Action-Slashery

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Action-Slashery

Post autor: Komandos »

KRELIAN pisze:Jeśli jesteś BillBoyem, Slasher Frikiem, bądź Tenchu Świrem to miej świadomość, że chwilowo Kratos jest na L4, po tym co doświadczył widząc w akcji Kena w Ninja Blade. Ja uwierzyć do teraz nie mogę w to co się tam na ekranie dzieje. Jeżeli w trakcie walki z Kolosem na początku GoW2 miękła wam pałka, to teraz będziecie potrzebowali solidnej kuracji moszny w gabinecie Odnowy... wygrzewaj się Kratos przez ten rok intensywnie :).
No dokładnie, Ken odstawia już w pierwszych dwóch misjach taki balet, że Ryu Hayabusa i Dante mogą się schować. Nie spodziewałem, się, że gra będzie aż tak dobra. Można chyba bez cienia przesady powiedzieć, że jest to najbardziej efektowna gra jaka powstała (no nie licząc Yakuzy 3) :P
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Action-Slashery

Post autor: Sylvan Wielki »

Niedługo (po zaliczeniu gier w które aktualnie gram) celuję właśnie w tą pozycję. Co prawda design gł. bohatera ni jak do mnie nie przemawia, jednak jeśli jest to konkurent dla NG2, to samo w sobie świadczy o jej klasie.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Action-Slashery

Post autor: Komandos »

Na koniec konferencji Sony pokazali demo GoW3. Gra wygląda zajebiście, ale to chyba żadna niespodzianka :P . Premiera zapowiedziana na marzec 2010.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Action-Slashery

Post autor: Ana »

Mam pytanie, bom nie w temacie.
Co z the way of the samurai w końcu?
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Action-Slashery

Post autor: Sylvan Wielki »

http://e3.gamespot.com/video/6211108/?h ... lay_btn;14

Dekapitacja głowy Heliosa, przez naszego ulubionego obok Leonidasa Spartana.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Action-Slashery

Post autor: SubZero »

Ana pisze:Co z the way of the samurai w końcu?
Prace nad angielską wersją podobno trwają (wg. strony Acquire), ale żadnej konkretnej daty jeszcze nie ma.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Action-Slashery

Post autor: Komandos »

Ana pisze:Mam pytanie, bom nie w temacie.
Co z the way of the samurai w końcu?
Gra ma wyjść w październiku w USA, ale mam nadzieję, że będzie region free.
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Action-Slashery

Post autor: Sylvan Wielki »

http://www.gametrailers.com/user-movie/ ... t=featured

najlepsza dekapitacja w historii elektronicznej rozrywki będzie należeć do Kratosa (przebija nawet tą z AvsP nowego).
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Action-Slashery

Post autor: KRELIAN »

To smutne, że pokazują takie akcje. Kto zdrowy ogląda takie rzeczy przed premierą gry. W sumie w trailerach filmowych też pokazują najlepsze sceny. Tyle dobrze, że w książkach nie są w stanie pokazać trailerów. Trailery 'ssaczą'.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Action-Slashery

Post autor: Sylvan Wielki »

http://g4tv.com/games/ps3/44695/god-of-war-iii/index/ wybebeszenie centaura .... klasa.
Ogólnie, dużo tutaj nowych filmików do GoW III, stąd polecam.

http://www.gametrailers.com/video/combo ... etta/51765 ta dama potrafi.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Action-Slashery

Post autor: KRELIAN »

Czy ktoś orientuje się jak wielkie różnice w poziomie trudności na Master Ninja występują między Ninja Gaiden Sigma (PS3), a wersjami na Xboxa? Gra mi właśnie pękła na soniaku i miejscami bywało milej niż sądziłem. Ponoć wersja na Xa jest bardziej wymagająca i może w końcu bym się do niej przekonał, bo robiłem już 2 podchody i jakoś wówczas brakowało zajawki...
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Action-Slashery

Post autor: Yamada »

Z tego co się orientuję to NG Black na X1 jest bardziej wymagająca. Tak samo bedzie w przypadku Sigmy 2 - stopien trudnosci znacznie zleci w dół.
Obrazek
Awatar użytkownika
maciekww28
Beginner
Beginner
Posty: 15
Rejestracja: 01-08-2009, 21:38
Lokalizacja: wlkp
Kontakt:

Re: Action-Slashery

Post autor: maciekww28 »

kratos, ksieciunio z ww potrafia dac spory zastrzyk adrenaliny ale dla mnie nr1 jest ryu hayabusa z ninja gaiden black. zaliczylem ja dziesiatki razy (master ninja nie wybacza bledow)
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Action-Slashery

Post autor: Sylvan Wielki »

A ja polecam wszytkim X Men Orgins. Miałem okazję sobie ja sprawić kilka miesięcy temu i jestem zachwycony. A Logan prezentuje takie akcje, że momentami inni bohaterowie gier wyglądają przy nim jak puszyste zajączki.

Platynowe trofeum wpadło z niekłamaną przyjemnością.
Awatar użytkownika
gazalp
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 90
Rejestracja: 05-06-2008, 16:35
Lokalizacja: Z nienacka

Re: Action-Slashery

Post autor: gazalp »

Ja osobiście gram teraz w wymienionego wcześniej X-blades. Jest to całkiem fajna gra z ładną graficzką, mangowymi postaciami i ciekawymi mieczami/pistoletami i kupą czarów oraz skili. Mnie osobiście przypadła do gustu dynamiczna muzyka w trakcie batalii jak i ta w menu głównym (o dziwo jako fan metalu mam liczne odchyły, nawet do japońskiego popa, który nie znajduje sie w menu). Jedynie co mnie zdegustowało to intro (w sumie i niektóre inne filmiki) bo postacie więcej "stękają" niż mówią chociaż się zbytnio nie ruszają (bez podtekstów o_O). Dużo się po "nowych" grach nie spodziewam, pewnie dlatego że wychowany na starej szkole stary dobry Virtua Fighter zadowala mnie jak dziecko kupno M-16 w Counter Strike'u, to ta pozycja mnie zaskoczyła i zaciekawiła pomimo że ludzie uważają że szybko się nudzi. Jeżeli ma ktoś zamiar porównywać tę grę do Devil May Cry to może się grubo przeliczyć, gdyż same sterowanie jest inne jak i cała gra. Oczywiście nie mówię że gra przypadnie każdemu do gustu bo każdy ma inne zainteresowania.

Jeżeli chodzi o inną "mangową" grę typu slasher (wolę nazwę wyrżnij co się rusza) to polecam Chaos Legion gdzie zastosowano przywoływanie dusz\sług co jest bardzo ciekawe a nawet dodaje tego "klimatu" gierce (a szczególnie tanatos :X). Może nie ma różnorodności w broniach ale po ulepszeniu/dokupieniu skili do swej katanki można samemu bez pomocy sług sprawić by przeciwnicy narobili w majty przed swoim marnym końcem ;]
Jestem szkieletem mego miecza.
Stal jest mym ciałem, ogień mą krwią.
Wykułem ponad tysiąc ostrzy.
Nie znający śmierci.
Nieobecny dla życia.
Powstrzymałem cierpienie, by tworzyć broń.
Mimo to, ręce te nie będą niczego trzymać...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”