Odpowiedz do tematu
Action-Slashery
Autor Wiadomość
Martins 
Grand Master
ShuraProPlayer

PSN ID: Marcepan24
P2P Mode: Client only
Zagram w: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Wysłany: 16-05-2012, 17:32   

Dzięki za rady panowie, szczerze powiedziawszy zaliczenie tytułu na Hard było moim drugim podejściem do gry, ale po 7-miu latach hehe. Zastanawiam się jeszcze nad jednym: gdybym teraz zaczął powtórnie normal mógłbym uzyskać eSki w każdej z misji. W ogóle na którym poziomie najłatwiej je zrobić ( tylko nie piszcie, że powinienem na wszystkich, bo takiego HC się raczej nie podejmę)?

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 16-05-2012, 18:11   

Po przejściu DMD dostajesz coś, co znacznie ułatwi robienie S na wszystkich poziomach trudności, więc jeśli zależy Ci na rangach to warto posiedzieć.

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 17-05-2012, 22:30   

Szkoda, że w DMC1 używanie Super Dante nie daje penalty do oceny;(. Na szczęście w takiej 4ce poszli po rozum do głowy i już jest masakryczne penalty za SD.

Martins 
Grand Master
ShuraProPlayer

PSN ID: Marcepan24
P2P Mode: Client only
Zagram w: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Wysłany: 22-05-2012, 22:44   

Po wejściu mi na ambicję w wykonaniu Yamady :hyhy: postanowiłem jednak spróbować pomęczyć "eSki" na Normalu. Przyznam, że po kilku pierwszych poziomach zaliczonych na "S" myślami byłem przy najbardziej według mnie trudnych momentach, a mianowicie konfrontacjach z Nightmare'm oraz Mundusem. Największą męczarnią okazała się ostatnia konfrontacja z Nightem - podchodziłem do niej chyba z 50 razy, miałem sporo przerw i po kilku dniach dramatu chłopak pękł. Mundus (na szczęście) okazał się bardzo prosty i najwyższą notę uzyskałem za pierwszym podejściem, co przy ilości obrażeń, jakie zaliczyłem wydało mi się co najmniej dziwne. Ale dałem radę i zostałem Królem Piekła!!! :dbl:

Teraz przede mną głośno zapowiadany wszem i wobec: DANTE MUST DIE!!! Podejmę wyzwanie, możliwe, że nie wrócę. Jeśli tak się stanie, zapalcie świeczkę (ku mojej pamięci) w swoich domostwach przed oddaniem się w objęcia Morfeusza...

Adi_Rash 
Elite player

PSN ID: ADi_Rash
Zagram w: TTT2
Wysłany: 09-02-2013, 23:13   

Ohoho... Dawno mnie na forum nie było...

Jakby kogoś interesowało to mogę się podzielić opinią albo nawet recenzję napisać na temat nowego DmC: Devil May Cry. Jakby nie patrzać trza to coś oceniać jako nową grę, bo namieszane jest jak cholera i nie doczekamy się wyjaśnień czy rozwijania wątków bla bla bla.
Aktualnie przechodzę drugi raz na poziomie "Son of Sparda" i dopiero coś zaczyna się dziać :D

caradolph 
Swede-Russian Union

PSN ID: caradolph
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Wysłany: 10-02-2013, 01:33   

Za bardzo moim zdaniem przypomina Heavenly Sword, ale ogólnie na plus. Miło się gra w to.

Adi_Rash 
Elite player

PSN ID: ADi_Rash
Zagram w: TTT2
Wysłany: 10-02-2013, 20:24   

w DmC poraża (pozytywnie) łatwość sterowania, gra mi się wygodnie (oczywiście tylko na padzie od PS3)...
No faktycznie, widać wpływy Ninja Theory i że do Heavenly Sword podobna jest.
W drugim przechodzeniu gry mam już wszystko ulepszone, może poza paskiem życia i devil trigger(?), jak mi się będzie chciało podejmę się na "Dante must die", ale na razie dam sobie spokój

dodajem kilka swoich uwag:
- jak jeśli jest trudniej to tylko trudniej pod względem tego, że jest więcej potworków. Bossowie schematyczni, po pierwszym razie (przynajmniej ja) można wszystko przewidzieć co będzie i nawet bez otrzymania obrażeń zdać misję na SSS
- irytuje mnie ilość rang, mogliby zakończyć rangę za misje na S, a nie SSS. aktualnie mam kilka misji na "Son of sparda" zaliczone na S, inne na SS, a inne na SSS.
- wygląd. no stary Dante to był ktoś no. teraz gra się gówniarzem w porównaniu.
- design gry mi odpowiada, muzyka też, ale często wygląda tandetnie xD
- sterowanie łaaaaaatwe...

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 26-10-2014, 08:54   

Jakiś czas temu dorwałem DMC4 i w sumie tytuł mocno odtwórczy, o ile bardzo lubiłem 1 i 3, tak 4 już mnie trochę znudziła. Obecnie zastanawiam się nad DmC, a z tego co widzę opinie są raczej pozytywne.
Kaillera P2P Client