Allegro pytania/pomoc/problemy

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Allegro pytania/pomoc/problemy

Post autor: Di »

http://allegro.pl/item288866444_hit_tek ... a_jap.html
Tekken na Wonderswana daje radę. W sumie zagrałbym w to na emu żeby zobaczyć animacje.

A te karty są tutaj: http://allegro.pl/item287491098_tekken_ ... lsce_.html
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Allegro pytania/pomoc/problemy

Post autor: Action »

Tekken na Wonderswana daje radę. W sumie zagrałbym w to na emu żeby zobaczyć animacje.
To jest jakaś karcianka :p
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Allegro pytania/pomoc/problemy

Post autor: SubZero »

Tia, ale nawet juggle można robić :P No i Jin jest przegięty :D
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Allegro pytania/pomoc/problemy

Post autor: Action »

Juggle? Ja tam chodze i rozwalam crowy jednym ciosem :P (podobne do pokemonow to to xP)
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Allegro pytania/pomoc/problemy

Post autor: Ana »

jak mi przyjdzie list z allegro w jakim czasie musze dokonczyc rejestracje?

i nie offtopowac familio ;P
Obrazek
Awatar użytkownika
danielmarley
Elite player
Elite player
Posty: 107
Rejestracja: 30-05-2007, 08:25
Lokalizacja: z rowca

Re: Allegro pytania/pomoc/problemy

Post autor: danielmarley »

Mój kumpel ma problem, otóż kupił ram na allegro (70zł) wszystko ok, sprzedawca same pozytywy, kasę wysłał na konto i czekał na przesyłkę którą sprzedawca miał wysłać zaraz po otrzymaniu kasy, po prawie tyg nic nie przychodziło, liczne mejle ze strony mojego kumpla nie wiele dały, koleś odpisał tylko że kasa mu sie nie pojawiła na koncie (ściema) i wyśle jak dojdzie. Następnego dnia owy sprzedawca zostaje zablokowany przez allegro i kontakt z typem sie urywa .... Okazało sie, że przed zablokowaniem konta oszukał jeszcze kilka os. jak na razie kumpel czeka na odp z allegro w tej sprawie ...

Jakieś pomysły co można zrobić w takim przypadku ?
jah jah sweet light is shining in my heart ....
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Allegro pytania/pomoc/problemy

Post autor: Nadine »

skoro allegro sie tym oszustem zajelo, to wg mnie twojemu koledze pozostalo tylko czekac, bo jak mowisz kontakt z typem sie urwal... jedyne co to czekac na ambitne posuniecie allegro, ale wątpie ze uda sie kase odzyskac [bo o to mu chyba chodzi]
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Allegro pytania/pomoc/problemy

Post autor: JJK »

Na Allegro istnieje cos takiego jak Program Ochrony Kupujących . Wymaga on jenak zgłoszenia sprawy na Policję i otrzymanie pisemnego postanowienia o wszczęciu dochodzenia/śledztwa.
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
danielmarley
Elite player
Elite player
Posty: 107
Rejestracja: 30-05-2007, 08:25
Lokalizacja: z rowca

Re: Allegro pytania/pomoc/problemy

Post autor: danielmarley »

JJK, wiem o tym programie, zastanawia mnie tylko czy w ogóle policja założy taką sprawę, a nie odeśle kumpla z tekstem o zbyt małej szkodzie. Na razie stoi to w miejscu zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie ...
jah jah sweet light is shining in my heart ....
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Allegro pytania/pomoc/problemy

Post autor: JJK »

Warto jednak spróbować. Jeżeli masz jakiekolwiek dane osoby, która cię oszukała i dowody na to że to zrobiła, sprawa powinna trafić do prokuratury.
Można też na przykład skontaktowac się z osobami, które także zostały poszkodowane przez tą osobę oraz skontaktowac się w tej sprawie z obsługą allegro. Wraz z istniejącym dowodem na masową szkodę większej ilości osób wszczęcie dochodzenia jest praktycznie nieuniknione. Jeśli prokuratura odmówi wydania dokumentu należy zgłosić to na allegro.
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Allegro pytania/pomoc/problemy

Post autor: Komandos »

Allegro gówno robi. Ich obchodzi tylko prowizja za aukcje. Raz zgłosiłem, że jeden kolo sprzedał mi piracką płytę (chociaż w opisie pisało, że to oryginał), to napisali tylko, że im przykro ale nawet mu aukcji nie usunęli. Oczywiście kolo dalej sprzedaje piraty i trzepie na tym grube pieniądze a co za tym idzie allegro ma dużą prowizję.
Do czasu kiedy allegro nie będzie miało jakiejś solidnej konkurencji to oszustwa będą sie zdarzać na porządku dziennym a oni nic z tym nie zrobią bo przecież na tym najwięcej zarabiają.
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Allegro pytania/pomoc/problemy

Post autor: Arucardo_1 »

W sumie możesz zgłosić na policję, żeby ścigali zarówno Allegro, jak i kolesia - powód: "doprowadzenie do niekorzystnego rozporządzenia majątkiem"


A to, że Allegro raz olało to nie znaczy, że to jest reguła - > zobacz
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”