sie nagrac zadnego demka, bo kawalki super niektore byly, tylko ze zespolu juz nie ma, a moja gitara umarla ( w doslownym znaczeniu, trzymam jej kawalki w pudelku na pamiatke)

Nadine : ja tylko napisalem ze to nie jest JUZ zasada , cecha charakterystyczna jak najbardziej z tym ze powoli te granice sie zacieraja . ja rozumiem ze muzyka to bardzo drazliwy temat , sam nie potrafie bez niej zyc ALE ... nie badzmy przewrazliwieni :)
warto tez wziasc pod uwage fakt ze niektore kapele "ewoluowaly" gatunkowo dlatego tez nie zamierzam bawic sie w "prostowanie farmazonow" tymbardziej ze nie sa nimi tak do konca , mam nadzieje ze rozumiesz co mam na mysli ;)

a jesli chodzi o moja kariere muzyczna to niestety trwala ok rok , pozniej kazdy chcial grac swoje wiec ekipa sie rozsypala a ja dalem sobie spokoj - ot nie moje powolanie :)

Nadine 
Grand Master
No I Po Co?

Wysłany: 23-10-2006, 20:52   

spoko :P

Jo-Jo 
Grand Master
Lone Wolf

Wysłany: 24-10-2006, 12:55   

A ja słucha mwypasionego kawałka praktycznie nonstop....

- DAISUKE ISHIWATARI - STILL IN THE DARK -

mmmmm....

:respekt:

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun

KingKY 
Elite player

Wysłany: 24-10-2006, 13:33   

mac gyver :lol:

kazdy zna ta melodyjke :] fajna jest

EDIT
A TEAM
coś mnie wzieło na te starocia :P

SubZero 
Moderator

PSN ID: subzeropl83
GamerTag: SubZeroPL
Zagram w: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Steam ID: SubZeroPL
Wysłany: 24-10-2006, 14:54   

To może jeszcze dołożymy AIRWOLFa :)

Karate Tradycyjne - Sho Dan

-=MASTA=- 
Elite player

Wysłany: 24-10-2006, 15:18   

Hee wspomnienia wracają. Któż nie oglądał druzyny A na Poloni 1 [no i Tsubasa jeszcz był i Daimos i Jattaman], a na Polsacie Airwolfa, Robocopa, Hemana, MacGyvera ipt. Ehh te seriale z lat 80 tych. Do oblukania hity [teledyski] z tamtych lat:

http://youtube.com/watch?v=U6Ev8ayqEk0
http://youtube.com/watch?v=z4-IlviV8Ao
http://youtube.com/watch?v=w4XaxRwQrKM
http://youtube.com/watch?v=u0R7dvLAiP8
http://youtube.com/watch?...related&search=
http://youtube.com/watch?v=riPHAFEJVA8