Odpowiedz do tematu
Allegro pytania/pomoc/problemy
Autor Wiadomość
Di 
Grand Master

Wysłany: 27-12-2007, 08:26   

http://allegro.pl/item288...wersja_jap.html
Tekken na Wonderswana daje radę. W sumie zagrałbym w to na emu żeby zobaczyć animacje.

A te karty są tutaj: http://allegro.pl/item287..._w_polsce_.html

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 27-12-2007, 11:46   

Cytat:
Tekken na Wonderswana daje radę. W sumie zagrałbym w to na emu żeby zobaczyć animacje.

To jest jakaś karcianka :p

SubZero 
Moderator

PSN ID: subzeropl83
GamerTag: SubZeroPL
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Steam ID: SubZeroPL
Wysłany: 27-12-2007, 11:56   

Tia, ale nawet juggle można robić :P No i Jin jest przegięty :D

Karate Tradycyjne - Sho Dan

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 27-12-2007, 11:57   

Juggle? Ja tam chodze i rozwalam crowy jednym ciosem :P (podobne do pokemonow to to xP)

Ana 
Friend

PSN ID: SumireAnn
Zagram w: Dead or Alive 5 Ultimate
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 27-12-2007, 23:18   

jak mi przyjdzie list z allegro w jakim czasie musze dokonczyc rejestracje?

i nie offtopowac familio ;P

danielmarley 
Elite player

Wysłany: 08-03-2008, 16:30   

Mój kumpel ma problem, otóż kupił ram na allegro (70zł) wszystko ok, sprzedawca same pozytywy, kasę wysłał na konto i czekał na przesyłkę którą sprzedawca miał wysłać zaraz po otrzymaniu kasy, po prawie tyg nic nie przychodziło, liczne mejle ze strony mojego kumpla nie wiele dały, koleś odpisał tylko że kasa mu sie nie pojawiła na koncie (ściema) i wyśle jak dojdzie. Następnego dnia owy sprzedawca zostaje zablokowany przez allegro i kontakt z typem sie urywa .... Okazało sie, że przed zablokowaniem konta oszukał jeszcze kilka os. jak na razie kumpel czeka na odp z allegro w tej sprawie ...

Jakieś pomysły co można zrobić w takim przypadku ?

Nadine 
Grand Master
No I Po Co?

P2P Mode: Host & Client
Wysłany: 08-03-2008, 17:00   

skoro allegro sie tym oszustem zajelo, to wg mnie twojemu koledze pozostalo tylko czekac, bo jak mowisz kontakt z typem sie urwal... jedyne co to czekac na ambitne posuniecie allegro, ale wątpie ze uda sie kase odzyskac [bo o to mu chyba chodzi]

JJK 
Grand Master

Wysłany: 08-03-2008, 17:56   

Na Allegro istnieje cos takiego jak Program Ochrony Kupujących . Wymaga on jenak zgłoszenia sprawy na Policję i otrzymanie pisemnego postanowienia o wszczęciu dochodzenia/śledztwa.

danielmarley 
Elite player

Wysłany: 08-03-2008, 18:14   

JJK, wiem o tym programie, zastanawia mnie tylko czy w ogóle policja założy taką sprawę, a nie odeśle kumpla z tekstem o zbyt małej szkodzie. Na razie stoi to w miejscu zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie ...

JJK 
Grand Master

Wysłany: 08-03-2008, 18:35   

Warto jednak spróbować. Jeżeli masz jakiekolwiek dane osoby, która cię oszukała i dowody na to że to zrobiła, sprawa powinna trafić do prokuratury.
Można też na przykład skontaktowac się z osobami, które także zostały poszkodowane przez tą osobę oraz skontaktowac się w tej sprawie z obsługą allegro. Wraz z istniejącym dowodem na masową szkodę większej ilości osób wszczęcie dochodzenia jest praktycznie nieuniknione. Jeśli prokuratura odmówi wydania dokumentu należy zgłosić to na allegro.

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 08-03-2008, 20:40   

Allegro gówno robi. Ich obchodzi tylko prowizja za aukcje. Raz zgłosiłem, że jeden kolo sprzedał mi piracką płytę (chociaż w opisie pisało, że to oryginał), to napisali tylko, że im przykro ale nawet mu aukcji nie usunęli. Oczywiście kolo dalej sprzedaje piraty i trzepie na tym grube pieniądze a co za tym idzie allegro ma dużą prowizję.
Do czasu kiedy allegro nie będzie miało jakiejś solidnej konkurencji to oszustwa będą sie zdarzać na porządku dziennym a oni nic z tym nie zrobią bo przecież na tym najwięcej zarabiają.

Arucardo_1 
Grand Master
Crusader

Zagram w: FIFA 11/Tekken 6 (offline)
Ostrzeżeń:
 6/3/5
Wysłany: 09-03-2008, 16:13   

W sumie możesz zgłosić na policję, żeby ścigali zarówno Allegro, jak i kolesia - powód: "doprowadzenie do niekorzystnego rozporządzenia majątkiem"

A to, że Allegro raz olało to nie znaczy, że to jest reguła - > zobacz