TK3Online by Honmaru
Honmaru - Tekken 3 Online - logo
  Choose your language  
Menu
Tekken 3 Online
Na Forum
Serwery
EmuParadise.org
89.149.202.120
Lufia Server
77.207.45.30
alz.ath.cx
94.23.10.207
Yoseawas
84.114.165.127
Headoff Kaillera
217.30.208.76


Honmaru Kaillera Server

więcej
Wyszukiwarka
 


Jesteś na podstronie serwisu Honmaru poświęconej w całości zagadnieniom związanym z TK3Online. Dział ten powstał w celu skupienia wszystkich informacji, linków, poradników i pomocy odnośnie Tekken 3 Online w jednym miejscu, wszystko czego potrzebujesz do bezproblemowego grania, znajduje się właśnie tutaj. TK3Online by Honmaru jest to wersja instalacyjna gry przygotowana by móc grać w Tekkena na PC przez internet.
Honmaru

Tekken 3 Postacie


 Share on Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live  Udostępnij na Blip  Udostępnij na Twitter  Udostępnij na Flaker  Udostępnij na Google
  Najważniejsze odnośniki do materiałów związanych z Tekkenem na PC:
 • Poradnik TK3Online, od tego należy zacząć - poradnik jak zainstalować i skonfigurować TK3Online by Honmaru oraz uniknąć najczęstszych problemów.
 • Ranking, weź udział w międzynarodowych rozgrywkach przeprowadzanych w ramach profesjonalnego rankingu dla wszystkich, najlepsze miejsce, żeby nabyć doświadczenie i sprawdzać swoje umiejętności.
 • Turnieje, dla osób lubiących tradycyjne zmagania turniejowe, najczęściej w formie: grupy + drabinka (play-off / double elimination).
 • Forum TK3Online, community - przyłącz się do dyskusjii i poznaj innych graczy.
 • Tekken dla początkujących, podstawy gry i systemu oraz legenda ciosów - pytaj i odpowiadaj, ucz się i nauczaj.
 • Rejestracja, dołącz do społeczności Honmaru, aby brać udział w wielu rozgrywkach, uzyskać pełen dostęp do serwisu, móc wypowiadać się na forum oraz identyfikować unikalnym nickiem.
 • Kanał IRC Honmaru, znajdź sparing partnera, porozmawiaj na żywo z innymi graczami oraz osobami odpowiedzialnymi za prowadzenie strony oraz rozgrywek online.
 • Serwery Kaillery, lista serwerów, niestety czasami nieaktualna, ponieważ same serwery często szybko padają lub zmieniają adresy IP - aktualnej listy szukaj na forum.
 • Kaillera P2P Client, klient Kaillery umożliwiający bezpośrednie połączenie dwóch graczy - najlepszy sposób na grę bez opóźnień, tak często obecnych na serwerach.

Copyright © 2005-2024 Honmaru. All rights reserved!
Wykorzystywanie jakichkolwiek czк¶ci tego serwisu bez zgody autorуw jest zabronione.
Serwis Honmaru nie ponosi odpowiedzialno¶ci za niezgodne z prawem wykorzystywanie informacji zawartych na stronie.
RSS